Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może my gramy z meksykańską Guadalajarą przez przypadek? To by trochę wyjaśniało wynik
2
Ale żeby gola nie stracić w meczu, wstyd panie Hansi
1
To w sumie niesamowite że w lidze straciliśmy punkty w 3 meczach na 17, a tyle osób tu narzeka
0
@jimmyltd A to i tak więcej niż Ty masz :D
1
Ostatnio cała La Rambla wyzywała Ferrana, ten zrobił sobie hat-tricka w pierwszej połowie, teraz wszyscy narzekają na Lewego, więc dzisiaj pewnie wchodzi i strzela 2 gole
2
Droga La Ramblo, dziękujemy za wyzywanie naszego Rekina, jak widać działa :D
0
@bart_azz Moim zdaniem to Ty powinieneś być trenerem, nie on
0
Jak im się chce grać to od razu inaczej to wygląda
0
Mam nadzieję że jak będzie jakiś karny to strzelać będzie Kounde
0
Super, dobrze wiemy że to oznacza odrobienie wyniku jeszcze w 1 połowie :D
9
Ten mecz się skończy 5:0 lub 4:3, nic pomiędzy
1
@Frimpong Niemcy, ważne żeby się sąsiadom powodziło
0
Ferran "Co ten gość jeszcze robi w tym klubie, dawno trzeba go było sprzedać" Torres
0
Ale bym sobie obejrzał dzisiaj jakieś dzikie 8:4 dla Barcelony
0
15 minut, 3 gole
1
Tracimy pierwsi gola? Chyba pierwszy raz od 4 dni się coś tak dziwnego zdarzyło
0
@Szmulek Japonia bardzo fajny zespół
2
Holandia załamana
0
Bardzo duża szansa na te USA
0
Dawać nam te USA
2
Tak patrzę na te grupy i tylko do C bym Polskie nie chciał
0
Mbappe Haaland w grupie
1
Ale to będzie zabawne jak USA nie awansuje z tej grupy
0
Co to za grupa xDD
0
obejrzałbym sobie takie Polska-Japonia
3
Messi eliminujący Portugalię i Ronaldo w ćwierćfinale? Jestem w stanie to zaakceptować
7
Słabe te losowanie, dajcie jakiś występ muzyczny!
22
11 czerwca 2026. Reprezentacja Meksyku już na murawie, nadal czekamy na wylosowanie drugiego zespołu
0
@BorzyKrzys Według mnie będzie jakaś reakcja, powstaną nowe studia, a najlepsi reżyserzy będą walczyć z Netflixem
1
Nie chce robić spojlerów, ale to jest pełnometrażowy film, półtorej godziny trwa