Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Tyle lat żyje w tym kraju, że nie wiem czy mówisz serio czy wymyśliłeś xD
0
A ta wojskowa orkiestra to tam z jakiejś specjalnej okazji?
1
Wszedł Grosicki, Wszołek i Kapustka i zaczęło to lepiej wyglądać. Wszyscy z Ekstraklasy. Wniosek? Lewy Out, Karol Czubak in
2
wystarczyło zdjąć Lewego
0
Ten mecz wygląda mi na wepchniętego przypadkiem gola Polski i remis 1:1
1
Ale powiedzmy to sobie szczerze, 0:1 z Holandią w 53 minucie to więcej niż większość się spodziewała
0
Słowacja sobie wygrywa z Niemcami :)
6
@Irmscher10 Dużo kontuzji miał, dlatego nigdy nie powoływany
0
Co to za kamera?
0
Xavi chyba znalazł zatrudnienie jako skrzydłowy Holandii po tej trenerce
0
Całkiem ładny ten hymn
1
@michal26 W tym roku można śmiało walczyć o wygraną w LKE
1
Kiwior odchodzi, a na socialach Arsenalu dużo miłych komentarzy, miło poczytać takie rzeczy o Polaku
0
Co tu się dzieje, prawie 900 dni bez polskiego gola w Bundeslidze, a tu nagle 2 w ciągu kilku dni
0
@FcPortoFan1999 Chyba wszyscy wiemy dlaczego Porto wróciło do gry, Pan Jan Bednarek
1
Fiabema hat-trick musisz
0
Jordan Loyd największym polskim Polakiem?
0
Differdange 2 czerwone kartki w 12 minut, chyba jakiś rekord
0
@esem91 jutro chyba
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Filipem to akurat Ten Hag pisał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Chciałbym tylko zauważyć, że Zlatan bierze udział w tym losowaniu, napewno zaszantażował program komputerowy, żebyśmy mieli łatwą grupę.
0
PSG i Chelsea, jakby brać Klubowe Mistrzostwa Świata na poważnie to trafiliśmy dwa najlepsze zespoły świata
0
tylko zeby sie nie okazało ze my też do Kazachstanu lecimy :)
0
Fajnie, z Chelsea dawno nic nie graliśmy
0
PSG, Liverpool, Bayer, Benfica, Napoli, Ajax, Kopenhaga, Galatasaray, tak będzie
1
@blakkudium zmienią zdanie po meczu
2
Real nie pojedzie ani do Norwegii, ani do Kazachstanu
0
@Firestone Aż mi się przypomniało jakie zachwyty nad Amorimem były jeszcze rok temu