0

@adambijax Czy do zdjęć z pucharem to przypadkiem nie zaprosili go sami piłkarze?

0

@RoberDzik Okej, to wyjaśnia, dzięki

0

Może głupie pytanie... W czwartek przez internet zmieniłem miejsce do głosowania, teraz sprawdziłem i jestem zarejestrowany w tym nowym. Czytam teraz w internecie, że w przypadku zmiany miejsca trzeba wziąć ze sobą jakieś zaświadczenie - czy naprawdę jest potrzebne?

0

@Lisek Chyba jest stosunkowo wysoka frekwencja jak na tą godzinę? A jeszcze wzrośnie, przecież około 13 się chyba kończy najpopularniejsza msza xDD

0

Dzisiaj robimy rekord frekwencji?

0

Nie wiem jak Wy, ale ja byłem i zagłosowałem na wspaniałego Gruzina Kvaradonę

4

Co się dzieje z Dembele? Gra dobrze, żadnych głupich akcji, a dzisiaj jeszcze wychodzi na wywiad i mówi, żeby świętować, ale nic nie niszczyć przy okazji. Naprawdę coś jest nie tak

5

Borek nie mógł wytrzymać, musiał wspomnieć o meczu Realu sprzed 60 lat xDDD

1

Boże, co my zrobiliśmy

1

Co gość tak się tego wybicia na aut przyczepił xDD

18

Joan Garcia już 24 lata temu zamieszkał w Katalonii z myślą o grze w FC Barcelonie w przyszłości, szanuje

0

Czy to prawda, że Lewandowski znając swoje ograniczenia fizyczne postanowił zastąpić Maxa Verstappena jako kierowca F1, a Max przechodzi do Barcelony na pozycję napastnika?

0

@Deathwing112 Gość poszedł w poprzednim sezonie do Brighton, zespołu idealnego dla młodych piłkarzy i sobie nie poradził.

7

@Pawel13sz I tak wszyscy dobrze wiemy, że Yamal ma dzisiaj 25 lat, a jego ojciec "zrobił" go w wieku 10 lat. Po co tak kłamać?

3

Lato 26' Robert Lewandowski kończy sezon z wygraną Ligą i LM, do tego aniołki Probierza sensacyjnie wygrywają Mistrzostwa Świata. Robert Lewandowski dostaje Złota Piłkę i na gali ogłasza koniec kariery.

15

@RoberDzik Skąd u Ciebie tak wielka nienawiść do tego zawodnik, że doradzasz mu United?

2

Oficjalnie: Legia Warszawa pokonuje zwycięzce Ligi Konferencji. Olbrzymi sukces Dariusza Mioduskiego

0

@kamiVeB Był, próbował sprzedać jakiś super garnek

0

@Encore Co lepsze to oni chyba przegrali pierwszy mecz, może nawet tego nie zdobędą xDD

1

W lipcu Pan Hansi Flick wymęcza Araujo na treningach i Araujo w następnym sezonie TOP5 obrońców na świecie, róbcie screeny.

0

Fabrizio napisał, że Szczęsny zostaje

12

W ogóle ta cała polska polityka wygląda tak, że mogę pójść do biura PO i powiedzieć, że widziałem jak Nawrocki morduje człowieka i odgryza mu nogę, a jutro będzie mnie cytował premier państwa xDD

1

@RafiVeB Nie no, nie aż tak :)

1

Ja tu pochwaliłem Sikorskiego, a ten wywyższa Tuska do najlepszego Polaka xDD

0

ale ten Sikorski to kilka poziomów wyżej niż Trzaskowski

1

@BoRoWieC GODZINA ZERO #107: KRZYSZTOF STANOWSKI I RADOSŁAW SIKORSKI, raczej komedia, chociaż teraz jest o Pakistanie, więc też trochę akcja

2

Może niepopularna opinia, ale Ten Hag w Leverkusen zrobi dobra robotę, w Man Utd to nie on był problemem, a ten śmieszny klub

7

No chyba żartujecie, Lewy schodzi i chwilę później karny może być xDD

0

@Barceloniarz987 dobrze, to okropny klub

0

Mbappe się już boi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?