Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@partymaker La Liga to samo, w tej chwili większość najlepszych piłkarzy na Premier League
0
Benfica nie przegrała meczu w lidze i jest dopiero 3 w tabeli, ciekawostka
0
@Derpowsky Kamil Gala napewno, nie musze sprawdzac
0
Potrzebujemy gola Athleticu, wtedy się nasi obudzą może
0
@VamoSBarca88 I dobrze, oby wygrali. Można lubić lub nie, ale potrzebujemy Legii i Widzewa w Ekstraklasie
0
Pomijając temat meczu to fajny dzień dzisiaj dla piłki, Ekstraklasa, Bundesliga, La Liga, nawet Serie A - wszędzie sporo bramek
2
@Arden Akurat La Rambla zaniża Polsce średnią, nie ma się czym chwalić
6
@FCB24 W aspekcie na przykład liczby strzelonych goli. Może się mylę, ale to dosyć istotny aspekt w przypadku środkowych napastników
3
@Czajka90 Niektórzy potrafią nawet drugą nogą zablokować swój strzał, pozdrowienia dla Milety Rajovicia!
3
Gdybanie, ale Lewy za Ferrana i byłaby dogrywka
0
Gerard Martin wygląda mi na takiego Sergiego Roberto
0
Jakim cudem Atletico zrobiło tylko 4 faule w tym meczu xDD
0
Przy ewentualnym 4:4 jest dogrywka?
0
Oddali za spalonego Lewego z Sociedad :D
0
Bernal z hat-trickiem, nie możemy inaczej skończyć tego meczu xDDD
1
Maldini na lewą i Araujo na środek?
1
Potrzebujemy szybko gola, tym bardziej skoro Pedri ma nie dać rady grać 90 minut
0
tylko nie Sorloth
0
Lewy może nie w formie, ale trochę go jednak dzisiaj brakuje
3
Ale fajnie widzieć znowu u nas Cancelo
0
@Who_you_mam gola na 6:1 strzelił Sergi Roberto xDD
16
Dla przypomnienia - z PSG straciliśmy gola na 1:3, później strzeliliśmy trzy gole po 88 minucie
0
Dobra tylko nie zmarnujmy tego karnego, to się nam zdarza za często ostatnio...
0
41 minuta a ja chyba po raz pierwszy usłyszałem "Julian Alvarez"
1
Może i się nie uda, ale oglądać taką Barcę to przyjemność
0
Mamy nową 9 :DD
1
Ciekawe czy Atletico oglądało Barca-Celtic z 2012 roku przed meczem...
0
Atletico było w ogóle na naszej połowie?
19
Jeszcze Święcicki komentuje, przecież tu musi być gol na 5:4 w 94 minucie
3
Ale to jest niesamowite, że przegrywamy 0:4 w pierwszym meczu, a tyle osób nadal wierzy w awans, niesamowity mamy klub