0

@sopelinho Zgoda, ale poza punktem nr 4. Wolałbym przegrać w finale niż w nim nie być.

0

@FCB_dimiC ale żaden porządny Polak nie jest kibicem Realu Madryt, więc to trochę bez sensu

0

Pani Emily Ratajkowski zamieściła wideo z polską flagą, więc moje pytanie. Co za święto dziś mamy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Inter to zespół tworzony od kilku lat, Barcelona Flicka tworzona jest od kilku miesięcy. I to z graczami pokroju Martina, Forta czy Pau Victora. A rywalizowaliśmy jak równy z równym

3

@FcPortoFan1999 A wystarczyło powiedzieć, że woli obejrzeć mecz wielkiej Barcelony. Przecież to każdy by zrozumiał

2

Szkoda, ale przed sezonem półfinał LM każdy wziąłby w ciemno. A my odpadamy robiąc takie show...

Najgorsze, że teraz kibice Realu mają chwilę radości, ale w niedzielę można ten problem rozwiązać :)

0

oni nam w 93, to my musimy w 120

0

Panie Lewy, wiem, że 100 gol w Barcelonie w El Clasico byłby super, ale zapewniam, że dzisiaj też byłoby spoko. Pozdrawiam

0

Czy my mamy jeszcze jedną zmiane czy sloty wyczerpane?

22

Ten półfinał zasłużył na 4:4 po dogrywce i 20:19 w karnych

1

Mamy jeszcze niecałe 18 minut na wyrównanie, ten zespół może to zrobić

0

Zieliński proszę nie

0

75 minuta i bez zmian?

0

szybko Lewego do karnego dawać

0

Ale to by była historia jakbyśmy awansowali w takiej sytuacji

0

Dobrze się stało, wszyscy wiemy kiedy Barcelona zaczyna grać na najwyższym poziomie

0

Dziękujemy Canal Sport, po co nam ten cały hymn, a tak przynajmniej wiem, że serki Hochland są pyszne

4

@wyrek bo przygotowują kampanię oczerniającą Kroosa za te skandaliczne słowa

0

Jeśli wygramy LM i La Ligę to Yamal będzie miał mistrzostwo Europy, 2 mistrzostwa Hiszpanii, Ligę Mistrzów, Puchar Hiszpanii i Superpuchar Hiszpanii. I to wszystko przed 18 urodzinami, naprawdę trudno uwierzyć

0

@Astad przecież mamy jednego z najlepszych bramkarzy w historii w domu

1

@Matt_i1992 Skoro dla nas lepiej to napewno będzie padać, przecież chmury są przekupione

0

Jeśli dzisiaj wygramy to tylko dlatego, że opłacaliśmy wiceszefa hiszpańskiego komitetu sędziowskiego, UNICEF to skorumpowana organizacja mająca na celu faworyzowanie Barcelony w Europie, media są przekupione, Marciniak jest kolegą Szczęsnego, w bandażach chowamy doping, a barcelońscy szamani mają wpływ na pogodę. Nie zapominajcie o tym.

3

Ten sezon jest tak pokręcony, że ten beznadziejny ostatnio Szczęsny jutro zacznie wszystko wyjmować i nam ogarnie awans, tak będzie.

23

@Faro I Flick jutro ławka, niestety

3

Obejrzałem sobie audycje komitetów wyborczych i Trzaskowski nawet twarzy nie pokazał, nie wiem kto mu to wymyśla, oni naprawdę to przegrają

2

@adamek20151 Barcelona ze składem wartym ponad 1 mld euro szczęśliwie wygrywa z potężną Celtą Vigo po karnym w ostatnie minucie meczu...
Rozumiem wyśmiewanie Realu Madryt, ale Celta to porządny zespół i my też mieliśmy duże problemy

0

@TR3YWAY Chyba lepszego scenariusza się nie da stworzyć, dzisiaj jestem kibicem Celty

0

Czy ja dobrze liczę, że jak Celta dzisiaj nie przegra to zapewniamy sobie wygraną w lidze zwycięstwem z Realem, a później Espanyol robi nam szpaler jako mistrzom kraju?

3

Borussia nagle zaczęła strzelać jak dałem poniżej 3,5 gola, no zawsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?