1

@APTAPT Piłkarze miliony zarabiają, a nigdy 60 goli w pierwszej połowie nie zrobili

3

U21 pod wodzą Pana Brzęczka nadal bez straty bramki

0

Mam przeczucie, że mecz o mundial zagramy z Ukrainą, tak dla dopełnienia nastroju

4

@APTAPT Żeby mu nabijać występy i dobić do 100 występów w reprezentacji

7

Moim zdaniem mogliśmy śmiało wygrać dużo wyżej, ale nie robimy tego ze względu na pamięć o Rzeczpospolitej Obojga Narodów

3

@adamek20151 Nie urodziliśmy się w orle, urodziliśmy się w motorze, przecież napisane wyraźnie

1

Holandia straciła z nimi 2 gole, a my na razie 2:0 lekko

0

@MYTO Najlepiej to niech żaden nie jeździ

0

Pierwsze zgrupowanie za Urbana bardzo przyjemne, drugie już dużo gorzej, może po prostu musimy zwalniać selekcjonera po każdym zgrupowaniu?

0

Dostałem powiadomienie, że na trybunach jest/była reanimacja kibica, o co z tym chodzi? Kolejny mecz Polski i to się wydarza

1

Ale na tej lewej stronie robimy co chcemy, gdybyśmy mieli jakieś dobrego skrzydłowego śmiało 3:0 już by było

1

Ale jakie nazwisko ma ich bramkarz xDD Szwed Kaukaz :D

0

@FcPortoFan1999 a z kim gramy?

0

@VAMOS1899LaMasia Ja kupiłem na miesiąc, bo słyszałem sporo o tym The Office Pl i chciałem sprawdzić

0

Ktoś ma tu Canal+. w sensie ten z serialami i filmami? Coś warto tam obejrzeć?

1

czy Borek właśnie powiedział, że Zieliński zejdzie bo zagrał ponad 100 minut w tym sezonie xd

1

@tbas I chce też wrócić do Barcelony, słyszałem kilkanaście wersji :D

3

Busquets i Alba oficjalnie koniec kariery po sezonie, czy tylko ja mam wrażenie, że Suarez i Messi też skończą w tym samym momencie?

2

z dobrych wiadomości Ansu Fati dwa gole dzisiaj

2

Zwolnić Flicka, rozwiązać natychmiast kontrakty Lewemu, Szczęsnemu, Araujo i Cubarsiemu, wyburzyć Camp Nou i poddać wszystkie mecze w tym sezonie walkowerem

1

Dałem na live +4,5 gola i weszło, choć tego się nie spodziewałem :D

0

przegrywamy 1 mecz w sezonie w La Liga, a tu już piszą o zwolnieniu Flicka xDD

4

Normalnie stawiałbym śmiało na remontadę, ale właściwie nie mamy prawie ławki

0

Znowu opłaciliśmy sędziów...

0

Kiwior na ławce i widzę Porto traci gola, przypadek?

0

Tak się zastanawiam, jeśli rezerwy jakiegoś zespołu wygrywają 2 ligę to nie mogą awansować do 1 ligi, bo tam gra podstawowy skład, a co w sytuacji gdy 1 zespół spada?

4

może by tak 3 mecze z rzędu ze zwycięskim golem Lewego z głowki?

1

Kluivert z golem dla Barcelony, który mamy rok?

0

Jak Mbappe z jakiegoś powodu wypadnie to będzie po Realu...

3

@fcbarcafan19 Atletico-Frankfurt obie strzelą
Bodo-Tottenham obie strzelą
Bayern 3 gole lub więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?