Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale to musi być dla nich upokarzające, stanąć blisko naprzeciw siebie i nawzajem rozmawiać? Okropne
0
Co to jest za ustawienie w ogóle? Jedni za drugimi stoją xd
1
Dopiero włączyłem, czyżby oni nie mieli wyboru kogo chcą pytać?
0
Czy ktoś tu pije może energetyka Dzika? Czy mi się wydaje, czy te winogronowe poznikały?
0
Inter tak właściwie to ma teraz serię 3 meczy bez zwycięstwa, co więcej to nawet bez gola strzelonego
1
@Comentateiro Nie, ale trzeba odesłać laptopa do fabryki, żeby mogli uzupełnić baterię
0
@draxidox Ale Lenglet to też był kiedyś bardzo dobry obrońca, niestety bardzo krótko
0
talerzyk dostali, jak miło
1
Ansu Fati strzela zwycięskiego gola w 118 minucie albo Szczęsny bohaterem w karnych, tak będzie
2
Koeman trenerem Realu?
0
trzeba jeszcze jedną strzelić, to jednak Real, zawsze może coś przypadkiem trafić
0
czyli Real dopiął swego i nie wyszedł dziś na boisko
0
Jeśli to jest silny Real Madryt to jak wygląda słaby?
0
@Katalończyk 99 wiem, ale czemu?
Chociaż po napisaniu tego pomyślałem, że kwestie temperatury mają znaczenie pewnie...
0
W ogóle co to za godziny na granie meczu? Nie mogliby zacząć jakoś o 1 w nocy?
0
Dzisiaj Barca win, +1,5 gola Barcy, +3,5 RR Barcy i kartka Gaviego, pewniaczek
0
W ogóle 12 interwencji Bułki i dokładnie 0 Donnarumy, jakim cudem gość był najlepszym bramkarzem ligi w poprzednim sezonie?
0
2 bramkarz polskiej reprezentacji z oceną 10,0 i 12 interwencjami przeciwko PSG, jesteśmy potęga
1
na Kanale Sportowym info że Marciniak w Sewilii xD
0
Ale jak jutro nie wyjdzie ten klubik to wizerunkowa strata ogromna - przecież El Clasico obejrzałoby mnóstwo neutralnych kibiców, a tak będzie tylko info, że Real nie pojawił się na meczu i dlatego El Clasico odwołane
2
Boże jakiego Hansi Flick stworzył potwora, przeciwnicy wolą nie wychodzić na boisko
3
W ogóle to na kogo oni chcą wymienić tych sędziów? Przecież chyba każdego sędziego w Hiszpanii zwyzywali, więc każdy teoretycznie będzie przeciwko nim
0
Domaganie się zmiany sędziego to jedno, teraz się dowiedziałem, że co poniektórzy "kibice" realu Madryt myślą, że Flick zmusza piłkarzy do dopingu, a dowodem są bandaże na rękach xD
5
a gdyby tak przejechać się po tym śmiesznym klubiku 4 razy w sezonie i strzelić jakieś 20 goli?
0
Inter ciężki rywal, ale oni w tym sezonie z topowymi zespołami nie grają jakoś super, nie chce mi się sprawdzać, ale napewno były ciężary i z Milanem i z Juve
1
Ten skład wiekowo to prawie jak Chelsea, tylko Szczęsny i Inigo znacznie średnią wieku zawyżają
0
@KacperVEB No tak, bo to Flicka wina, że on tu gra, a nie ktoś inny
0
W kwietniu 6 meczy i 5 słabo wygląda niestety
0
dzisiaj na Eleven jest mecz?
0
@VamoSBarca88 Mbappe na widok pana Kiwiora?