Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co go teraz poniosło
0
Co ten Maciak na Hołownie taki cięty dzisiaj? Coś przegapiłem?
7
pytanie idealne dla Stanowskiego xD
13
Stanowskiemu zajęło niecałe 28 minut udowodnienie, że ta Schnepf nie powinna tu być, brawo :)
1
@Kgorecki2500 mały kurs, tylk0 1,65 xD
0
Hołownia hejter
0
@Stinger_ Ten to ma zawsze szczęście i stoi obok Senyszyn
3
Nawrocki obok Trzaskowskiego, Braun obok Mentzena, ciekawe ustawienie
1
@tadzik447 jak i sam Mentzen :)
1
@Commando Właściwie mam jakiś kilometr do tej całej debaty, zaraz chyba idę jakieś prowokacje zrobić
2
Dzisiaj mi pod oknem przejechała ciężarówka Mentzena krzycząca, że Trzaskowski popiera aborcję i wesoły autobus Hołowni, oficjalnie zaczynają się wybory
2
Real podobno od 13 do 37 minuty nawet nie dotknął piłki na naszej połowie :)
0
w ogóle to Lewandowski w ogóle wróci do pierwszego składu?
0
Na Fortunie kurs 4.0 że ktoś wspomni w debacie o klubie z Ekstraklasy, a za chwilę live u Stanowskiego, łatwa kasa :)
0
@jedrek7000 Nie chciałbym Messiego. Oczywiście wielki piłkarz, ale mam wrażenie, że mógłby bardziej zaszkodzić grze.
2
bez Lewego, ciekawe
0
dawać Lewego i niech coś strzeli, trzeba ich bardziej skompromitować, Mbappe nie może wygrać Pichichi
0
Martin żegnany brawami?
0
to już jakieś 20 minut bez gola, ten klub jest skończony
0
@MessiForeverTheBest za 100 mln które proponują bym i tak go sprzedał
0
Atletico, Celta, Inter x2, dzisiaj Real - wszystkie te mecze przegrywaliśmy w pewnym momencie 2 golami, niesamowite
0
@norbi77 Ale to Cubarsi dotknął piłkę i podał do Mbappe później
1
@norbi77 Gdyby był spalony to nie byłoby karnego
0
4 gole, a tu jeszcze Lewy wchodzi i walczy o króla strzelców, aż zaczynam współczuć białym
0
Co za poje... zespół
0
7 rożnych w 25 minucie xD
1
to tylko 2 do 0 i 75 minut, luz
6
@blakkudium Raczej oczywiste, my mamy problem z kupieniem Taha za darmo, co u mówić o Bastonim xD
0
@Radzio_94 w następnym sezonie w City, Realu czy Bayernie plaga kontuzji po klubowych mistrzostwach świata, także nie będzie tak ciężko
2
@Kubsoleon jest taka strona znana również jako strumyk, niestety nie można tam płacić, mecze są tylko za darmo :(