Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie dość że drugi mecz z rzędu, to jeszcze z komentarzem Pana Święcickiego? No brawo Eleven, chyba najlepiej wydane 15.90 w moim życiu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dzisiaj oglądamy mecz Barcelony czy Eurowizję?
0
@Criss18Barca co za zjazd, nie lepiej by mu było w jakiś emiratach?
0
Jutro przed meczem szpaler od piłkarzy Espanyolu czy po meczu feta na stadionie Espanyolu z okazji wygranej ligi, co lepsze?
0
@Robert_Kubica Co nie zmienia faktu że wygrał ligę? Raphinha, Lewy i chyba Kounde przyszli tu za Xaviego, wprowadził Cubarsiego i Yamala, a pewnie jeszcze o kilku zapomniałem. Może pod nim nie graliśmy wybitnie, ale wielu trenerów byłych piłkarzy sie kompromitowało, Xavi był ok.
1
@Robert_Kubica oby nie mieli swojego Xaviego, który wygrał ligę i wprowadził do zespołu kilku świetnych piłkarzy
0
@Stinger_ trzeba im zapłacić kasę, żeby chcieli przyjść. Ale tak, teoretycznie są za darmo
0
Tak patrzę komu się kończy kontrakt w tym sezonie i może kupimy Cristianu Ronaldu, Neymara i Messiego do ataku?
1
@Faro Polska to w tym towarzystwie chyba najbardziej LGBT jest xD
0
@PatrychoO ale że Hurkacz?
0
@Czarny_ck Torre i Fati do Bournemouth, Huijsen do Barcy
0
Ten gość niezły
0
A tej Julian Araujo to już tak oficjalnie był sprzedany do Bournemouth? Bo ten Huijsen to chyba niezły grajek, on+Cubarsi i mamy obronę na lata
0
@kuz Akurat dzisiaj to chyba bez przesady? Jak narazie to tylko Polska, gość z Belgii i ci Włosi podejrzani
0
@Nazio_87 Spoko, myślałem że było tak słabo, że przegapiłem xD
0
@Nazio_87 Francja była?
0
W ogóle 7 czy 8 piosenek już było, a w kategorii bezbożnictwa, LGBT itp. to tak właściwie Polska przewodzi xD
1
@michaleu 15 i 10 wchodzi
0
Nie wiem jak Wy ale ja tu słyszałem Messi i Goat
1
@michal26 Dostała mnóstwo kasy od sponsorów, więc wizualnie to dobrze wyglądało
0
@Messibestplayerintheworld Jak dla mnie chyba jednak minuty 15-50 w ostatnim klasyku, z 0:2 na 4:2, przez 25 minut Real nawet nie miał piłki na naszej połowie, całkowita dominacja jednak najlepszego klubu ostatnich kilku lat
1
@PatrychoO to chyba żona umierała
0
Ten gość to specjalnie tak śpiewa żeby Eurowizję pogrążyć?
0
@Kgorecki2500 Czy tylko ja nie ufam nikomu kto chodzi na takie spotkania z politykami?
0
W ogóle to forum to chyba jedyne miejsce gdzie kogokolwiek interesuje dzisiejsza eurowizja xD
0
Tak jest, tylko Polacy, żadnych obcych nie pozdrawiamy
0
@Roobo Chyba była w tej samej akcji nawet. Były podstawy do anulowania gola
2
@messi33 Za 50 milionów bym go śmiało oddał, niestety ale połowa sezonu kontuzje
2
Dlaczego ta strona jeszcze działa? Słyszałem, że po zatrudnieniu Xabiego Alonso Barceloniarze pochowają się po swoich norach?