0

Kusi postawić na Kairat jutro

0

@directedbyfcb no bez przesady z tym kapitalnie, solidnie co najwyżej

2

Kamiński gol, Pietuszewski gol, Skóraś gol+2 asysty, no jak Grosickiego powoła to będzie żart jakiś

1

My to chyba powinniśmy na samym początku meczu strzelać sobie samobója i wtedy dopiero grać

0

No to kolejny comeback?

3

@Limaker dlatego wygrali tak nisko

7

@norbi77 przegrał bo Barcelona przekupiła sędziów

3

5 goli w meczu Piasta, przegrana Liverpoolu, Chelsea i Realu, jeśli ktoś dzisiaj wygrał to napewno bukmacherzy

0

@barcuśl za kilka miesięcy Eintracht kolejne 80 mln za transfer tego całego Uzuna

0

no nie Liverpool...

8

@tomek8756 A ten screen to chyba krąży po internecie od kilku lat dobrych, tak mi się wydaje

1

@Katalonik97 ja mam dziwne przeczucie, że Wojtek zrobi jakiś genialny mecz, taki typu 9.5 na flashscorze, albo w klasyku albo przeciwko PSG

1

dobrze rozumiem, że kobiety i mężczyźni razem tu rywalizują? Przecież to bez sensu, niemal pewne, że nagroda do mężczyzny trafi

3

@Eklerek Przecież to oczywiste, 6 goli w 93 minucie

0

@FcPortoFan1999 Moim zdaniem zimą wypożyczenie do jakiegoś średniaka, może Udinese, skoro Kosta tak szanuje piłkarzy z polskiej ligi

0

Podobno Piątkowski nieźle zaczął w Legii? Piątkowski, Wiśniewski, Bednarek, Kiwior, do tego Ziółkowski, całkiem nieźle, jakiś rok temu mieliśmy w reprezentacji 0,5 dobrego stopera

3

@FcPortoFan1999 W sensie że mają strzelić tylko jednego gola w tym sezonie? :D

4

Matty Cash w tej chwili najlepszym strzelcem Aston Villi w Premier League

12

Coś nie idzie ta gra, chyba muszę wykorzystać broń ostateczną i postawić na wygraną Newcastle

0

Ale te Hey Jude z trybun robi klimat

1

Fati strzelił w tym sezonie LM więcej goli niż Yamal. I takie są fakty.

1

@Eto'o9 R10 Konfederaci zaraz zaczną pisać, że wszystkiemu winna jest lewica, nawet nie wpadną na pomysł, że należałoby ograniczyć dostęp do broni

2

@Aragorn33 Ale jak to? Przecież Stany Zjednoczone to nasz największy sojusznik??? Przecież Trump kocha Polskę?

2

@blakkudium Nie ma pieniędzy na nowego napastnika, więc postanowił wziąć sprawy w swoje ręce

0

Haaland to, Haaland tamto, jakiś Thelo Aasgaard zagrał 2 mecze w reprezentacji Norwegii i strzelił 5 goli, co ciekawe obydwa mecze z Mołdawią.

2

Boże, ale Ci komentatorzy...

5

Najlepszy polski napastnik

2

@Laminedependencia przegrał już z Finlandią

2

@spiderman1899 Pan nalepka, może trochę szacunku

0

@FcPortoFan1999 Tyle lat żyje w tym kraju, że nie wiem czy mówisz serio czy wymyśliłeś xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?