0

Co go teraz poniosło

0

Co ten Maciak na Hołownie taki cięty dzisiaj? Coś przegapiłem?

7

pytanie idealne dla Stanowskiego xD

13

Stanowskiemu zajęło niecałe 28 minut udowodnienie, że ta Schnepf nie powinna tu być, brawo :)

1

@Kgorecki2500 mały kurs, tylk0 1,65 xD

0

Hołownia hejter

0

@Stinger_ Ten to ma zawsze szczęście i stoi obok Senyszyn

3

Nawrocki obok Trzaskowskiego, Braun obok Mentzena, ciekawe ustawienie

1

@tadzik447 jak i sam Mentzen :)

1

@Commando Właściwie mam jakiś kilometr do tej całej debaty, zaraz chyba idę jakieś prowokacje zrobić

2

Dzisiaj mi pod oknem przejechała ciężarówka Mentzena krzycząca, że Trzaskowski popiera aborcję i wesoły autobus Hołowni, oficjalnie zaczynają się wybory

2

Real podobno od 13 do 37 minuty nawet nie dotknął piłki na naszej połowie :)

0

w ogóle to Lewandowski w ogóle wróci do pierwszego składu?

0

Na Fortunie kurs 4.0 że ktoś wspomni w debacie o klubie z Ekstraklasy, a za chwilę live u Stanowskiego, łatwa kasa :)

0

@jedrek7000 Nie chciałbym Messiego. Oczywiście wielki piłkarz, ale mam wrażenie, że mógłby bardziej zaszkodzić grze.

2

bez Lewego, ciekawe

0

dawać Lewego i niech coś strzeli, trzeba ich bardziej skompromitować, Mbappe nie może wygrać Pichichi

0

Martin żegnany brawami?

0

to już jakieś 20 minut bez gola, ten klub jest skończony

0

@MessiForeverTheBest za 100 mln które proponują bym i tak go sprzedał

0

Atletico, Celta, Inter x2, dzisiaj Real - wszystkie te mecze przegrywaliśmy w pewnym momencie 2 golami, niesamowite

0

@norbi77 Ale to Cubarsi dotknął piłkę i podał do Mbappe później

1

@norbi77 Gdyby był spalony to nie byłoby karnego

0

4 gole, a tu jeszcze Lewy wchodzi i walczy o króla strzelców, aż zaczynam współczuć białym

0

Co za poje... zespół

0

7 rożnych w 25 minucie xD

1

to tylko 2 do 0 i 75 minut, luz

6

@blakkudium Raczej oczywiste, my mamy problem z kupieniem Taha za darmo, co u mówić o Bastonim xD

0

@Radzio_94 w następnym sezonie w City, Realu czy Bayernie plaga kontuzji po klubowych mistrzostwach świata, także nie będzie tak ciężko

2

@Kubsoleon jest taka strona znana również jako strumyk, niestety nie można tam płacić, mecze są tylko za darmo :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?