Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko nie Sorloth
0
Lewy może nie w formie, ale trochę go jednak dzisiaj brakuje
3
Ale fajnie widzieć znowu u nas Cancelo
0
@Who_you_mam gola na 6:1 strzelił Sergi Roberto xDD
16
Dla przypomnienia - z PSG straciliśmy gola na 1:3, później strzeliliśmy trzy gole po 88 minucie
0
Dobra tylko nie zmarnujmy tego karnego, to się nam zdarza za często ostatnio...
0
41 minuta a ja chyba po raz pierwszy usłyszałem "Julian Alvarez"
1
Może i się nie uda, ale oglądać taką Barcę to przyjemność
0
Mamy nową 9 :DD
1
Ciekawe czy Atletico oglądało Barca-Celtic z 2012 roku przed meczem...
0
Atletico było w ogóle na naszej połowie?
19
Jeszcze Święcicki komentuje, przecież tu musi być gol na 5:4 w 94 minucie
3
Ale to jest niesamowite, że przegrywamy 0:4 w pierwszym meczu, a tyle osób nadal wierzy w awans, niesamowity mamy klub
1
Ferran ostatnio beznadziejnie, więc dzisiaj pewny hat-trick
0
Tylko kurs 7 na awans Barcelony, myślałem, że przy takim wyniku to jednak bardziej 15-20 będzie
0
Z jednej strony marzy się remontada, a z drugiej może lepiej zachować siły na sobotę, Athletic może w tym sezonie nie jest wybitny, ale jednak u siebie może narobić nam kłopotów
0
Zagłębie Lubin 2 w tabeli, właściwie jakby jakimś cudem wygrali ligę to fajnie, dużo Polaków w składzie
2
Niektórzy tu po losowaniu pisali, że finał LM to minimum, nawet jak przejdziemy Newcastle i Atletico/Spurs to z Arsenalem bez szans
2
@Aequlibre @Panie Flick, mamy tu lepszego trenera, na pana miejscu bym zrezygnował
0
@FcPortoFan1999 Nie no, to to wiem.
Po prostu 2 samobóje widzę, więc wniosek się nasuwa :D
0
Jagielonia to walczy o utrzymanie Legii dzisiaj?
0
Tak patrząc czysto w statystyki to Atletico chyba sobie nie radzi z Realem Oviedo?
0
Fenomalny jest ten Dimarco
0
Czyli żeby Roony wchodził na dłużej potrzebujemy hat-tricka od Yamala?
0
Ale Premier League dziś dowiozło, 20 goli w 4 meczach narazie
0
Skończony osiemnastolatek, za dwa lata w Getafe
0
Ale że dzisiaj nie ma meczu na Eleven?
0
Dzisiaj fajny mecz, czuję minimum 4 gole
0
Czy Mbappe wygra w swojej karierze Ligę Mistrzów?
4
Szkoda pierwszego meczu