Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta kartka Zalewskiego to może specjalnie żeby się wykartkować, przecież 1 mecz baraży potencjalnie łatwiejszy
0
Czarnogóra 2:0 z Chorwacją, ciekawie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Chciałem napisać że fajnie byłoby zamknąć mecz szybko i dać pograć młodym, ale z młodych to tam właściwie tylko Rózga i Kozłowski xD
5
Cristianu Ronaldu nie gra i Portugalia łatwo wygrywa, przypadek?
0
@LeszekFCB Ciekawe co ma do tego Rafałek? xDD
Moim zdaniem bardzo dobrze, ci kibole nie powinni brać udziału w meczach
0
@Kazragore A czy to nie chodzi o to ze ci "kibice" wyzywali caly mecz Tusk na Litwie?
0
Nie mam doświadczenia w tych kwestiach, czy to zawsze tak było że kibole chodzą na mecze reprezentacji zeby wyzywać polityków, czy ostatnio dopiero im tak odwaliło?
1
W Holandii remis, Holandia przeważa, dzisiaj remis i my przeważamy. Jak dla mnie ok
5
Oby nie wpakowali jakos tego 2 gola, zaslugujemy zdecydowanie na minimum remis
3
nie no, Grosik na 2:1 to byłoby genialne xD
2
My naprawdę gramy jak równy z równym z Holandią
1
Ale ta druga połowa do oglądania przyjemna narazie
0
@directedbyfcb Raczej w meczu z Maltą, tutaj chyba będzie jednak walka o utrzymanie, nie najlepsza pora na debiut
0
@Destroyer_of_Worlds Chyba bardziej żeby Walia nas nie dogoniła niż Ukrainę wyprzedzić
0
Coś pusto na tym stadionie
3
0 celnych strzałow Holandii w tej połowie, a gramy bez typowej 6
8
Polska u21 wygrywa z Wlochami, 1 zespol narazie wygrywa z Holandią, jesteśmy piłkarską potęgą xDD
4
Ciekawostka: Holandia nie oddała jeszcze celnego strzału w tym meczu
0
I to jest ta różnica, taki Gakpo by się tam pokiwał i może rożnego wywalczył, a Kaminski pilka w pole karne gdzie nikogo nie ma
1
@norbi77 Dla Ciebie to Pan Borek
0
Skoro Cash nie zna polskiego, to znaczy ze podczas hymnu przypadkowo rusza ustami zeby ładnie wyglądało?
1
@malypuzon Była beczka i była zasłużona, a teraz robi dobrą robotę i można go chwalic
1
Nie wiem czy to tylko moje odczucia, ale jakoś przyjemnie dzisiaj przed meczem. Pewnie przegramy, ale atmosfera jest dużo lepsza niż te 2-3 lata temu
0
PSG 3 gol, udany dzień :D
1
wszedł Zaragoza i Aspas, ja tu czuję jakiegoś gola Celty w 89 minucie i remis
0
Jakieś 2-3 minuty do końca połowy, może Celta nie zdąży :D
0
tak patrzę że Zaragoza na ławce Celty, chyba przegrywamy dzisiaj
0
O co chodzi z tym Zalewskim? Kolejny klub i po kilku meczach ławka
1
Rayo wymęczone, w niedzielę Real lekki mecz