Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@APTAPT Piłkarze miliony zarabiają, a nigdy 60 goli w pierwszej połowie nie zrobili
3
U21 pod wodzą Pana Brzęczka nadal bez straty bramki
0
Mam przeczucie, że mecz o mundial zagramy z Ukrainą, tak dla dopełnienia nastroju
4
@APTAPT Żeby mu nabijać występy i dobić do 100 występów w reprezentacji
7
Moim zdaniem mogliśmy śmiało wygrać dużo wyżej, ale nie robimy tego ze względu na pamięć o Rzeczpospolitej Obojga Narodów
3
@adamek20151 Nie urodziliśmy się w orle, urodziliśmy się w motorze, przecież napisane wyraźnie
1
Holandia straciła z nimi 2 gole, a my na razie 2:0 lekko
0
@MYTO Najlepiej to niech żaden nie jeździ
0
Pierwsze zgrupowanie za Urbana bardzo przyjemne, drugie już dużo gorzej, może po prostu musimy zwalniać selekcjonera po każdym zgrupowaniu?
0
Dostałem powiadomienie, że na trybunach jest/była reanimacja kibica, o co z tym chodzi? Kolejny mecz Polski i to się wydarza
1
Ale na tej lewej stronie robimy co chcemy, gdybyśmy mieli jakieś dobrego skrzydłowego śmiało 3:0 już by było
1
Ale jakie nazwisko ma ich bramkarz xDD Szwed Kaukaz :D
0
@FcPortoFan1999 a z kim gramy?
0
@VAMOS1899LaMasia Ja kupiłem na miesiąc, bo słyszałem sporo o tym The Office Pl i chciałem sprawdzić
0
Ktoś ma tu Canal+. w sensie ten z serialami i filmami? Coś warto tam obejrzeć?
1
czy Borek właśnie powiedział, że Zieliński zejdzie bo zagrał ponad 100 minut w tym sezonie xd
1
@tbas I chce też wrócić do Barcelony, słyszałem kilkanaście wersji :D
3
Busquets i Alba oficjalnie koniec kariery po sezonie, czy tylko ja mam wrażenie, że Suarez i Messi też skończą w tym samym momencie?
2
z dobrych wiadomości Ansu Fati dwa gole dzisiaj
2
Zwolnić Flicka, rozwiązać natychmiast kontrakty Lewemu, Szczęsnemu, Araujo i Cubarsiemu, wyburzyć Camp Nou i poddać wszystkie mecze w tym sezonie walkowerem
1
Dałem na live +4,5 gola i weszło, choć tego się nie spodziewałem :D
0
przegrywamy 1 mecz w sezonie w La Liga, a tu już piszą o zwolnieniu Flicka xDD
4
Normalnie stawiałbym śmiało na remontadę, ale właściwie nie mamy prawie ławki
0
Znowu opłaciliśmy sędziów...
0
Kiwior na ławce i widzę Porto traci gola, przypadek?
0
Tak się zastanawiam, jeśli rezerwy jakiegoś zespołu wygrywają 2 ligę to nie mogą awansować do 1 ligi, bo tam gra podstawowy skład, a co w sytuacji gdy 1 zespół spada?
4
może by tak 3 mecze z rzędu ze zwycięskim golem Lewego z głowki?
1
Kluivert z golem dla Barcelony, który mamy rok?
0
Jak Mbappe z jakiegoś powodu wypadnie to będzie po Realu...
3
@fcbarcafan19 Atletico-Frankfurt obie strzelą
Bodo-Tottenham obie strzelą
Bayern 3 gole lub więcej