Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest już ostatnia runda?
1
Skoro Tomasiak ma już srebro i brąz to moim skromnym zdaniem dzisiaj te złoto mu się po prostu należy
0
@giacomoleopardi Po co w ogóle ryzykować z Raphinhą? Nie powinien w ogóle grać, żeby nie ryzykować kontuzji
0
Wąsek dzisiaj też nie najgorzej... A gdyby tak jeszcze medal w duetach w poniedzialek?
2
@El Plutoninho Czerwiec 2026 reprezentacja Polski robi Mistrzostwo Swiata
0
Trochę szkoda, że to Copa del Rey, a nie Superpuchar. Taki final w Arabii Atletico-Real Sociedad bylby zabawny
0
@JaCules1211 A czy to jego wina że taki Kounde nie potrafi dokladnie podać?
3
Oni chyba dorysowywali tyle czasu buta Cubarsiemu
0
Karny dla Realu
0
Anulują gola napewno xDD
1
4:5 wynik końcowy, róbcie screeny
0
Śmiejemy się z tego Atletico, a oni w tym sezonie 5 goli z Realem i narazie 4 z Nami
7
Lewy z hat-trickiem, żeby nie bylo za nudno
1
Najlepsze, że my nawet nie mamy lawki żeby to odrabiać
0
Flick do lutego, Garcia największy flop transferowy, Yamal za w lata w Getafe
0
Joan Garcia strzelil w tym sezonie więcej goli niż Frenkie i Balde razem wzięci
0
Jest 0:1 i można zacząć grać
0
Jak nie będzie minimum 2:2 do przerwy to jestem zawiedziony
0
Dlaczego te Porto co chwilę gra w poniedzialek?
2
Dawno nie oglądalem skoków, co chwilę tylko czytam, ze kryzys, a tutaj srebro 19 latka na Igrzyskach
1
Oglądam sobie ten występ Bad Bunny na Super Bowl i muszę oficjalnie stwierdzić, że latynoski Reggaeton to chyba najgorszy gatunek muzyczny
1
@Who_you_mam Flick go zajechal w poprzednim sezonie, nie chce mi się sprawdzać, ale chyba najwięcej minut z naszych
3
@Popitek12 Z drugiej strony bylbys pierwszym inteligentnym użytkownikiem La rambli
0
Inter 56 goli w lidze już, niewiele gorzej niż my
0
@Chimera "Przez ostatnie 20 lat Barcelona oplacala Negreirę, karny dla Realu"
0
Fajne te wyjaśnianie decyzji przez sędziego w Serie A, ale w La Liga by to nie przeszlo
0
Dimarco kolejna asysta
0
Cole Palmer chyba wrócil
0
Szkoda tej Legii
0
La Rambla pelna narzekania na Kounde, więc dzisiaj dublet minimum z jego strony