Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas ostatnio w meczu z Realem zapomnieli jak się gra w piłkę, dzisiaj znowu im się podkładają
3
Nie oglądam meczu, oczywiście Bellingham niewinny i czerwona bo przekupiliśmy sędziego, ale tak naprawdę to za co kartka i czy zasłużona?
0
@tbas standardowo w 96 minucie strzelą
0
@Zip na angielskim działa ładnie
0
co to za wiazanie buta było?
Gra na czas w 8 minucie?
0
@Coutinho007 My za, Araujo, Lewy, Ferran, De Jong, Newcastle, Bayern, Real Madryt, Tebas przeciw
1
@Nefir Vinicius Jr, ale tylko na pół sezonu
0
@LukaszFan Raz w życiu człowiek chciał być uczciwy i ma za to karę. Od dzisiaj żadnych Elevenów czy Netliksów, tylko porządne strumyki
0
@SuperPatsonFCB to ja już chyba wolę strumyk w takim razie :)
0
@Arkadio90 dzięki wielkie
0
czy ja dobrze widze ze nie ma tego meczu na Eleven? Za co ja płace
6
Podobno gdyby nie VAR Real Madryt miałby w XXI wieku 5 wygranych LM, a Barcelona 7, nic dziwnego, że tak im to przeszkadza
0
Gdzie jest Munir
17
W tej chwili jedyne czego pragnę to Munir wchodzący w 56 minucie i strzelający 2 gole eliminujące Real Madryt. Chyba nie żądam zbyt wiele?
2
@Kamilos84 brakuje im jakości w pomocy, taki Frenkie de Jong za 50 mln i Nico Gonzalez za 60 mln dużo by im dał
0
Podobno 4 karne dla Realu powinny być, czy to prawda :)
4
Narzekałem na stan polskiej piłki niedawno, ale sporo tych Polaków dzisiaj w LM
0
@UriBoyka to prawda, ale ja tu raczej o tym jak Polacy w Europie wyglądają, a jest słabo
1
Ale smutna jest ta polska piłka, Lewy oczywiście najlepszy strzelec wszędzie, Piątek w formie, Frankowski ostatnio daje radę, no i 4 solidnych bramkarzy w TOP 5 lig, ale poza tym to jest słabo niestety
0
@VinDiesel Pan Gala się cieszy, bo nie cierpią Valencii
2
tak sobie patrzę na tego Szczęsnego i nie mogę się pozbyć wrażenia że wygramy w tym sezonie Ligę Mistrzów, a on w finale w 89 minucie obroni karnego
0
Ale to musi być okropny mecz dla eksperta Gali, nawet nie może pisać że Barca kogoś okradła, bo przecież Valencii też nienawidzi
8
Szczęsny w bramce i kolejne zwycięstwo? GENIALNY piłkarz
0
@GeneralXavi Powinienieś w tym momencie wyjąć z kieszeni butelkę święconej wody i wylać na niego, odprawiając przy tym oczywiście egzorcyzmy.
3
Postawiłem gol Aston Villi przeciwko Monaco i nagle Majecki mecz życia, stawiam dwa gole Tottenhamu i nagle jakiś Stolarczyk rozgrywa super spotkanie. Jak można tak bardzo nienawidzić Polaków, że nawet zielonego kuponu nie pozwolą zrobić?
0
Miło ze strony Lewandowskiego że tak poczekał na Kylianka z golami
0
Właśnie sobie przejrzałem skrót Aston Villi z Monaco, zabrakło mi 1 gola Aston Villi do 1,8k na czysto, oczywiście Majecki mecz życia nagle
0
ciekawe jaka była najgorsza ocena zawodnika na takiej sofacore na przykład
0
13 minuta a Strumyk nadal nie działa, za co ja płacę?
0
@blakkudium Prosze nie