Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Xaviball Feminizm, Kirgistan, LGBT i chyba ONZ jeszcze było XD
1
Stanowski jakąś flagę Senyszyn dał na koniec
0
Najlepsze, że zaprosili jakiś polityków do studia żeby porozmawiać o debacie i oni już tam od godziny siedzą i czekają xDD
4
@Stinger_ Jutro ma być odcinek u Stanowskiego o Maciaku chyba, to się może dowiemy
1
Niech moc będzie z Nami xDD
9
Stanowski dzisiaj pojechał po dziennikarce, powyśmiewał polityków każdej strony i w dodatku nabił 3 miliony na zbiórce dla chorego dziecka, nienajgorszy występ
9
Stanowski mistrz z tym podpuszczaniem
3
3 godziny i 20 minut to już trwa, a nie widać końca
0
Lewica jak ze sobą walczy
0
Czy to pierwszy pojedynek Biejat vs Zandberg w tej kampanii?
0
@michal26 Miał być zakaz wniesienia chyba
1
Zakaz telefonów, a ja już widziałem tweety Stanowskiego, Mentzena i Hołowni xD
1
Długo to jeszcze potrwa?
0
@Goh Przed chyba mówil ze brakuje 11 milionów, a teraz 8, wiec wychodzi ze chyba 3 mln
11
Trzaskowski do Hołowni czy będziemy współpracować, Hołownia do Biejat czy będziemy współpracowac, co to za kółka wzajemnej adoracji
4
Młodzi niech się kłocą, a my sobie pogadamy o starszych ludziach
2
Nie sądziłem że będę popierał reakcję Brauna xD
1
@ali3gator Albo jeszcze o tym nie wiemy xD
1
Ciekawe czy jest coś czego Woch jeszcze nie robił
3
ale Bartoszewicz naprawdę dzisiaj przygotowany
2
gość pochwalił Chiny, a nie Rosję? Co się tu dzieje?
0
Jak to się w ogóle stało, że Stanowski kandyduje na prezydenta, czasami bardzo się wygłupia, może nawet w pewnym sensie kompromituje, a potem i tak ma kilkanastu sponsorów?
1
@AlexDark00 Jutro ma być film ze śledztwo o Maciaku
3
@Pomimo27 Jaki stadion? Co ty gadasz? Tutaj piszemy tylko o polityce, żadnej piłki nożnej
0
o właśnie, brakowało wspomnienia o Izraelu xD
2
Stanowski mocny początek, ale teraz to już tak średnio
2
Panie Jakubiak, jako Amerykanie dziękujemy
0
@Bartula Nauczyciel akademicki
0
A teraz ładnie zripostował Stanowskiego gość od zegara
1
Ale Nawrockiemu przygotowali odpowiedzi ładnie