Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Liverpool robi Man City z poprzedniego sezonu
4
Arsenal-Bayern dzisiaj, chyba 2 najlepsze zespoły świata obecnie?
1
Z plusów Araujo napewno nie dostanie czerwonej w następnym meczu LM
0
@Sulimo Na gole Barcy nie mam co liczyć
0
Chelsea prośba jeszcze 2 gole, chociaż kupon wejdzie
0
Christensen z hattrickiem, róbcie screeny
1
Czy to "Nic się nie stało" na trybunach? :D
0
@Marcelinho132 Luźne 4:4 się skończy
0
Gramy jak gramy, ale Chelsea złapane na 6 spalonych i 3 gole anulowane, przypomina się mecz z Realem :D
1
Za co było 1 kartka dla niego? Skoro jest kapitanem to chyba może rozmawiać z sędzią?
1
Więcej celnych strzałów mamy, jakim cudem xDD
0
@Barceloniarz987 Beznadziejny Lewy, tego typa to z 5 lat temu należało wyrzucić z tego klubu!!! Wstyd!!!
0
Pedro Neto milimetry
1
Tu z 5 goli minimum będzie
1
@Deviler Tak.
Ogólnie to pozycja "9" jest obecnie dosyć słabo obsadzona.
1
Probierz do Legii, Tomczyk do Rakowa. Legia bez europejskich pucharów na koniec sezonu, Raków do końca walczy o mistrza, róbcie screeny
7
Jakim cudem ktoś pokroju Berkowicza dostał 8% w wyborach do sejmu, przecież to musiało być jakieś oszustwo
0
@supraomnes1 Pomnik Cristiano Ronaldo przed Białym Domem, a jeśli ktoś publicznie powie, że Messi jest lepszy to deportacja
0
Myślę, że w finale play-off najlepiej trafić na wyjazd do Turcji. Rozwścieczyć tureckich kibiców i wygrać walkowerem
1
Przegrajmy to proszę, dla tych śpiewających kibiców
0
Jak na Pałacu Prezydenckim nie było baneru to graliśmy dobrze, tak tylko mówię...
15
E tam narzekacie, włączam sobie mecz reprezentacji i nigdy nie wiem jak się skończy, nieważne czy to Holandia czy Malta, to są emocje :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
My to przegramy, Malta wygląda jakby wierzyła w wygraną, a my nie wiemy co się dzieje xD
1
w ogóle nie wiem jak się nazywa ten drugi komentator, ale on brzmi jakby chciał tego karnego xDD
0
@Pojjara Jedyna jaką znają :D
0
Wczoraj było sporo w mediach jakie Włochy są słabe ostatnio, może nasi piłkarze to przeczytali i teraz grają żeby Włochy trafić?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ale miło z naszej strony, Malta odhacza kolejną reprezentację, której strzela gola
0
Ta kartka Zalewskiego to może specjalnie żeby się wykartkować, przecież 1 mecz baraży potencjalnie łatwiejszy