Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A gdyby tak zespół zrobił dzisiaj urodzinowy prezent Andresowi Iniescie?
1
@Adran360 Najzabawniejsze będzie jak się okaże że i Kane i Tottenham w jednym sezonie zdobędą jakiś trofeum
0
czemu tak właściwie nie interesujemy się np Davidem? Przecież naprawdę spoko napastnik prawie za darmo
7
@Roobo Czysto statystycznie żyjemy w bardzo bezpiecznych czasach i morderstw jest dużo mniej niż 10 czy 20 lat temu.
Teraz są nagłaśniane, bo jednak widać, że to się klika. Ale trzeba też przyznać, że coś nie tak jest ostatnio z ludźmi.
0
znowu jakaś debata dzisiaj?
0
@Criss18Barca czy Wirtz i Musiala to nie ta sama pozycja przypadkiem?
0
Trzaskowski co się rozgadał byle mniej telefonów było
0
Czy Braun właśnie dał donejta 140 randów południowoafrykańskich?
0
@barcelonaLM Napewno, w następnym sezonie plaga kontuzji w najlepszych europejskich zespołach, w Barcelonie wszyscy zdrowi, tryplet i Złota Piłka dla Gerarda Martina
20
@Comentateiro Napisał gość mający ponad 25k komentarzy na stronie poświęconej kibicowaniu jakiemuś klubowi piłkarskiemu i piłkarzom nie majacym właściciwie żadnego specjalnego znaczenia dla świata
12
Trzaskowski właśnie pomylił Barcelonę z Boca Juniors, jak można na niego głosować
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mamy Here We go od Fabrizio, więc już oficjalnie mamy nowego papieża
7
Nie zapominajmy że to tylko Leon XIV, Real Madryt ma 15 wygranych LM
0
Już czekam na Trumpa i jego wielki sukces
0
Co jest, nawet na papieżu buki się wzbogacą
1
A to jakaś niespodzianka
0
Jak mu tą książke do twarzy przystawił
0
ile on jeszcze będzie wychodził?
0
@Greenalley w Aston chyba nie robi żadnych problemów?
0
Czy znamy sympatię klubowe kandydatów? Bo nie wiem z którego mam się cieszyć
1
Ale ludzi to w tym Watykanie chyba jakoś mało teraz, zawsze było ich więcej chyba
2
@GTBTP A faktycznie jest na strumyku, nie zauważyłem
W takim razie strumyk, przecież nie będę oglądał z oficjalnego źródła
0
gdzie można obejrzeć tą prezentacje nowego papieża i czemu nie na strumyku?
0
Podobno nowy papież będzie miał dwie nogi
0
@Coutinho007 choćby ci sławni inwestorzy z Kataru i ZEA wydający miliony dolarów, żeby mieć loże na stadionie
0
@Kuchar Barcelona też ma bogatego inwestora, Inter właściwie też, tylko że amerykańskiego
1
Wtf, Dembele wygra Złotą Piłkę
0
Właśnie zobaczyłem przypadkiem nagranie z dzisiejszego wydarzenia na UW, co się dzieje ostatnio z tymi ludźmi?
2
@Kozinho. Dlaczego pomyślałem, że to będzie pierwszy komentarz xD