0

Piłkarze Benfici chyba oglądali Barcelonę przed meczem

2

Haniebne zachowanie Benfici, przecież ten gol to jawna prowokacja w stronę Viniciusa

0

@mercurial2000 Dobrze dla nich, gorzej dla nas

7

Bądźmy szczerzy, nas te Bodo też byłoby w stanie wyeliminować

0

@Bolton Czyli Barcelonie nie kibicujemy?

0

@APTAPT Ale bym sobie zobaczył takie Bodo - Barca. w Norwegii by nam pewnie z 5 goli władowali

0

@Luciano99 "Takich" to znaczy? Bo jeśli chodzi o styl, to w tym sezonie niewiele mniej goli od nas mają w lidze

0

Ta cała nienawiść do Interu tutaj to jakoś motywowana, czy tyli dlatego że w poprzednik roku byli lepsi od nas?

1

@Matheu12 Jak zacznie być znowu głośniej o Epsteinie

1

Właśnie przeczytałem, że w tym sezonie w lidze nie straciliśmy u siebie gola w drugiej połowie meczu, aż ciężko uwierzyć

4

Ten Lech to ostatnio był w jakimś wielkim kryzysie, a teraz 2 miejsce w lidze, kocham Ekstraklasę xDD

2

Tak sobie patrzę i Eberechi Eze 7 goli dla Arsenalu, 5 przeciwko Tottenhamowi

0

Czyli wytrzymaliśmy jakieś 19 sekund bez problemów w obronie xDD

0

Tak sobie patrzę na sofacore i Jagiellonia tylko 7 osób na ławce, to jakiś błąd?

4

Nieźle gra ta Jagiellonia, fajnie jakby to wygrali i zaliczkę zrobili przed wyjazdem do Włoch

2

Wczoraj do meczu La Rambla śmiała się z wyniku Atletico, dzisiaj Real śmieje się z nas, coś czuję, że jutro czas na nas, po meczu Realu

3

Jak ja uwielbiam La Ramblę po przegranym meczu, nagle cały dzień wysyp ekspertów, którzy zagraliby lepiej, byliby lepszymi trenerami itp.

1

@Kwiatek1899 Rajovic z hat trickiem

0

Cubarsi dotknął obrońcę przy strzale, jak dla mnie zdecydowany faul

0

Zaraz, czyli my mamy dwa razy mniej karnych od Realu, a mimo to więcej przestrzelonych?

1

Ale to było widać po jego zachowaniu przed karnym

1

Fermin to chyba po przedłużeniu umowy się zepsuł?

2

Ter Stegen, van de Beek, Stuani, Lemar, Witsel, Blind, co ta Girona ma za kadrę

1

Dobra, fajnie że mamy medal, ale trzeba wracać do meczu. Ferran do sprzedania, Flick do zwolnienia

3

Kacper Tomasiak 3 medale olimpijskie, Cristiano Ronaldo 0 medali olimpijskich, chyba oczywiste kto jest lepszym sportowcem

0

Ale że podjęli prawidłową, słuszną decyzję? Niemożliwe

2

Tomasiak nie może skoczyć, Orłowski komentuje... a jeszcze 10 minut temu było tak pięknie

1

W takich warunkach to wszystko się może wydarzyć, chyba tylko Austria pewna wygranej

8

Skandal te skoki, czy oni nie wiedzą, że my mamy mecz za 13 minut???

0

Czyli Tomasiak po raz trzeci z Sundalem o podium?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?