1

W tym meczu brakuje jeszcze gola Zielińskiego

1

Barcelonie chyba powiedzieli że musi zrobić show za 2 mecze dzisiaj

1

Co to za zespół, znowu chwila i odrabiamy xD

1

No po tej połowie to ja rozumiem, że Stanowski wyszedł oglądać mecz

0

A może by tak zrobić im pucharowe Atletico?

0

Ja tam się cieszę, widziałem już w tym sezonie mecze w których piłkarze w białych koszulkach nam strzelali jako pierwsi...

0

czemu ten strumyk tak zacina, wczoraj było dobrze

0

Arsenal to właściwie nie ma kogo wpuścić

0

A jak tam nasz Polak Rodak gra?

0

Ale ten Saka to naprawdę niezły, nie wiedziałem

1

@matirix20 Tylko Bellingham

0

Być może Borek poprawnie wymawia te portugalskie nazwiska, ale bardzo mnie to drażni jak to robi

0

@Yiamuiaijahaima Idealnie dla Bellinghama wycofana żeby z nami zagrał

0

Ehh, znowu wtorek z Ligą Mistrzów i trzeba będzie oglądać dominację białych z Madrytu

0

@ACMaldini3 dla mnie Carlo to trochę Fernando Santos ostatnio. Niby wielki trener, ale jednak już w pewnym wieku i współczesna piłka już mu odjeżdża

0

@zodiak_10 Rozgryzłeś mnie

0

Oni na tej całej debacie tak się nudzą, że sobie posty na twiterku piszą xD

2

Najbardziej przerażające jest to że ten Maciak w jakiś sposób dostał te 100 tys. podpisów

11

Maciak vs Stanowski, co za pojedynek

0

czy ja dobrze usłyszałem doktor hydraulik?

0

gość 15k subów i sobie reklamę kanału robi, chyba niedługo wejdą jakieś uliczne pranki

0

Kapelan to przedstawiciel danej religii, więc co miałby niby robić przedstawiciel braku religii?

0

Stanowski tam jest?

4

Ale to musi być dla nich upokarzające, stanąć blisko naprzeciw siebie i nawzajem rozmawiać? Okropne

0

Co to jest za ustawienie w ogóle? Jedni za drugimi stoją xd

1

Dopiero włączyłem, czyżby oni nie mieli wyboru kogo chcą pytać?

0

Czy ktoś tu pije może energetyka Dzika? Czy mi się wydaje, czy te winogronowe poznikały?

0

Inter tak właściwie to ma teraz serię 3 meczy bez zwycięstwa, co więcej to nawet bez gola strzelonego

1

@Comentateiro Nie, ale trzeba odesłać laptopa do fabryki, żeby mogli uzupełnić baterię

0

@draxidox Ale Lenglet to też był kiedyś bardzo dobry obrońca, niestety bardzo krótko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?