1

Liverpool robi Man City z poprzedniego sezonu

4

Arsenal-Bayern dzisiaj, chyba 2 najlepsze zespoły świata obecnie?

1

Z plusów Araujo napewno nie dostanie czerwonej w następnym meczu LM

0

@Sulimo Na gole Barcy nie mam co liczyć

0

Chelsea prośba jeszcze 2 gole, chociaż kupon wejdzie

0

Christensen z hattrickiem, róbcie screeny

1

Czy to "Nic się nie stało" na trybunach? :D

0

@Marcelinho132 Luźne 4:4 się skończy

0

Gramy jak gramy, ale Chelsea złapane na 6 spalonych i 3 gole anulowane, przypomina się mecz z Realem :D

1

Za co było 1 kartka dla niego? Skoro jest kapitanem to chyba może rozmawiać z sędzią?

1

Więcej celnych strzałów mamy, jakim cudem xDD

0

@Barceloniarz987 Beznadziejny Lewy, tego typa to z 5 lat temu należało wyrzucić z tego klubu!!! Wstyd!!!

0

Pedro Neto milimetry

1

Tu z 5 goli minimum będzie

1

@Deviler Tak.

Ogólnie to pozycja "9" jest obecnie dosyć słabo obsadzona.

1

Probierz do Legii, Tomczyk do Rakowa. Legia bez europejskich pucharów na koniec sezonu, Raków do końca walczy o mistrza, róbcie screeny

7

Jakim cudem ktoś pokroju Berkowicza dostał 8% w wyborach do sejmu, przecież to musiało być jakieś oszustwo

0

@supraomnes1 Pomnik Cristiano Ronaldo przed Białym Domem, a jeśli ktoś publicznie powie, że Messi jest lepszy to deportacja

0

Myślę, że w finale play-off najlepiej trafić na wyjazd do Turcji. Rozwścieczyć tureckich kibiców i wygrać walkowerem

1

Przegrajmy to proszę, dla tych śpiewających kibiców

0

Jak na Pałacu Prezydenckim nie było baneru to graliśmy dobrze, tak tylko mówię...

15

E tam narzekacie, włączam sobie mecz reprezentacji i nigdy nie wiem jak się skończy, nieważne czy to Holandia czy Malta, to są emocje :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

My to przegramy, Malta wygląda jakby wierzyła w wygraną, a my nie wiemy co się dzieje xD

1

w ogóle nie wiem jak się nazywa ten drugi komentator, ale on brzmi jakby chciał tego karnego xDD

0

@Pojjara Jedyna jaką znają :D

0

Wczoraj było sporo w mediach jakie Włochy są słabe ostatnio, może nasi piłkarze to przeczytali i teraz grają żeby Włochy trafić?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale miło z naszej strony, Malta odhacza kolejną reprezentację, której strzela gola

0

Ta kartka Zalewskiego to może specjalnie żeby się wykartkować, przecież 1 mecz baraży potencjalnie łatwiejszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?