1

@Faro 1. Szwecja 2. Austria 3. Finlandia

0

Tamten rok to ogólnie świetny był

0

Mial lepsze piosenki

0

@LOPEZ16 a na YouTube nie ma?

1

To podobno kolejny faworyt, jak dla mnie średnie

1

Głupie, ale przyjemne

1

O teraz piosenka o saunie

0

20 głosów na Portugalię, skoro gość jest z tej samej wyspy co Cristiano to piosenka jest genialna, nawet jak mi się nie podoba

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nazio_87 ale surowy dzisiaj jesteś

1

@clyde no właściwie to nic nie nalozyl

1

@Eklerek bo to nie Niemka xD

0

@Nazio_87 Raczej nie, ale piosenka przyjemna

2

Czy ksiądz jutro wspomni o tym występie na mszy?

1

Ale włoski pasuje do piosenek, mogliby śpiewać o Realu, a i tak brzmiałoby pięknie

0

@gumaz Eurowizji? Żadnych

2

Estonia mocne WTF/10

0

Luksemburg TOP 3 obecnie moim skromnym zdaniem

1

@Kgorecki2500 w tym roku to i tak chyba bardzo dużo jest w narodowym języku

6

Szczęsny fumador

1

@Culer9002 mój błąd, nie doliczyłem

0

Wszyscy płaczą, a czy my przypadkiem nie mamy mistrza jak się tak mecz skończy?

0

Laporta wie, że derby, nawet ze słabym Espanyolem to dodatkowa kaska, więc dzisiaj zachęcił piłkarzy do przegrania, żeby Espanyol się utrzymał i dodatkowe pieniądze wpadały też w następnym sezonie. Laporta geniusz.

12

Madryciarze się cieszą, jakby zapomnieli że ten Espanyol spędza więcej czasu na naszej połowie niż podobno najlepszy zespoł na swiecie

1

Tyle tu płaczu nad Lewym dzisiaj że na bank skończy mecz z hattrickiem

0

@SinMistico Za co był Gyokeres i Huijsen Panie SinMistico?

1

dziś wygra Barcelona

0

@Batys Te forum potrzebuje bana dla ludzi jak Ty

0

Jezus Maria Araujo kapitan

0

Co my będziemy robić za kilka tygodni bez drużyny Pana Flicka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?