Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W tym meczu brakuje jeszcze gola Zielińskiego
1
Barcelonie chyba powiedzieli że musi zrobić show za 2 mecze dzisiaj
1
Co to za zespół, znowu chwila i odrabiamy xD
1
No po tej połowie to ja rozumiem, że Stanowski wyszedł oglądać mecz
0
A może by tak zrobić im pucharowe Atletico?
0
Ja tam się cieszę, widziałem już w tym sezonie mecze w których piłkarze w białych koszulkach nam strzelali jako pierwsi...
0
czemu ten strumyk tak zacina, wczoraj było dobrze
0
Arsenal to właściwie nie ma kogo wpuścić
0
A jak tam nasz Polak Rodak gra?
0
Ale ten Saka to naprawdę niezły, nie wiedziałem
1
@matirix20 Tylko Bellingham
0
Być może Borek poprawnie wymawia te portugalskie nazwiska, ale bardzo mnie to drażni jak to robi
0
@Yiamuiaijahaima Idealnie dla Bellinghama wycofana żeby z nami zagrał
0
Ehh, znowu wtorek z Ligą Mistrzów i trzeba będzie oglądać dominację białych z Madrytu
0
@ACMaldini3 dla mnie Carlo to trochę Fernando Santos ostatnio. Niby wielki trener, ale jednak już w pewnym wieku i współczesna piłka już mu odjeżdża
0
@zodiak_10 Rozgryzłeś mnie
0
Oni na tej całej debacie tak się nudzą, że sobie posty na twiterku piszą xD
2
Najbardziej przerażające jest to że ten Maciak w jakiś sposób dostał te 100 tys. podpisów
11
Maciak vs Stanowski, co za pojedynek
0
czy ja dobrze usłyszałem doktor hydraulik?
0
gość 15k subów i sobie reklamę kanału robi, chyba niedługo wejdą jakieś uliczne pranki
0
Kapelan to przedstawiciel danej religii, więc co miałby niby robić przedstawiciel braku religii?
0
Stanowski tam jest?
4
Ale to musi być dla nich upokarzające, stanąć blisko naprzeciw siebie i nawzajem rozmawiać? Okropne
0
Co to jest za ustawienie w ogóle? Jedni za drugimi stoją xd
1
Dopiero włączyłem, czyżby oni nie mieli wyboru kogo chcą pytać?
0
Czy ktoś tu pije może energetyka Dzika? Czy mi się wydaje, czy te winogronowe poznikały?
0
Inter tak właściwie to ma teraz serię 3 meczy bez zwycięstwa, co więcej to nawet bez gola strzelonego
1
@Comentateiro Nie, ale trzeba odesłać laptopa do fabryki, żeby mogli uzupełnić baterię
0
@draxidox Ale Lenglet to też był kiedyś bardzo dobry obrońca, niestety bardzo krótko