Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wielki Sojusz Polsko-Litewski
14
Czy nie byłoby łatwiej po prostu anektować Litwy, zamiast przeciwko nim grać?
1
chyba trzeba postawić na gola Litwy
2
Ale Holandia i Hiszpania walczą żeby nie grać z Polską
0
Narzekacie na termin meczu z Osasuną, ale co oni mają powiedzieć? Nawet 24h przerwy nie ma pomiędzy ich dwoma spotkaniami
9
@ViscaelBarca2007 Albo Radomiak Radom, tam też lubia Portugalczyków
0
w prognozowanych składach na Monza-Parma nie ma Urbańskiego, czyżby nawet tak już stracił podstawowy skład?
0
@Kengo Faworytem był też Liverpool i już go nie ma w rozgrywkach, nie ma co się zachwycać takimi wyliczeniami, trzeba dobrze grać i tyle
0
@FcPortoFan1999 Nawet nie zwróciłem uwagi czy to tak zawsze jest, w standardowy piłkarski weekend zawsze miałem wrażenie że dużo meczy w sobotę, a w niedzielę wieczorem już prawie nie ma co oglądać
7
co za piłkarska niedziela się szykuje, Raków - Legia, Jagiellonia - Lech, Barca - Atletico, PSG - Marsylia, Atalanta - Inter, Arsenal Chelsea - jeszcze do tego Liverpool- Newcastle, dawno tak bogato nie było
0
Real wygra po karnych, to oczywiste
0
dlaczego na angielskim streamie własnie zapowiadaja mecz Arsenal-Real???
0
czy tylko mi dziś nic na strumyku nie działa?
1
Real zawsze płacze nad sędziów, więc dzisiaj gol na 2:1 dla Realu po błędzie sędziego
0
A gdyby tak Brighton w nastepny weekend wygrało z City i City poza LM?
1
@MessiForeverTheBest Znalazłem na Amazon Prime, 15 zł za wypożyczenie i oczywiście prawie 50 za Amazona, chyba odpuszcze:)
0
@MessiForeverTheBest A gdzie jest do obejrzenia? Bo nie widziałem jej nigdzie
0
@Chaoss
Aż tak zdesperowany nie jestem, żeby Ekstraklasę oglądać xd
A Inter-Monza bojkot, Nesta i Inzaghi nie dają pograć Polakom w pierwszej 11 to nie oglądam.
Serial albo film bym obejrzał, tylko nie mam pomysłu jaki
1
Może niezbyt to wrażliwe w obecnej sytuacji, ale skoro nie gramy to czy ma ktoś coś ciekawego do polecenia do obejrzenia w ten wieczór?
0
@mekston Real gra z solidnym Rayo, 1 gola Mbappe moim zdaniem max
13
@Culer9002 Wygląda śmiesznie, ale trzeba przyznać że całkiem dobrze tym piłkarzom idzie, Mingueza dobry sezon w Celcie, Nico w City, Jutglia w Club Brugge i gra sobie w LM, Ilias chyba też w Villarealu coś gra, De jong legenda PSV, no i Frenkie nadal w Barcelonie na dużym kontrakcie
1
@FcPortoFan1999 Ale jak sobie można zbudować renomę jak się weźmie taką Polskę i wygra mundial, powinien to poważnie rozważyć moim zdaniem.
Plus oglądanie Puszczy Niepołomice z jakąś Termalicą Bruk-Bet Nieciecza w chłodny, deszczowy dzień.
Dlaczego miałby czemuś takiemu odmówić?
1
Xavi mówi o powrocie do trenerki i chęci do wygrania Euro i Mundialu, a w Polskiej reprezentacji słabo się dzieje i zastanawiamy się nad przyszłością Probierza.
Tak tylko podsuwam pomysł
0
@FcPortoFan1999 A to przegapiłem. Fajnie, słyszałem, ze całkiem nieźle się zapowiada, a takich ostatnio Polsce brakuje
0
@FcPortoFan1999 ale w Europie to chyba pierwszy mecz?
0
I jeszcze 16 letni Polak wchodzi, co to Jaga
0
@Rewolucja123 Rudiger, bo akurat będzie cię kopał
zlokalizuje też Viniego, bo będzie słychać jak płacze na sędziego
Ale ten 3?
3
@blakkudium I informację tą dostajemy od profilu o piłce sanmarińskiej. Coś cudownego
0
Barca wygrywa, Szczęsny top, wchodzisz sobie na sociale Barcelony, a tam wszyscy o papierosach. Coś wspaniałego
2
Raphinha oczywiście TOP, ale jak to się tak skończy to MVP Szczęsny