1

Nie dość że debata, to jeszcze afterek?

0

Bartosiewicz to chyba pracował już w pieluchach

0

Kim ten Woch nie był w życiu? Hydraulik, kierowca, polityk

3

To brzmi jak poświęcenie że założy koszulkę Barcelony - czyli nie jest standardowo kibicem. Nie szanuję.

9

Stano, wiem że to czytasz. Błagam, spytaj Mentzena kto ma największe szanse na wygraną z Trzaskowskim.

3

To byłoby bardzo śmieszne gdyby nie to że to są potencjalni prezydenci

0

@Commando To około 10% społeczności, więc wychodzi blisko 4 miliony

1

Czy w Polsce łamane są prawa człowieka i czy to prawda, że jako Sławomir Mentzen mam największe szanse na wygraną w drugiej turze z Donaldem Tuskiem?

4

@Kalipso mi się najbardziej spodobała reakcja innych jak pytał Maciaka kim jest

2

Sławek nie zapomnij wspomnieć o głosowaniu na siebie

0

Sławek, a powiedz kto ma najwieksze szanse na wygraną z Trzaskowskim

1

Ale tak serio mówiąc to ta debata całkiem porządna jest

1

Ale Stanowski to sobie reklamę kanału wspaniałą robi, który to już raz w tym miesiącu ponad 200k na live

0

czy Braun przypadkiem nie odbiera całkiem niezłej wypłaty od tego całego Eurokołchozu?

0

Co to za gość, pytanie o euro, a on że za mało dzieci i trzeba robić nowe

1

Vini wchodzi, Real chyba postanowił oddać ten mecz

0

Carlos Alena musisz wygrać

0

@norbi77 W sensie duch Negreiry zmusił Mbappe do faulu?

2

nie oglądam, czerwo dla Mbappe oczywiście niezasłużone i sędzia przekupiony?

0

@Pietrzykoski2115 nie wiem, ale napewno na strumyku można

1

Moder dwa gole dzisiaj, no mówiło się że dobrze że odchodzi z Brighton i trochę pogra, ale takich rzeczy to się nie spodziewałem

4

Senyszyn na prezydenta, Stanowski na premiera i jedziemy

0

@Misiek22 Braun by potrzebował 58 sekund na wstęp

0

@D10SLEO Ja też reklamuje alkohol, bo widząc reklamę nie reaguje, a mogłem zerwać reklamę z bilboardu

0

Nie mam pojęcia kim jest ten Maciak, ale gość wygląda kompletnie jak słup podstawiony przez jakieś inne państwo.

2

Trzaskowski własnymi rękoma wybudował szpital, a jakiś Jakubiak takie pytania zadaje, co to ma być

1

Senyszyn mądrze, ja o tym nie pomyślałem

13

To właściwie smutne że najsensowniej tu odpowiada Stanowski

0

@Szmulek Najlepiej wypadają Zandberg i Mentzen. I tu nie ma nawet o czym dyskutować

11

Zamachowiec z USA pojechał do Ukrainy kupić granatnik, więc ja nie pojadę nigdzie, sensownie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?