0

Jedziemy po Pichichi, jeszcze dużo czasu xDD

0

to Lewy nadal nie ma tych 100 bramek?

4

Dzieciak z koszulką Inigo, wie co dobre

0

dzisiaj ostatnia szansa w tym sezonie na tasiemkę

2

Robię sobie powtórkę Gry o Tron i to naprawdę zbrodnia, że wypuszczono 7 i 8 sezon

2

Jutro PSG wygrywa Puchar Francji, potem LM i Kvaradona z pucharem, wygranymi 2 ligami i LM, Złota Piłka dla pięknego Gruzina

2

Ale to imponujące, że z takim składem Napoli to wygrało

0

Espanyol jutro spadek i Joan Garcia to FC Barcelona Here We Go za 15 mln?

0

Jak debata, kto lepiej wypadł? Niestety nie chciało mi się tracić czasu dzisiaj na to

0

czy Pepe Reina nie miał dzisiaj grać ostatniego meczu w karierze? Czerwo w ostatnim meczu, smutne

0

@SiempreCule10 Już tak bez przesady z tym ledwo, przewagę nad strefą spadkową mają olbrzymią

6

Wspaniały finał, nie zapomnę go do jutra

2

@blakkudium I kolejnego piłkarza zepsują

0

@Lordzi Jaki finał taka transmisja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja wiedziałem, żę Man Utd i Spurs mają bardzo słaby sezon, ale teraz spojrzałem i oba zespoły tuż nad strefą spadkową, co za upadek

2

@VinDiesel Według mnie nie ma szans z Gabrielem, a chyba Gabriel nigdzie nie odchodzi. Według mnie Kiwior powinien odejść, Juventus, Inter, Napoli są zainteresowane, więc kluby solidne

0

W ogóle wracając do odległego już tematu Eurowizji... Podobno jakiś tam przedstawiciel Izraela uważa, że Eurowizja ich oszukała i powinni dostać 50 punktów więcej i wygrać i nawet złożyli oficjalne zażalenie w tej sprawie :D

3

@Hshdhrhdh Sprzedaje Pedriego w formie za 120 mln i Yamala w formie za 180 mln i kupuję Tymoteusza Puchacza bez formy za 10 dolarów

0

@GTBTP Otóż to, dokładnie nie wskażę, ale będą znaki

0

@blakkudium Mam wrażenie, że dla Piątka czas gry nie będzie tam najważniejszy

3

@MesQueUnClub96 Może w środku tej maskotki jest potężny szwagier?

0

okej ten drugi Exit Poll trochę lepszy, Zandberg 4 miejsce

3

Jakby to wszystko pozliczać to w II turze Trzaskowski około 46%, czyżby przegrał jak Komorowski?

0

@Krystiansigma2734 Krystian nie pij już

3

Nie no z tym Braunem to jakiś żart chyba?

2

Real przeciwku 9 zawodnikom i gola nie potrafi strzelić?

0

@Hasszz Ja nie mówię że jego, ale że to trochę zabawne

0

2 mecze Ter Stegena i 2 gole przed 10 minutą xDD

0

Niedziela wieczór, Liga wygrana, idealny mecz na jakieś 3:2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?