Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
oby Arteta upokorzył jeszcze bardziej Real wpuszczając w 80 minucie Polaka rodaka Rosiaka
0
Chyba już można powiedzieć, że Real odpada, może prowadzą grę, ale nie wiem czy mieli chociaż pół okazji na gola, zresztą xG na poziomie 0.11
0
Tylko niech strzelą, bo jak nie to Real się rozkręci
1
Nawrocki właśnie zdecydował że Jarosław Kaczyński nie jest największym Polakiem, jak śmiał
4
Kiwior dzisiaj dwie kieszenie, jedna na Mbappe, druga na Viniego
1
Szczęsny tak dobrze gra dzisia? Bo ocenę ma wysoką, a jakoś mi umknęło chyba
3
Patrząc jak te "gorsze" zespoły się stawiają w rewanżu zaczynam się obawiać o jutrzejsze odpadnięcie Realu
1
Stawiam, że Barca nie przegra tego meczu
1
Szczęsny mimo tego karnego z najlepszą oceną u nas
15
Czy to nie jest przypadkiem kolejny rekord Szczęsnego? Chyba najszybciej wyleczona kontuzja w historii, mam wątpliwości czy to jeszcze człowiek
0
no to przegraliśmy
2
mecz włączony na trzech stronach, jesteśmy gotowi
1
Nie dość że debata, to jeszcze afterek?
0
Bartosiewicz to chyba pracował już w pieluchach
0
Kim ten Woch nie był w życiu? Hydraulik, kierowca, polityk
3
To brzmi jak poświęcenie że założy koszulkę Barcelony - czyli nie jest standardowo kibicem. Nie szanuję.
9
Stano, wiem że to czytasz. Błagam, spytaj Mentzena kto ma największe szanse na wygraną z Trzaskowskim.
3
To byłoby bardzo śmieszne gdyby nie to że to są potencjalni prezydenci
0
@Commando To około 10% społeczności, więc wychodzi blisko 4 miliony
1
Czy w Polsce łamane są prawa człowieka i czy to prawda, że jako Sławomir Mentzen mam największe szanse na wygraną w drugiej turze z Donaldem Tuskiem?
4
@Kalipso mi się najbardziej spodobała reakcja innych jak pytał Maciaka kim jest
2
Sławek nie zapomnij wspomnieć o głosowaniu na siebie
0
Sławek, a powiedz kto ma najwieksze szanse na wygraną z Trzaskowskim
1
Ale tak serio mówiąc to ta debata całkiem porządna jest
1
Ale Stanowski to sobie reklamę kanału wspaniałą robi, który to już raz w tym miesiącu ponad 200k na live
0
czy Braun przypadkiem nie odbiera całkiem niezłej wypłaty od tego całego Eurokołchozu?
0
Co to za gość, pytanie o euro, a on że za mało dzieci i trzeba robić nowe
1
Vini wchodzi, Real chyba postanowił oddać ten mecz
0
Carlos Alena musisz wygrać
0
@norbi77 W sensie duch Negreiry zmusił Mbappe do faulu?