0

A gdyby tak zespół zrobił dzisiaj urodzinowy prezent Andresowi Iniescie?

1

@Adran360 Najzabawniejsze będzie jak się okaże że i Kane i Tottenham w jednym sezonie zdobędą jakiś trofeum

0

czemu tak właściwie nie interesujemy się np Davidem? Przecież naprawdę spoko napastnik prawie za darmo

7

@Roobo Czysto statystycznie żyjemy w bardzo bezpiecznych czasach i morderstw jest dużo mniej niż 10 czy 20 lat temu.

Teraz są nagłaśniane, bo jednak widać, że to się klika. Ale trzeba też przyznać, że coś nie tak jest ostatnio z ludźmi.

0

znowu jakaś debata dzisiaj?

0

@Criss18Barca czy Wirtz i Musiala to nie ta sama pozycja przypadkiem?

0

Trzaskowski co się rozgadał byle mniej telefonów było

0

Czy Braun właśnie dał donejta 140 randów południowoafrykańskich?

0

@barcelonaLM Napewno, w następnym sezonie plaga kontuzji w najlepszych europejskich zespołach, w Barcelonie wszyscy zdrowi, tryplet i Złota Piłka dla Gerarda Martina

20

@Comentateiro Napisał gość mający ponad 25k komentarzy na stronie poświęconej kibicowaniu jakiemuś klubowi piłkarskiemu i piłkarzom nie majacym właściciwie żadnego specjalnego znaczenia dla świata

12

Trzaskowski właśnie pomylił Barcelonę z Boca Juniors, jak można na niego głosować

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Mamy Here We go od Fabrizio, więc już oficjalnie mamy nowego papieża

7

Nie zapominajmy że to tylko Leon XIV, Real Madryt ma 15 wygranych LM

0

Już czekam na Trumpa i jego wielki sukces

0

Co jest, nawet na papieżu buki się wzbogacą

1

A to jakaś niespodzianka

0

Jak mu tą książke do twarzy przystawił

0

ile on jeszcze będzie wychodził?

0

@Greenalley w Aston chyba nie robi żadnych problemów?

0

Czy znamy sympatię klubowe kandydatów? Bo nie wiem z którego mam się cieszyć

1

Ale ludzi to w tym Watykanie chyba jakoś mało teraz, zawsze było ich więcej chyba

2

@GTBTP A faktycznie jest na strumyku, nie zauważyłem

W takim razie strumyk, przecież nie będę oglądał z oficjalnego źródła

0

gdzie można obejrzeć tą prezentacje nowego papieża i czemu nie na strumyku?

0

Podobno nowy papież będzie miał dwie nogi

0

@Coutinho007 choćby ci sławni inwestorzy z Kataru i ZEA wydający miliony dolarów, żeby mieć loże na stadionie

0

@Kuchar Barcelona też ma bogatego inwestora, Inter właściwie też, tylko że amerykańskiego

1

Wtf, Dembele wygra Złotą Piłkę

0

Właśnie zobaczyłem przypadkiem nagranie z dzisiejszego wydarzenia na UW, co się dzieje ostatnio z tymi ludźmi?

2

@Kozinho. Dlaczego pomyślałem, że to będzie pierwszy komentarz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?