0

@tbas ostatnio w meczu z Realem zapomnieli jak się gra w piłkę, dzisiaj znowu im się podkładają

3

Nie oglądam meczu, oczywiście Bellingham niewinny i czerwona bo przekupiliśmy sędziego, ale tak naprawdę to za co kartka i czy zasłużona?

0

@tbas standardowo w 96 minucie strzelą

0

@Zip na angielskim działa ładnie

0

co to za wiazanie buta było?
Gra na czas w 8 minucie?

0

@Coutinho007 My za, Araujo, Lewy, Ferran, De Jong, Newcastle, Bayern, Real Madryt, Tebas przeciw

1

@Nefir Vinicius Jr, ale tylko na pół sezonu

0

@LukaszFan Raz w życiu człowiek chciał być uczciwy i ma za to karę. Od dzisiaj żadnych Elevenów czy Netliksów, tylko porządne strumyki

0

@SuperPatsonFCB to ja już chyba wolę strumyk w takim razie :)

0

@Arkadio90 dzięki wielkie

0

czy ja dobrze widze ze nie ma tego meczu na Eleven? Za co ja płace

6

Podobno gdyby nie VAR Real Madryt miałby w XXI wieku 5 wygranych LM, a Barcelona 7, nic dziwnego, że tak im to przeszkadza

0

Gdzie jest Munir

17

W tej chwili jedyne czego pragnę to Munir wchodzący w 56 minucie i strzelający 2 gole eliminujące Real Madryt. Chyba nie żądam zbyt wiele?

2

@Kamilos84 brakuje im jakości w pomocy, taki Frenkie de Jong za 50 mln i Nico Gonzalez za 60 mln dużo by im dał

0

Podobno 4 karne dla Realu powinny być, czy to prawda :)

4

Narzekałem na stan polskiej piłki niedawno, ale sporo tych Polaków dzisiaj w LM

0

@UriBoyka to prawda, ale ja tu raczej o tym jak Polacy w Europie wyglądają, a jest słabo

1

Ale smutna jest ta polska piłka, Lewy oczywiście najlepszy strzelec wszędzie, Piątek w formie, Frankowski ostatnio daje radę, no i 4 solidnych bramkarzy w TOP 5 lig, ale poza tym to jest słabo niestety

0

@VinDiesel Pan Gala się cieszy, bo nie cierpią Valencii

2

tak sobie patrzę na tego Szczęsnego i nie mogę się pozbyć wrażenia że wygramy w tym sezonie Ligę Mistrzów, a on w finale w 89 minucie obroni karnego

0

Ale to musi być okropny mecz dla eksperta Gali, nawet nie może pisać że Barca kogoś okradła, bo przecież Valencii też nienawidzi

8

Szczęsny w bramce i kolejne zwycięstwo? GENIALNY piłkarz

0

@GeneralXavi Powinienieś w tym momencie wyjąć z kieszeni butelkę święconej wody i wylać na niego, odprawiając przy tym oczywiście egzorcyzmy.

3

Postawiłem gol Aston Villi przeciwko Monaco i nagle Majecki mecz życia, stawiam dwa gole Tottenhamu i nagle jakiś Stolarczyk rozgrywa super spotkanie. Jak można tak bardzo nienawidzić Polaków, że nawet zielonego kuponu nie pozwolą zrobić?

0

Miło ze strony Lewandowskiego że tak poczekał na Kylianka z golami

0

Właśnie sobie przejrzałem skrót Aston Villi z Monaco, zabrakło mi 1 gola Aston Villi do 1,8k na czysto, oczywiście Majecki mecz życia nagle

0

ciekawe jaka była najgorsza ocena zawodnika na takiej sofacore na przykład

0

13 minuta a Strumyk nadal nie działa, za co ja płacę?

0

@blakkudium Prosze nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?