2

@partymaker La Liga to samo, w tej chwili większość najlepszych piłkarzy na Premier League

0

Benfica nie przegrała meczu w lidze i jest dopiero 3 w tabeli, ciekawostka

0

@Derpowsky Kamil Gala napewno, nie musze sprawdzac

0

Potrzebujemy gola Athleticu, wtedy się nasi obudzą może

0

@VamoSBarca88 I dobrze, oby wygrali. Można lubić lub nie, ale potrzebujemy Legii i Widzewa w Ekstraklasie

0

Pomijając temat meczu to fajny dzień dzisiaj dla piłki, Ekstraklasa, Bundesliga, La Liga, nawet Serie A - wszędzie sporo bramek

2

@Arden Akurat La Rambla zaniża Polsce średnią, nie ma się czym chwalić

6

@FCB24 W aspekcie na przykład liczby strzelonych goli. Może się mylę, ale to dosyć istotny aspekt w przypadku środkowych napastników

3

@Czajka90 Niektórzy potrafią nawet drugą nogą zablokować swój strzał, pozdrowienia dla Milety Rajovicia!

3

Gdybanie, ale Lewy za Ferrana i byłaby dogrywka

0

Gerard Martin wygląda mi na takiego Sergiego Roberto

0

Jakim cudem Atletico zrobiło tylko 4 faule w tym meczu xDD

0

Przy ewentualnym 4:4 jest dogrywka?

0

Oddali za spalonego Lewego z Sociedad :D

0

Bernal z hat-trickiem, nie możemy inaczej skończyć tego meczu xDDD

1

Maldini na lewą i Araujo na środek?

1

Potrzebujemy szybko gola, tym bardziej skoro Pedri ma nie dać rady grać 90 minut

0

tylko nie Sorloth

0

Lewy może nie w formie, ale trochę go jednak dzisiaj brakuje

3

Ale fajnie widzieć znowu u nas Cancelo

0

@Who_you_mam gola na 6:1 strzelił Sergi Roberto xDD

16

Dla przypomnienia - z PSG straciliśmy gola na 1:3, później strzeliliśmy trzy gole po 88 minucie

0

Dobra tylko nie zmarnujmy tego karnego, to się nam zdarza za często ostatnio...

0

41 minuta a ja chyba po raz pierwszy usłyszałem "Julian Alvarez"

1

Może i się nie uda, ale oglądać taką Barcę to przyjemność

0

Mamy nową 9 :DD

1

Ciekawe czy Atletico oglądało Barca-Celtic z 2012 roku przed meczem...

0

Atletico było w ogóle na naszej połowie?

19

Jeszcze Święcicki komentuje, przecież tu musi być gol na 5:4 w 94 minucie

3

Ale to jest niesamowite, że przegrywamy 0:4 w pierwszym meczu, a tyle osób nadal wierzy w awans, niesamowity mamy klub

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?