0

@Cryptolis Oczywiście że byłby znacznym wzmocnieniem, co to za dyskusja xDD

0

Z jednej strony chcę żeby Real odpadł z Bayernem, a z drugiej marzy mi się Real-Barca w finale

0

@Peciak Zgaduje - napisał już o tym, że Liga Mistrzów jest skorumpowana i sprzyja Barcelonie?

2

Czyli co, dzisiaj nagle Bayern zapomina jak się gra?

2

@MessiForeverTheBest I czerwona dla Piątka powinna być, prawie zabił Szweda

3

Z taką obroną naprawdę nie ma sensu jechać na ten mundial, co oni robią

1

Zróbmy to bez dogrywek i karnych, po co się denerwować

0

Ale byłoby szkoda odpaść po takim meczu

0

tylko dlaczego Pyrka nie jest na ławce???

7

Co tu się dzieje, piłeczka chodzi

0

Strzelmy jeszcze jednego szybko, stać nas na to

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@dafik85 Tak, młody, robiący błędy piłkarz na wahadło to idealny pomysł... Pietuszewski wyżej, za Świderskiego

0

Ja patrzę Bośnia 13 strzałów w pierwszej połowie, przecież te Włochy to odpadną znowu

1

Ja tam jestem pewny, że awansujemy po karnych, Grosicki strzelać będzie ostatnie, Pan Szef Urban znowu będzie miał rację

1

2 strzały celne, 2 gole. Co oni robią...

2

Bastoni już pracuje żeby po sezonie mieć więcej czasu na adaptację w Barcelonie, szanuje

1

Jedno trzeba przyznać, widać, że im się chce. W ostatnich czasach było z tym ciężko w reprezentacji

0

Ja się tylko obawiam, że jak nie strzelimy szybko to im morale spadną i nie będą już tak atakować

0

@Nazio_87 Gość ma 36 lat, wątpie xDD

0

A ja uważam że jesteśmy w stanie odrobić, bardziej boję się o jakiś błąd w obronie

0

I to wszystko wina Barcelony, gdyby się nie obudził w meczu z nami to by tego gola nie było

2

teraz się będą tylko bronić

1

Cash strzela we własną rękę, ewidentnie nie ma formy po kontuzji

1

@ZuczekFCB1899 Kontuzjowany

0

Obawiam się, że z Albanią też graliśmy na początku dobrze, do 10 minuty...

1

@PatrychoO dla Ciebie Pan Borek

0

Czyli Urban chciał grać na 4 obrońców i od tego czasu chyba ani razu tak nie grał?

1

Czy tylko ja jesteś spokojny przed dzisiejszym meczem? Może się okazać, że bardzo się mylę, ale ta Szwecja zagrała jeden dobry mecz, nie ma Isaka, Kulusevskiego czy Hiena, a Gyokeres nie jest jakoś bardzo regularny z tym strzelaniem. Jedyny zagrożenie jakie widzę to ich przewaga boiska

0

Co myślicie o przyszłości polskiej piłki? Patrząc na ilość talentów to mogą nas czekać lepsze czasy czy raczej nie ma co się nakręcać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?