Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cryptolis Oczywiście że byłby znacznym wzmocnieniem, co to za dyskusja xDD
0
Z jednej strony chcę żeby Real odpadł z Bayernem, a z drugiej marzy mi się Real-Barca w finale
0
@Peciak Zgaduje - napisał już o tym, że Liga Mistrzów jest skorumpowana i sprzyja Barcelonie?
2
Czyli co, dzisiaj nagle Bayern zapomina jak się gra?
2
@MessiForeverTheBest I czerwona dla Piątka powinna być, prawie zabił Szweda
3
Z taką obroną naprawdę nie ma sensu jechać na ten mundial, co oni robią
1
Zróbmy to bez dogrywek i karnych, po co się denerwować
0
Ale byłoby szkoda odpaść po takim meczu
0
tylko dlaczego Pyrka nie jest na ławce???
7
Co tu się dzieje, piłeczka chodzi
0
Strzelmy jeszcze jednego szybko, stać nas na to
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@dafik85 Tak, młody, robiący błędy piłkarz na wahadło to idealny pomysł... Pietuszewski wyżej, za Świderskiego
0
Ja patrzę Bośnia 13 strzałów w pierwszej połowie, przecież te Włochy to odpadną znowu
1
Ja tam jestem pewny, że awansujemy po karnych, Grosicki strzelać będzie ostatnie, Pan Szef Urban znowu będzie miał rację
1
2 strzały celne, 2 gole. Co oni robią...
2
Bastoni już pracuje żeby po sezonie mieć więcej czasu na adaptację w Barcelonie, szanuje
1
Jedno trzeba przyznać, widać, że im się chce. W ostatnich czasach było z tym ciężko w reprezentacji
0
Ja się tylko obawiam, że jak nie strzelimy szybko to im morale spadną i nie będą już tak atakować
0
@Nazio_87 Gość ma 36 lat, wątpie xDD
0
A ja uważam że jesteśmy w stanie odrobić, bardziej boję się o jakiś błąd w obronie
0
I to wszystko wina Barcelony, gdyby się nie obudził w meczu z nami to by tego gola nie było
2
teraz się będą tylko bronić
1
Cash strzela we własną rękę, ewidentnie nie ma formy po kontuzji
1
@ZuczekFCB1899 Kontuzjowany
0
Obawiam się, że z Albanią też graliśmy na początku dobrze, do 10 minuty...
1
@PatrychoO dla Ciebie Pan Borek
0
Czyli Urban chciał grać na 4 obrońców i od tego czasu chyba ani razu tak nie grał?
1
Czy tylko ja jesteś spokojny przed dzisiejszym meczem? Może się okazać, że bardzo się mylę, ale ta Szwecja zagrała jeden dobry mecz, nie ma Isaka, Kulusevskiego czy Hiena, a Gyokeres nie jest jakoś bardzo regularny z tym strzelaniem. Jedyny zagrożenie jakie widzę to ich przewaga boiska
0
Co myślicie o przyszłości polskiej piłki? Patrząc na ilość talentów to mogą nas czekać lepsze czasy czy raczej nie ma co się nakręcać?