Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedziemy po Pichichi, jeszcze dużo czasu xDD
0
to Lewy nadal nie ma tych 100 bramek?
4
Dzieciak z koszulką Inigo, wie co dobre
0
dzisiaj ostatnia szansa w tym sezonie na tasiemkę
2
Robię sobie powtórkę Gry o Tron i to naprawdę zbrodnia, że wypuszczono 7 i 8 sezon
2
Jutro PSG wygrywa Puchar Francji, potem LM i Kvaradona z pucharem, wygranymi 2 ligami i LM, Złota Piłka dla pięknego Gruzina
2
Ale to imponujące, że z takim składem Napoli to wygrało
0
Espanyol jutro spadek i Joan Garcia to FC Barcelona Here We Go za 15 mln?
0
Jak debata, kto lepiej wypadł? Niestety nie chciało mi się tracić czasu dzisiaj na to
0
czy Pepe Reina nie miał dzisiaj grać ostatniego meczu w karierze? Czerwo w ostatnim meczu, smutne
0
@SiempreCule10 Już tak bez przesady z tym ledwo, przewagę nad strefą spadkową mają olbrzymią
6
Wspaniały finał, nie zapomnę go do jutra
2
@blakkudium I kolejnego piłkarza zepsują
0
@Lordzi Jaki finał taka transmisja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja wiedziałem, żę Man Utd i Spurs mają bardzo słaby sezon, ale teraz spojrzałem i oba zespoły tuż nad strefą spadkową, co za upadek
2
@VinDiesel Według mnie nie ma szans z Gabrielem, a chyba Gabriel nigdzie nie odchodzi. Według mnie Kiwior powinien odejść, Juventus, Inter, Napoli są zainteresowane, więc kluby solidne
0
W ogóle wracając do odległego już tematu Eurowizji... Podobno jakiś tam przedstawiciel Izraela uważa, że Eurowizja ich oszukała i powinni dostać 50 punktów więcej i wygrać i nawet złożyli oficjalne zażalenie w tej sprawie :D
3
@Hshdhrhdh Sprzedaje Pedriego w formie za 120 mln i Yamala w formie za 180 mln i kupuję Tymoteusza Puchacza bez formy za 10 dolarów
0
@GTBTP Otóż to, dokładnie nie wskażę, ale będą znaki
0
@blakkudium Mam wrażenie, że dla Piątka czas gry nie będzie tam najważniejszy
3
@MesQueUnClub96 Może w środku tej maskotki jest potężny szwagier?
0
okej ten drugi Exit Poll trochę lepszy, Zandberg 4 miejsce
3
Jakby to wszystko pozliczać to w II turze Trzaskowski około 46%, czyżby przegrał jak Komorowski?
0
@Krystiansigma2734 Krystian nie pij już
3
Nie no z tym Braunem to jakiś żart chyba?
2
Real przeciwku 9 zawodnikom i gola nie potrafi strzelić?
0
@Hasszz Ja nie mówię że jego, ale że to trochę zabawne
0
2 mecze Ter Stegena i 2 gole przed 10 minutą xDD
0
Niedziela wieczór, Liga wygrana, idealny mecz na jakieś 3:2