Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie dość że debata, to jeszcze afterek?
0
Bartosiewicz to chyba pracował już w pieluchach
0
Kim ten Woch nie był w życiu? Hydraulik, kierowca, polityk
3
To brzmi jak poświęcenie że założy koszulkę Barcelony - czyli nie jest standardowo kibicem. Nie szanuję.
9
Stano, wiem że to czytasz. Błagam, spytaj Mentzena kto ma największe szanse na wygraną z Trzaskowskim.
3
To byłoby bardzo śmieszne gdyby nie to że to są potencjalni prezydenci
0
@Commando To około 10% społeczności, więc wychodzi blisko 4 miliony
1
Czy w Polsce łamane są prawa człowieka i czy to prawda, że jako Sławomir Mentzen mam największe szanse na wygraną w drugiej turze z Donaldem Tuskiem?
4
@Kalipso mi się najbardziej spodobała reakcja innych jak pytał Maciaka kim jest
2
Sławek nie zapomnij wspomnieć o głosowaniu na siebie
0
Sławek, a powiedz kto ma najwieksze szanse na wygraną z Trzaskowskim
1
Ale tak serio mówiąc to ta debata całkiem porządna jest
1
Ale Stanowski to sobie reklamę kanału wspaniałą robi, który to już raz w tym miesiącu ponad 200k na live
0
czy Braun przypadkiem nie odbiera całkiem niezłej wypłaty od tego całego Eurokołchozu?
0
Co to za gość, pytanie o euro, a on że za mało dzieci i trzeba robić nowe
1
Vini wchodzi, Real chyba postanowił oddać ten mecz
0
Carlos Alena musisz wygrać
0
@norbi77 W sensie duch Negreiry zmusił Mbappe do faulu?
2
nie oglądam, czerwo dla Mbappe oczywiście niezasłużone i sędzia przekupiony?
0
@Pietrzykoski2115 nie wiem, ale napewno na strumyku można
1
Moder dwa gole dzisiaj, no mówiło się że dobrze że odchodzi z Brighton i trochę pogra, ale takich rzeczy to się nie spodziewałem
4
Senyszyn na prezydenta, Stanowski na premiera i jedziemy
0
@Misiek22 Braun by potrzebował 58 sekund na wstęp
0
@D10SLEO Ja też reklamuje alkohol, bo widząc reklamę nie reaguje, a mogłem zerwać reklamę z bilboardu
0
Nie mam pojęcia kim jest ten Maciak, ale gość wygląda kompletnie jak słup podstawiony przez jakieś inne państwo.
2
Trzaskowski własnymi rękoma wybudował szpital, a jakiś Jakubiak takie pytania zadaje, co to ma być
1
Senyszyn mądrze, ja o tym nie pomyślałem
13
To właściwie smutne że najsensowniej tu odpowiada Stanowski
0
@Szmulek Najlepiej wypadają Zandberg i Mentzen. I tu nie ma nawet o czym dyskutować
11
Zamachowiec z USA pojechał do Ukrainy kupić granatnik, więc ja nie pojadę nigdzie, sensownie