Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piłkarze Benfici chyba oglądali Barcelonę przed meczem
2
Haniebne zachowanie Benfici, przecież ten gol to jawna prowokacja w stronę Viniciusa
0
@mercurial2000 Dobrze dla nich, gorzej dla nas
7
Bądźmy szczerzy, nas te Bodo też byłoby w stanie wyeliminować
0
@Bolton Czyli Barcelonie nie kibicujemy?
0
@APTAPT Ale bym sobie zobaczył takie Bodo - Barca. w Norwegii by nam pewnie z 5 goli władowali
0
@Luciano99 "Takich" to znaczy? Bo jeśli chodzi o styl, to w tym sezonie niewiele mniej goli od nas mają w lidze
0
Ta cała nienawiść do Interu tutaj to jakoś motywowana, czy tyli dlatego że w poprzednik roku byli lepsi od nas?
1
@Matheu12 Jak zacznie być znowu głośniej o Epsteinie
1
Właśnie przeczytałem, że w tym sezonie w lidze nie straciliśmy u siebie gola w drugiej połowie meczu, aż ciężko uwierzyć
4
Ten Lech to ostatnio był w jakimś wielkim kryzysie, a teraz 2 miejsce w lidze, kocham Ekstraklasę xDD
2
Tak sobie patrzę i Eberechi Eze 7 goli dla Arsenalu, 5 przeciwko Tottenhamowi
0
Czyli wytrzymaliśmy jakieś 19 sekund bez problemów w obronie xDD
0
Tak sobie patrzę na sofacore i Jagiellonia tylko 7 osób na ławce, to jakiś błąd?
4
Nieźle gra ta Jagiellonia, fajnie jakby to wygrali i zaliczkę zrobili przed wyjazdem do Włoch
2
Wczoraj do meczu La Rambla śmiała się z wyniku Atletico, dzisiaj Real śmieje się z nas, coś czuję, że jutro czas na nas, po meczu Realu
3
Jak ja uwielbiam La Ramblę po przegranym meczu, nagle cały dzień wysyp ekspertów, którzy zagraliby lepiej, byliby lepszymi trenerami itp.
1
@Kwiatek1899 Rajovic z hat trickiem
0
Cubarsi dotknął obrońcę przy strzale, jak dla mnie zdecydowany faul
0
Zaraz, czyli my mamy dwa razy mniej karnych od Realu, a mimo to więcej przestrzelonych?
1
Ale to było widać po jego zachowaniu przed karnym
1
Fermin to chyba po przedłużeniu umowy się zepsuł?
2
Ter Stegen, van de Beek, Stuani, Lemar, Witsel, Blind, co ta Girona ma za kadrę
1
Dobra, fajnie że mamy medal, ale trzeba wracać do meczu. Ferran do sprzedania, Flick do zwolnienia
3
Kacper Tomasiak 3 medale olimpijskie, Cristiano Ronaldo 0 medali olimpijskich, chyba oczywiste kto jest lepszym sportowcem
0
Ale że podjęli prawidłową, słuszną decyzję? Niemożliwe
2
Tomasiak nie może skoczyć, Orłowski komentuje... a jeszcze 10 minut temu było tak pięknie
1
W takich warunkach to wszystko się może wydarzyć, chyba tylko Austria pewna wygranej
8
Skandal te skoki, czy oni nie wiedzą, że my mamy mecz za 13 minut???
0
Czyli Tomasiak po raz trzeci z Sundalem o podium?