Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiSuarezNeymar zawsze to lepiej niż się meczyć z de Laurentisem
0
@Koorsik kurs 12 był :)
1
i brakuje kartki Gaviego na kuponie
0
Gała pisze ze zahaczył spodenki tylko i skandal ze karny xDD
0
@lupy u mnie działa bez problemu
0
no nie, czyżby trzeba było za elevena zapłacic
3
Urbański ławka, Zalewski wchodzi w 84 minucie, no trochę średnio te polskie talenty
0
@kuz 2:1 dla Barcelony. Lewandowski z golem, Szczęsny broni karnego i Olmo w 93 minucie. Czy proszę o tak wiele?
0
Nie można by tak przesunąć tego El Clasico na dzisiaj? Jakoś ciężko się czeka
0
@krol211 Jeszcze póltora roku temu grał w 2 lidze białoruskiej, a dzisiaj przechodzi do mistrza Anglii za 40 mln.
Czy to nie jest jakiś największy awans w historii piłki nożnej?
0
@FCB24 U mnie wygrywa jednak Święcicki, ale Guziak Dumanowski też super.
Ogólnie mi się wydaje że Serie A ma dobrą obsadę komentatorów
5
mecz super wiadomo, ale Pan Komentator Święcicki to chyba najlepsze co wyszło kiedykolwiek z Polski
0
@Lukiss to fakt, chociaż nie tylko Laporta, od dawna mamy problem z zarządzającymi
1
Tak pomijając fakt bycia kibicem Barcelony to co sądzicie o zarejestrowaniu Olmo i Victora? Bo wizerunkowo to chyba zbyt dobrze klubowi nie wychodzi
1
@LionelM95 Tak jak niżej na Maxie jest, jak nie przeszkadza po angielsku / z polskimi napisami to są też miejsca gdzie można obejrzeć za darmo :)
0
Na białej stronie nie można wejść na czat z adblockiem, a tu można. Ciekawe skąd się wzięły na to pieniążki?
0
@kuz Ja tam wchodzę dla zabawy, czasem się trochę z niego ponaśmiewam. Ale tych wszystkich dzieci którzy ślepo we wszystko co pisze wierzą i go wyzywają trochę szkoda
1
56 minuta, wchodzę na twittera pana Gały i żadnego słowa o nieprzyznanych karnych i czerwonych kartkach? Co się dzieje w tym meczu?
0
@blakkudium Z lidera ligi słoweńskiej grającego w europejskich pucharach do Radomia? Co tu się dzieje?
1
Według Sofascore Szczęsny gracz meczu
0
Ale te brawa całkiem przyjemne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AxelF A nie dostał 700 euro kary tutaj?
1
czy to źle że pierwsze co zrobiłem po zobaczenia czerwonej kartki Viniciusa to wejście na twitera Kamila Gali?
1
@MesQueUnClub96 A za pół godzin pan Sochan, a potem jeszcze pani Świątek, nie ma spania
1
@mekston
To może tak na początek roku Polak mistrzem świata, a potem dobry mecz Polaka rodaka Sochana?
4
@mekston 11 tysięcy ludzi ogląda sobie mecze szachowe o 20:34 w Sylwestra, nie powiem, fajnie
0
Wiadomo, że dużym problemem polskiej piłki jest słaba jakość szkolenia. W najbliższych latach do polskiej piłki może dołączyć sporo dzieci emigrantów. Myślicie, że to jakaś szansa na poprawę i możemy się spodziewać jakiegoś polskiego złotego pokolenia?
0
@FcPortoFan1999 Mi tam się podobają, przynajmniej wiem kiedy się cieszyć xD