1

Nie dość że drugi mecz z rzędu, to jeszcze z komentarzem Pana Święcickiego? No brawo Eleven, chyba najlepiej wydane 15.90 w moim życiu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dzisiaj oglądamy mecz Barcelony czy Eurowizję?

0

@Criss18Barca co za zjazd, nie lepiej by mu było w jakiś emiratach?

0

Jutro przed meczem szpaler od piłkarzy Espanyolu czy po meczu feta na stadionie Espanyolu z okazji wygranej ligi, co lepsze?

0

@Robert_Kubica Co nie zmienia faktu że wygrał ligę? Raphinha, Lewy i chyba Kounde przyszli tu za Xaviego, wprowadził Cubarsiego i Yamala, a pewnie jeszcze o kilku zapomniałem. Może pod nim nie graliśmy wybitnie, ale wielu trenerów byłych piłkarzy sie kompromitowało, Xavi był ok.

1

@Robert_Kubica oby nie mieli swojego Xaviego, który wygrał ligę i wprowadził do zespołu kilku świetnych piłkarzy

0

@Stinger_ trzeba im zapłacić kasę, żeby chcieli przyjść. Ale tak, teoretycznie są za darmo

0

Tak patrzę komu się kończy kontrakt w tym sezonie i może kupimy Cristianu Ronaldu, Neymara i Messiego do ataku?

1

@Faro Polska to w tym towarzystwie chyba najbardziej LGBT jest xD

0

@PatrychoO ale że Hurkacz?

0

@Czarny_ck Torre i Fati do Bournemouth, Huijsen do Barcy

0

Ten gość niezły

0

A tej Julian Araujo to już tak oficjalnie był sprzedany do Bournemouth? Bo ten Huijsen to chyba niezły grajek, on+Cubarsi i mamy obronę na lata

0

@kuz Akurat dzisiaj to chyba bez przesady? Jak narazie to tylko Polska, gość z Belgii i ci Włosi podejrzani

0

@Nazio_87 Spoko, myślałem że było tak słabo, że przegapiłem xD

0

@Nazio_87 Francja była?

0

W ogóle 7 czy 8 piosenek już było, a w kategorii bezbożnictwa, LGBT itp. to tak właściwie Polska przewodzi xD

1

@michaleu 15 i 10 wchodzi

0

Nie wiem jak Wy ale ja tu słyszałem Messi i Goat

1

@michal26 Dostała mnóstwo kasy od sponsorów, więc wizualnie to dobrze wyglądało

0

@Messibestplayerintheworld Jak dla mnie chyba jednak minuty 15-50 w ostatnim klasyku, z 0:2 na 4:2, przez 25 minut Real nawet nie miał piłki na naszej połowie, całkowita dominacja jednak najlepszego klubu ostatnich kilku lat

1

@PatrychoO to chyba żona umierała

0

Ten gość to specjalnie tak śpiewa żeby Eurowizję pogrążyć?

0

@Kgorecki2500 Czy tylko ja nie ufam nikomu kto chodzi na takie spotkania z politykami?

0

W ogóle to forum to chyba jedyne miejsce gdzie kogokolwiek interesuje dzisiejsza eurowizja xD

0

Tak jest, tylko Polacy, żadnych obcych nie pozdrawiamy

0

@Roobo Chyba była w tej samej akcji nawet. Były podstawy do anulowania gola

2

@messi33 Za 50 milionów bym go śmiało oddał, niestety ale połowa sezonu kontuzje

2

Dlaczego ta strona jeszcze działa? Słyszałem, że po zatrudnieniu Xabiego Alonso Barceloniarze pochowają się po swoich norach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?