2

@tbas to ładny poranek o 14 xDD

1

@escarabajo Zalewski zawieszony, zagramy trzema środkowymi obrońcami, Bednarek, Kiwior i Kędziora (ewentualnie Wiśniewski), na lewym wahadle Skóraś, na prawym Cash, w środku Moder z Zielińskim, w ataku Lewy, Kamiński i Szymański

8

Kolejny polski klub zaraz nam narobi nadziei na awans...

0

Fiorentina zaraz odrobi i awansuje, już to widzieliśmy z Lechem i Jagą niestety

0

Jak dzisiaj polskie zespoły? Lech ciężko, ale Raków moim zdaniem nie jest bez szans

1

Ale ta Liga Mistrzów byłaby bez nas nudna, w pierwszej połowie w trzech meczach łącznie 3 bramki tylko

1

@mordini123 Młody, perspektywiczny zawodnik, przyszłość japońskich skoków jest w dobrych rękach

5

7 goli strzelonych, 2 gole Lewego, ale nie zapominajmy, że Szczęsny dzisiaj też sukces, pierwszy mecz bez straty gola w tym sezonie

6

@blakkudium Szczęsny będzie musiał stać w bramce przynajmniej jeden mecz, jak on to wytrzyma

0

Z jednej strony chce oglądać kompromitacje Premier League, a z drugiej chciałbym zobaczyć Spurs nagle eliminujące Atletico, ciężko się zdecydować...

2

@Foesum papierosy się skończyły

7

jest spora szansa na pierwsze czyste konto Szczęsnego w tym sezonie :D

2

Siedzisz sobie na ławce, ogladąsz meczyk, a tu każą wchodzić na boisko, aż mi trochę szkoda Wojtka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A może tak Liverpool i Arsenal by jeszcze odpadł dzisiaj? Szanse są

0

Naprawdę chciałbym wiedzieć co Flick im zrobił w przerwie

0

Byłoby zabawnie gdyby strzelił hat-tricka po tych wszystkich wyzwiskach na La Rambli dzisiaj na niego

1

Okropny mecz, tylko 7 goli w 60 minucie?

0

Mam nadzieję, że dadzą karnego Lewemu, napastnik żeby wrócić do formy potrzebuje strzelić jakiegokolwiek gola

0

Szykuje się 7:6 w tym meczu chyba

10

Ja tam jestem pewny, że Araujo dziś strzeli, nie wiem tylko dla kogo

7

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AmigoBlancos Dzisiaj jestem pewny zwyciestwa, z Arsenalem będzie ciężko

0

Komentarz usunięty

1

Ja to bym właściwie chciał taki Real w finale, zawsze to jedno wygrane El Clasico więcej :D

1

Ostatnio jak wyjątkowo postanowiłem obejrzeć Real to strzelili 3 gole w pierwszej połowie, dzisiaj chyba dla dobra wszystkim nie włączam

0

@sebasarna Niektórzy tam wypisują, że ich akademia jest dużo lepsza, bo wczoraj kilku młodych zagrało i wygrali xDD

6

Panie @Laporta proszę przełożyć jutrzejszy mecz na 21:00. bo wcześniej jestem zajęty. Może wtedy dostanie Pan mój głos.

0

@MessiForeverTheBest Ja jestem za spadkiem Legii, z jednej strony topowy klub i szkoda, ale kibiców Legii nie znoszę

0

Widzew, Legia, Spurs, Leicester, Wolfsburg, Fiorentina - nie wiem jak to się skończy, ale w tym sezonie sporo raczej kultowych zespołów z realną szansą na spadek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?