Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tbas to ładny poranek o 14 xDD
1
@escarabajo Zalewski zawieszony, zagramy trzema środkowymi obrońcami, Bednarek, Kiwior i Kędziora (ewentualnie Wiśniewski), na lewym wahadle Skóraś, na prawym Cash, w środku Moder z Zielińskim, w ataku Lewy, Kamiński i Szymański
8
Kolejny polski klub zaraz nam narobi nadziei na awans...
0
Fiorentina zaraz odrobi i awansuje, już to widzieliśmy z Lechem i Jagą niestety
0
Jak dzisiaj polskie zespoły? Lech ciężko, ale Raków moim zdaniem nie jest bez szans
1
Ale ta Liga Mistrzów byłaby bez nas nudna, w pierwszej połowie w trzech meczach łącznie 3 bramki tylko
1
@mordini123 Młody, perspektywiczny zawodnik, przyszłość japońskich skoków jest w dobrych rękach
5
7 goli strzelonych, 2 gole Lewego, ale nie zapominajmy, że Szczęsny dzisiaj też sukces, pierwszy mecz bez straty gola w tym sezonie
6
@blakkudium Szczęsny będzie musiał stać w bramce przynajmniej jeden mecz, jak on to wytrzyma
0
Z jednej strony chce oglądać kompromitacje Premier League, a z drugiej chciałbym zobaczyć Spurs nagle eliminujące Atletico, ciężko się zdecydować...
2
@Foesum papierosy się skończyły
7
jest spora szansa na pierwsze czyste konto Szczęsnego w tym sezonie :D
2
Siedzisz sobie na ławce, ogladąsz meczyk, a tu każą wchodzić na boisko, aż mi trochę szkoda Wojtka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A może tak Liverpool i Arsenal by jeszcze odpadł dzisiaj? Szanse są
0
Naprawdę chciałbym wiedzieć co Flick im zrobił w przerwie
0
Byłoby zabawnie gdyby strzelił hat-tricka po tych wszystkich wyzwiskach na La Rambli dzisiaj na niego
1
Okropny mecz, tylko 7 goli w 60 minucie?
0
Mam nadzieję, że dadzą karnego Lewemu, napastnik żeby wrócić do formy potrzebuje strzelić jakiegokolwiek gola
0
Szykuje się 7:6 w tym meczu chyba
10
Ja tam jestem pewny, że Araujo dziś strzeli, nie wiem tylko dla kogo
7
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AmigoBlancos Dzisiaj jestem pewny zwyciestwa, z Arsenalem będzie ciężko
0
Komentarz usunięty
1
Ja to bym właściwie chciał taki Real w finale, zawsze to jedno wygrane El Clasico więcej :D
1
Ostatnio jak wyjątkowo postanowiłem obejrzeć Real to strzelili 3 gole w pierwszej połowie, dzisiaj chyba dla dobra wszystkim nie włączam
0
@sebasarna Niektórzy tam wypisują, że ich akademia jest dużo lepsza, bo wczoraj kilku młodych zagrało i wygrali xDD
6
Panie @Laporta proszę przełożyć jutrzejszy mecz na 21:00. bo wcześniej jestem zajęty. Może wtedy dostanie Pan mój głos.
0
@MessiForeverTheBest Ja jestem za spadkiem Legii, z jednej strony topowy klub i szkoda, ale kibiców Legii nie znoszę
0
Widzew, Legia, Spurs, Leicester, Wolfsburg, Fiorentina - nie wiem jak to się skończy, ale w tym sezonie sporo raczej kultowych zespołów z realną szansą na spadek