Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dziwny ten mecz, 5 minuta, a chyba nikt tu jeszcze nie zwyzywal Lewego
2
A gdyby ta Legia jednak spadla z Ekstraklasy :D
0
@MessiForeverTheBest Isak i Gyokeres lacznie 8 goli w lidze
7
Zieliński, Cash, Kiwior, Bednarek, Grabara, Kamiński - sporo tych naszych w naprawdę dobrej formie, jak nie pojedziemy na mundial to jednak trochę kompromitacja
0
Tak sobie sprawdzilem co tam napisal pewien znany kibic Realu i podobno 4 karne dzisiaj powinny być, Real oszukany :D
36
11 karnych Realu w tym sezonie La Liga, na drugim miejscu my i Girona z 6 karnymi, Negreira ciężko pracuje :D
1
@wyrek Liverpool z rekordem 7,39 w meczu, mamy szanse pobic
0
Tylko 5,65 xG mamy, do rekordu jeszcze daleko
0
Na szybko sprawdzone w Internecie, największe xG w meczu - 7,39 Liverpoolu w meczu z Newcastle 1 stycznia 2024 - bijemy ten wynik?
0
Beznadziejny ten Ferran, ciekawe czy strzeli jakiegoś gola w tym sezonie
4
@Derpowsky Beznadziejnie, Fermin do sprzedania, Yamal za 2 lata w Getafe, Flick do zwolnienia
4
Jak tracilismy pierwsi to potem wygrywalismy, teraz zaczynam sie martwic o ten mecz
3
3 minuta i nadal bez goli? Flick do lutego
0
Strumyk to chyba największy wynalazek ludzkości
25
@Laminedependencia z drugiej strony to tylko 4 bramki więcej od bramkarza Benfiki
0
@mrboom No mi tutaj wlasnie glownie o kibiców chodzi.
0
Dlaczego oni grają mecze w Ekstraklasie przy takiej pogodzie?
1
@Colon Niedlugo ostatni sezon, oby dowieźli
1
@blakkudium Okej, mój blad, nie ogarnalem ze Livakovic byl w Gironie
1
@blakkudium Przecież tam jest Ederson
2
Tak oglądam ten skrót Benfica-Real i Benfica mogla śmialo wcisnąć 2-3 bramki więcej
0
czy ja dobrze widze że gol PSG/Newcastle i Real poza top8?
2
A gdyby tak wygrać i wyrzucić jednocześnie Real z TOP8?
1
to że my stracimy to mozna bylo przewidziec, ale Arsenal stracil gola u siebie w meczu z Kairatem, to jest dopiero historia
0
Super, gol stracony, można zacząć grać
2
@Jakchcesz pewniaczek
0
niezly ten gol Dimarco
1
@kanver_ Nie tylko się trzyma, on ostatnio co mecz jest jednym z najlepszych na boisku
1
AI mi pisze, ze to pierwszy samobój Lewego w karierze, chyba nieprawda?
0
Jeszcze tylko jakieś 90 minut i mamy czyste konto, idzie nieźle