Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kusi postawić na Kairat jutro
0
@directedbyfcb no bez przesady z tym kapitalnie, solidnie co najwyżej
2
Kamiński gol, Pietuszewski gol, Skóraś gol+2 asysty, no jak Grosickiego powoła to będzie żart jakiś
1
My to chyba powinniśmy na samym początku meczu strzelać sobie samobója i wtedy dopiero grać
0
No to kolejny comeback?
3
@Limaker dlatego wygrali tak nisko
7
@norbi77 przegrał bo Barcelona przekupiła sędziów
3
5 goli w meczu Piasta, przegrana Liverpoolu, Chelsea i Realu, jeśli ktoś dzisiaj wygrał to napewno bukmacherzy
0
@barcuśl za kilka miesięcy Eintracht kolejne 80 mln za transfer tego całego Uzuna
0
no nie Liverpool...
8
@tomek8756 A ten screen to chyba krąży po internecie od kilku lat dobrych, tak mi się wydaje
1
@Katalonik97 ja mam dziwne przeczucie, że Wojtek zrobi jakiś genialny mecz, taki typu 9.5 na flashscorze, albo w klasyku albo przeciwko PSG
1
dobrze rozumiem, że kobiety i mężczyźni razem tu rywalizują? Przecież to bez sensu, niemal pewne, że nagroda do mężczyzny trafi
3
@Eklerek Przecież to oczywiste, 6 goli w 93 minucie
0
@FcPortoFan1999 Moim zdaniem zimą wypożyczenie do jakiegoś średniaka, może Udinese, skoro Kosta tak szanuje piłkarzy z polskiej ligi
0
Podobno Piątkowski nieźle zaczął w Legii? Piątkowski, Wiśniewski, Bednarek, Kiwior, do tego Ziółkowski, całkiem nieźle, jakiś rok temu mieliśmy w reprezentacji 0,5 dobrego stopera
3
@FcPortoFan1999 W sensie że mają strzelić tylko jednego gola w tym sezonie? :D
4
Matty Cash w tej chwili najlepszym strzelcem Aston Villi w Premier League
12
Coś nie idzie ta gra, chyba muszę wykorzystać broń ostateczną i postawić na wygraną Newcastle
0
Ale te Hey Jude z trybun robi klimat
1
Fati strzelił w tym sezonie LM więcej goli niż Yamal. I takie są fakty.
1
@Eto'o9 R10 Konfederaci zaraz zaczną pisać, że wszystkiemu winna jest lewica, nawet nie wpadną na pomysł, że należałoby ograniczyć dostęp do broni
2
@Aragorn33 Ale jak to? Przecież Stany Zjednoczone to nasz największy sojusznik??? Przecież Trump kocha Polskę?
2
@blakkudium Nie ma pieniędzy na nowego napastnika, więc postanowił wziąć sprawy w swoje ręce
0
Haaland to, Haaland tamto, jakiś Thelo Aasgaard zagrał 2 mecze w reprezentacji Norwegii i strzelił 5 goli, co ciekawe obydwa mecze z Mołdawią.
2
Boże, ale Ci komentatorzy...
5
Najlepszy polski napastnik
2
@Laminedependencia przegrał już z Finlandią
2
@spiderman1899 Pan nalepka, może trochę szacunku
0
@FcPortoFan1999 Tyle lat żyje w tym kraju, że nie wiem czy mówisz serio czy wymyśliłeś xD