4

Ale to musi być dla nich upokarzające, stanąć blisko naprzeciw siebie i nawzajem rozmawiać? Okropne

0

Co to jest za ustawienie w ogóle? Jedni za drugimi stoją xd

1

Dopiero włączyłem, czyżby oni nie mieli wyboru kogo chcą pytać?

0

Czy ktoś tu pije może energetyka Dzika? Czy mi się wydaje, czy te winogronowe poznikały?

0

Inter tak właściwie to ma teraz serię 3 meczy bez zwycięstwa, co więcej to nawet bez gola strzelonego

1

@Comentateiro Nie, ale trzeba odesłać laptopa do fabryki, żeby mogli uzupełnić baterię

0

@draxidox Ale Lenglet to też był kiedyś bardzo dobry obrońca, niestety bardzo krótko

0

talerzyk dostali, jak miło

1

Ansu Fati strzela zwycięskiego gola w 118 minucie albo Szczęsny bohaterem w karnych, tak będzie

2

Koeman trenerem Realu?

0

trzeba jeszcze jedną strzelić, to jednak Real, zawsze może coś przypadkiem trafić

0

czyli Real dopiął swego i nie wyszedł dziś na boisko

0

Jeśli to jest silny Real Madryt to jak wygląda słaby?

0

@Katalończyk 99 wiem, ale czemu?

Chociaż po napisaniu tego pomyślałem, że kwestie temperatury mają znaczenie pewnie...

0

W ogóle co to za godziny na granie meczu? Nie mogliby zacząć jakoś o 1 w nocy?

0

Dzisiaj Barca win, +1,5 gola Barcy, +3,5 RR Barcy i kartka Gaviego, pewniaczek

0

W ogóle 12 interwencji Bułki i dokładnie 0 Donnarumy, jakim cudem gość był najlepszym bramkarzem ligi w poprzednim sezonie?

0

2 bramkarz polskiej reprezentacji z oceną 10,0 i 12 interwencjami przeciwko PSG, jesteśmy potęga

1

na Kanale Sportowym info że Marciniak w Sewilii xD

0

Ale jak jutro nie wyjdzie ten klubik to wizerunkowa strata ogromna - przecież El Clasico obejrzałoby mnóstwo neutralnych kibiców, a tak będzie tylko info, że Real nie pojawił się na meczu i dlatego El Clasico odwołane

2

Boże jakiego Hansi Flick stworzył potwora, przeciwnicy wolą nie wychodzić na boisko

3

W ogóle to na kogo oni chcą wymienić tych sędziów? Przecież chyba każdego sędziego w Hiszpanii zwyzywali, więc każdy teoretycznie będzie przeciwko nim

0

Domaganie się zmiany sędziego to jedno, teraz się dowiedziałem, że co poniektórzy "kibice" realu Madryt myślą, że Flick zmusza piłkarzy do dopingu, a dowodem są bandaże na rękach xD

5

a gdyby tak przejechać się po tym śmiesznym klubiku 4 razy w sezonie i strzelić jakieś 20 goli?

0

Inter ciężki rywal, ale oni w tym sezonie z topowymi zespołami nie grają jakoś super, nie chce mi się sprawdzać, ale napewno były ciężary i z Milanem i z Juve

1

Ten skład wiekowo to prawie jak Chelsea, tylko Szczęsny i Inigo znacznie średnią wieku zawyżają

0

@KacperVEB No tak, bo to Flicka wina, że on tu gra, a nie ktoś inny

0

W kwietniu 6 meczy i 5 słabo wygląda niestety

0

dzisiaj na Eleven jest mecz?

0

@VamoSBarca88 Mbappe na widok pana Kiwiora?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?