Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Teoretycznie jest szansa na 5 El Clasico w tym sezonie, nie powiem, byłoby fajnie
1
@bartekvisca Za mojego kibicowskiego życia wspaniały Niemiec Hansi Flick nigdy nie przegrał żadnego finału, a wspaniały Polak Wojciech Szczęsny nigdy nie przegrał żadnego meczu będąc bramkarzem Barcelony
8
Jakub Kiwior w 93 minucie na Santiago Bernabeu gol z przewrotki z własnego pola karnego, Arsenal przechodzi dalej!
0
ten Real to niestety wygra w tym sezonie Ligę i LM, niewiarygodne jak można tak punktować grając tak słabo
0
Jeśli chcemy pobić rekord goli w tym sezonie to Real Madryt musi koniecznie dzisiaj wygrać
0
Czy Lewy jest ojcem Gerarda Martina? Przy każdym golu widzę jak ze sobą rozmawiają
8
Niesamowite, kilka dni pod Probierzem i Lewy 3 gole w 2 meczach
2
2 mecze, żadnego straconego gola, Nawałka ball wraca
0
Ten beznadziejny Świderski zaraz skończy mecz z hattrickiem, jak jak uwielbiam piłkę nożną
0
Dawidowicz rozgrzewka, oby za Kamińskiego, bo gość za dużo do ataku biega
2
Lewandowski niewidoczny
1
@tomek8756 Pan Gała juz coś napisał :)
0
@FcPortoFan1999 Skandal!
0
@FcPortoFan1999 Robert Lewandowski jest kapitanem reprezentacji i to skandal, że nie gram w pierwszym składzie do zera
1
@Gaucho dla Ciebie Pan Borek
3
Jeśli dzisiaj nie wygramy, albo wygramy nisko to tylko dlatego że Polacy lubią wyjeżdzać na Maltę, a Polscy piłkarze nie chcą psuć relacji polskich turystów z Maltańczykami
0
Finlandia straciła gola z Litwą, tylko przypomnę że nasza reprezentacja nie straciła ani jednego
2
Trochę to smutne że w głębi duszy mam nadzieję na jakiś blamaż dzisiaj i zwolnienie trenera
1
Przed chwilą gdzieś mi pokazało że Lookman jest do wyjęcia za 30 mln, czy tylko ja myślę że to lepsza opcja niż kupować Nico?
0
Gruzja 6 goli, naprawdę dlaczego tylko nasza reprezentacja musi być tak beznadziejna?
0
@barcelonaLM zapomniałeś o przegranej z Maltą chyba kolego
6
Tak jest, Wieteska wchodzi, idealnie na obronę wyniku z Litwą
4
Probierz chyba gra na zwolnienie trenera, szanuje
0
Wielki Sojusz Polsko-Litewski
14
Czy nie byłoby łatwiej po prostu anektować Litwy, zamiast przeciwko nim grać?
1
chyba trzeba postawić na gola Litwy
2
Ale Holandia i Hiszpania walczą żeby nie grać z Polską
0
Narzekacie na termin meczu z Osasuną, ale co oni mają powiedzieć? Nawet 24h przerwy nie ma pomiędzy ich dwoma spotkaniami
9
@ViscaelBarca2007 Albo Radomiak Radom, tam też lubia Portugalczyków
0
w prognozowanych składach na Monza-Parma nie ma Urbańskiego, czyżby nawet tak już stracił podstawowy skład?