1

Teoretycznie jest szansa na 5 El Clasico w tym sezonie, nie powiem, byłoby fajnie

1

@bartekvisca Za mojego kibicowskiego życia wspaniały Niemiec Hansi Flick nigdy nie przegrał żadnego finału, a wspaniały Polak Wojciech Szczęsny nigdy nie przegrał żadnego meczu będąc bramkarzem Barcelony

8

Jakub Kiwior w 93 minucie na Santiago Bernabeu gol z przewrotki z własnego pola karnego, Arsenal przechodzi dalej!

0

ten Real to niestety wygra w tym sezonie Ligę i LM, niewiarygodne jak można tak punktować grając tak słabo

0

Jeśli chcemy pobić rekord goli w tym sezonie to Real Madryt musi koniecznie dzisiaj wygrać

0

Czy Lewy jest ojcem Gerarda Martina? Przy każdym golu widzę jak ze sobą rozmawiają

8

Niesamowite, kilka dni pod Probierzem i Lewy 3 gole w 2 meczach

2

2 mecze, żadnego straconego gola, Nawałka ball wraca

0

Ten beznadziejny Świderski zaraz skończy mecz z hattrickiem, jak jak uwielbiam piłkę nożną

0

Dawidowicz rozgrzewka, oby za Kamińskiego, bo gość za dużo do ataku biega

2

Lewandowski niewidoczny

1

@tomek8756 Pan Gała juz coś napisał :)

0

@FcPortoFan1999 Skandal!

0

@FcPortoFan1999 Robert Lewandowski jest kapitanem reprezentacji i to skandal, że nie gram w pierwszym składzie do zera

1

@Gaucho dla Ciebie Pan Borek

3

Jeśli dzisiaj nie wygramy, albo wygramy nisko to tylko dlatego że Polacy lubią wyjeżdzać na Maltę, a Polscy piłkarze nie chcą psuć relacji polskich turystów z Maltańczykami

0

Finlandia straciła gola z Litwą, tylko przypomnę że nasza reprezentacja nie straciła ani jednego

2

Trochę to smutne że w głębi duszy mam nadzieję na jakiś blamaż dzisiaj i zwolnienie trenera

1

Przed chwilą gdzieś mi pokazało że Lookman jest do wyjęcia za 30 mln, czy tylko ja myślę że to lepsza opcja niż kupować Nico?

0

Gruzja 6 goli, naprawdę dlaczego tylko nasza reprezentacja musi być tak beznadziejna?

0

@barcelonaLM zapomniałeś o przegranej z Maltą chyba kolego

6

Tak jest, Wieteska wchodzi, idealnie na obronę wyniku z Litwą

4

Probierz chyba gra na zwolnienie trenera, szanuje

0

Wielki Sojusz Polsko-Litewski

14

Czy nie byłoby łatwiej po prostu anektować Litwy, zamiast przeciwko nim grać?

1

chyba trzeba postawić na gola Litwy

2

Ale Holandia i Hiszpania walczą żeby nie grać z Polską

0

Narzekacie na termin meczu z Osasuną, ale co oni mają powiedzieć? Nawet 24h przerwy nie ma pomiędzy ich dwoma spotkaniami

9

@ViscaelBarca2007 Albo Radomiak Radom, tam też lubia Portugalczyków

0

w prognozowanych składach na Monza-Parma nie ma Urbańskiego, czyżby nawet tak już stracił podstawowy skład?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?