0

Legenda Barcy Paco Alcacer bez klubu z tego co widzę...

31 letni Hiszpan, dlaczego jeszcze żaden polski klub go nie zatrudnił?

2

Raków jako wyraz sprzeciwu wobec Izrael postanowił nie grać dzisiaj w piłkę, szacunek

0

@Criss18Barca w Debreczynie na Węgrzech

0

@Destroyer_of_Worlds Oglądałem tylko pierwszą połowę i Legia mogła ją śmiało wygrać, 1 gol nieuznany, kilka akcji gdzie było blisko

3

Ledwo wszedł i już się spłaca :)

0

@Vurt A to ja na jakieś błędne info trafiłem

0

Inigo odchodzi za 8 mln, a Legia chce 8 za Ziółkowskiego, rozwiązanie samo się nasuwa

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Wystarczy popatrzyć na to co Enrique zrobił z Dembele, inny człowiek w PSG, wszystko możliwe

1

Hansi wie, że zrobi z Araujo pana piłkarza, więc się zgodził na sprzedaż Inigo

2

Brawo Panie Prezydencie, 10 godzin pracy i już przegrywamy w Europie, za Dudy tak nie było

1

@Criss18Barca Lech też nie jest

0

W ogóle Modera nie ma w składzie Feyneroordu, co się stało?

3

Ishak 8 goli w sezonie, Lewy nawet nie zagrał, wniosek prosty Ishak > Lewandowski

0

@Nazio_87 Nie, bo jakiś ekspert w studiu twierdził, że on nie zna polskiego i wstyd

1

Dante rocznik 1983 rozpoczyna kolejny sezon

0

@Stinger_ Barcelona jest za słaba na finał LM niestety

1

A gdyby tak Lech Poznań vs Fc Barcelona w fazie grupowej Ligi Mistrzów?

0

ten Nsame to nie był jakimś wielkim niewypałem w poprzednim sezonie? Nie oglądam zbyt często Ekstraklasy

0

W ogóle wydawało się że Jaga w następnej z Silkeborgiem z Danii, a może się okazać, że znowu wyjazd na Islandię

0

Jagiellonia wygrywa, Raków wygrywa, a Legia jak? przegrywają widzę, ale szanse są?

0

@Danny Gaucho Chodzi mi ogólnie o charakter i styl życia, ma 18 lat i widać że ego na wysokim poziomie. Oczywiście częściowo słusznie, bo osiągnał niesamowite rzeczy

1

Oczywiście Yamal jest fantastycznym piłkarzem i oby grał na takim poziomie jak najdłużej, ale czy tylko ja jak patrzę na jego "działania" pozaboiskowe to coraz bardziej go nie znoszę?

3

@July_6_BcN Według mnie ma u niej szanse, powinien spróbować

3

Ci organizatorzy Wimbledonu to nieźle polecieli, kto niby będzie oglądał jakiegoś Sinnera i Alcaraza jak gra Legia i Lech?

0

Nie oglądam kobiecej piłki, czy ktoś mógłby przetłumaczyć co to znaczy 2:0 z Danią na męski futbol?

0

@NeroTFP1 Zdecydowanie zasługuje na wysokie miejsce, ale jednak tenis, piłka nożna, a nawet skoki to sporty zdecydowanie bardziej rozpoznawalne i z większą konkurencją. Ale Anita top 5 chyba musi być.

0

@konrad1661 Właśnie zastanawiałem się między Stochem a Małyszem, wybrałem Małysza bo jednak Małyszomania to był jakiś fenomen, ale pod względem wyników Stoch mógł być lepszy faktycznie

0

Ranking największych polskich sportowców XXI wieku:
1. Iga Świątek
2. Robert Lewandowski
3. Adam Małysz?


0

Ale to jednak smutne jak wygra 6:0, 6:0

1

Czy jeśli Iga wygra to oznacza że jesteśmy lepsi sportowo od Stanów i Rosji razem wziętych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?