0

@MessiSuarezNeymar zawsze to lepiej niż się meczyć z de Laurentisem

0

@Koorsik kurs 12 był :)

1

i brakuje kartki Gaviego na kuponie

0

Gała pisze ze zahaczył spodenki tylko i skandal ze karny xDD

0

@lupy u mnie działa bez problemu

0

no nie, czyżby trzeba było za elevena zapłacic

3

Urbański ławka, Zalewski wchodzi w 84 minucie, no trochę średnio te polskie talenty

0

@kuz 2:1 dla Barcelony. Lewandowski z golem, Szczęsny broni karnego i Olmo w 93 minucie. Czy proszę o tak wiele?

0

Nie można by tak przesunąć tego El Clasico na dzisiaj? Jakoś ciężko się czeka

0

@krol211 Jeszcze póltora roku temu grał w 2 lidze białoruskiej, a dzisiaj przechodzi do mistrza Anglii za 40 mln.

Czy to nie jest jakiś największy awans w historii piłki nożnej?

0

@FCB24 U mnie wygrywa jednak Święcicki, ale Guziak Dumanowski też super.
Ogólnie mi się wydaje że Serie A ma dobrą obsadę komentatorów

5

mecz super wiadomo, ale Pan Komentator Święcicki to chyba najlepsze co wyszło kiedykolwiek z Polski

0

@Lukiss to fakt, chociaż nie tylko Laporta, od dawna mamy problem z zarządzającymi

1

Tak pomijając fakt bycia kibicem Barcelony to co sądzicie o zarejestrowaniu Olmo i Victora? Bo wizerunkowo to chyba zbyt dobrze klubowi nie wychodzi

1

@LionelM95 Tak jak niżej na Maxie jest, jak nie przeszkadza po angielsku / z polskimi napisami to są też miejsca gdzie można obejrzeć za darmo :)

0

Na białej stronie nie można wejść na czat z adblockiem, a tu można. Ciekawe skąd się wzięły na to pieniążki?

0

@kuz Ja tam wchodzę dla zabawy, czasem się trochę z niego ponaśmiewam. Ale tych wszystkich dzieci którzy ślepo we wszystko co pisze wierzą i go wyzywają trochę szkoda

1

56 minuta, wchodzę na twittera pana Gały i żadnego słowa o nieprzyznanych karnych i czerwonych kartkach? Co się dzieje w tym meczu?

0

@blakkudium Z lidera ligi słoweńskiej grającego w europejskich pucharach do Radomia? Co tu się dzieje?

1

Według Sofascore Szczęsny gracz meczu

0

Ale te brawa całkiem przyjemne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AxelF A nie dostał 700 euro kary tutaj?

1

czy to źle że pierwsze co zrobiłem po zobaczenia czerwonej kartki Viniciusa to wejście na twitera Kamila Gali?

1

@MesQueUnClub96 A za pół godzin pan Sochan, a potem jeszcze pani Świątek, nie ma spania

1

@mekston

To może tak na początek roku Polak mistrzem świata, a potem dobry mecz Polaka rodaka Sochana?

4

@mekston 11 tysięcy ludzi ogląda sobie mecze szachowe o 20:34 w Sylwestra, nie powiem, fajnie

0

Wiadomo, że dużym problemem polskiej piłki jest słaba jakość szkolenia. W najbliższych latach do polskiej piłki może dołączyć sporo dzieci emigrantów. Myślicie, że to jakaś szansa na poprawę i możemy się spodziewać jakiegoś polskiego złotego pokolenia?

0

@FcPortoFan1999 Mi tam się podobają, przynajmniej wiem kiedy się cieszyć xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?