0

Ta kartka Zalewskiego to może specjalnie żeby się wykartkować, przecież 1 mecz baraży potencjalnie łatwiejszy

0

Czarnogóra 2:0 z Chorwacją, ciekawie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Chciałem napisać że fajnie byłoby zamknąć mecz szybko i dać pograć młodym, ale z młodych to tam właściwie tylko Rózga i Kozłowski xD

5

Cristianu Ronaldu nie gra i Portugalia łatwo wygrywa, przypadek?

0

@LeszekFCB Ciekawe co ma do tego Rafałek? xDD

Moim zdaniem bardzo dobrze, ci kibole nie powinni brać udziału w meczach

0

@Kazragore A czy to nie chodzi o to ze ci "kibice" wyzywali caly mecz Tusk na Litwie?

0

Nie mam doświadczenia w tych kwestiach, czy to zawsze tak było że kibole chodzą na mecze reprezentacji zeby wyzywać polityków, czy ostatnio dopiero im tak odwaliło?

1

W Holandii remis, Holandia przeważa, dzisiaj remis i my przeważamy. Jak dla mnie ok

5

Oby nie wpakowali jakos tego 2 gola, zaslugujemy zdecydowanie na minimum remis

3

nie no, Grosik na 2:1 to byłoby genialne xD

2

My naprawdę gramy jak równy z równym z Holandią

1

Ale ta druga połowa do oglądania przyjemna narazie

0

@directedbyfcb Raczej w meczu z Maltą, tutaj chyba będzie jednak walka o utrzymanie, nie najlepsza pora na debiut

0

@Destroyer_of_Worlds Chyba bardziej żeby Walia nas nie dogoniła niż Ukrainę wyprzedzić

0

Coś pusto na tym stadionie

3

0 celnych strzałow Holandii w tej połowie, a gramy bez typowej 6

8

Polska u21 wygrywa z Wlochami, 1 zespol narazie wygrywa z Holandią, jesteśmy piłkarską potęgą xDD

4

Ciekawostka: Holandia nie oddała jeszcze celnego strzału w tym meczu

0

I to jest ta różnica, taki Gakpo by się tam pokiwał i może rożnego wywalczył, a Kaminski pilka w pole karne gdzie nikogo nie ma

1

@norbi77 Dla Ciebie to Pan Borek

0

Skoro Cash nie zna polskiego, to znaczy ze podczas hymnu przypadkowo rusza ustami zeby ładnie wyglądało?

1

@malypuzon Była beczka i była zasłużona, a teraz robi dobrą robotę i można go chwalic

1

Nie wiem czy to tylko moje odczucia, ale jakoś przyjemnie dzisiaj przed meczem. Pewnie przegramy, ale atmosfera jest dużo lepsza niż te 2-3 lata temu

0

PSG 3 gol, udany dzień :D

1

wszedł Zaragoza i Aspas, ja tu czuję jakiegoś gola Celty w 89 minucie i remis

0

Jakieś 2-3 minuty do końca połowy, może Celta nie zdąży :D

0

tak patrzę że Zaragoza na ławce Celty, chyba przegrywamy dzisiaj

0

O co chodzi z tym Zalewskim? Kolejny klub i po kilku meczach ławka

1

Rayo wymęczone, w niedzielę Real lekki mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?