Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Legenda Barcy Paco Alcacer bez klubu z tego co widzę...
31 letni Hiszpan, dlaczego jeszcze żaden polski klub go nie zatrudnił?
2
Raków jako wyraz sprzeciwu wobec Izrael postanowił nie grać dzisiaj w piłkę, szacunek
0
@Criss18Barca w Debreczynie na Węgrzech
0
@Destroyer_of_Worlds Oglądałem tylko pierwszą połowę i Legia mogła ją śmiało wygrać, 1 gol nieuznany, kilka akcji gdzie było blisko
3
Ledwo wszedł i już się spłaca :)
0
@Vurt A to ja na jakieś błędne info trafiłem
0
Inigo odchodzi za 8 mln, a Legia chce 8 za Ziółkowskiego, rozwiązanie samo się nasuwa
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Wystarczy popatrzyć na to co Enrique zrobił z Dembele, inny człowiek w PSG, wszystko możliwe
1
Hansi wie, że zrobi z Araujo pana piłkarza, więc się zgodził na sprzedaż Inigo
2
Brawo Panie Prezydencie, 10 godzin pracy i już przegrywamy w Europie, za Dudy tak nie było
1
@Criss18Barca Lech też nie jest
0
W ogóle Modera nie ma w składzie Feyneroordu, co się stało?
3
Ishak 8 goli w sezonie, Lewy nawet nie zagrał, wniosek prosty Ishak > Lewandowski
0
@Nazio_87 Nie, bo jakiś ekspert w studiu twierdził, że on nie zna polskiego i wstyd
1
Dante rocznik 1983 rozpoczyna kolejny sezon
0
@Stinger_ Barcelona jest za słaba na finał LM niestety
1
A gdyby tak Lech Poznań vs Fc Barcelona w fazie grupowej Ligi Mistrzów?
0
ten Nsame to nie był jakimś wielkim niewypałem w poprzednim sezonie? Nie oglądam zbyt często Ekstraklasy
0
W ogóle wydawało się że Jaga w następnej z Silkeborgiem z Danii, a może się okazać, że znowu wyjazd na Islandię
0
Jagiellonia wygrywa, Raków wygrywa, a Legia jak? przegrywają widzę, ale szanse są?
0
@Danny Gaucho Chodzi mi ogólnie o charakter i styl życia, ma 18 lat i widać że ego na wysokim poziomie. Oczywiście częściowo słusznie, bo osiągnał niesamowite rzeczy
1
Oczywiście Yamal jest fantastycznym piłkarzem i oby grał na takim poziomie jak najdłużej, ale czy tylko ja jak patrzę na jego "działania" pozaboiskowe to coraz bardziej go nie znoszę?
3
@July_6_BcN Według mnie ma u niej szanse, powinien spróbować
3
Ci organizatorzy Wimbledonu to nieźle polecieli, kto niby będzie oglądał jakiegoś Sinnera i Alcaraza jak gra Legia i Lech?
0
Nie oglądam kobiecej piłki, czy ktoś mógłby przetłumaczyć co to znaczy 2:0 z Danią na męski futbol?
0
@NeroTFP1 Zdecydowanie zasługuje na wysokie miejsce, ale jednak tenis, piłka nożna, a nawet skoki to sporty zdecydowanie bardziej rozpoznawalne i z większą konkurencją. Ale Anita top 5 chyba musi być.
0
@konrad1661 Właśnie zastanawiałem się między Stochem a Małyszem, wybrałem Małysza bo jednak Małyszomania to był jakiś fenomen, ale pod względem wyników Stoch mógł być lepszy faktycznie
0
Ranking największych polskich sportowców XXI wieku:
1. Iga Świątek
2. Robert Lewandowski
3. Adam Małysz?
0
Ale to jednak smutne jak wygra 6:0, 6:0
1
Czy jeśli Iga wygra to oznacza że jesteśmy lepsi sportowo od Stanów i Rosji razem wziętych?