0

W ogóle to nie śledzę za bardzo tenisa, ale czy Iga przypadkiem nie miała być w jakiejś słabej formie i nie miała być ogólnie skończona?

7

Kto by przypuszczał, że będzie cieszyć mnie wielkie PSG

0

Jak teraz żyć, jak nie ma strumyka?

4

Mam nadzieję, że już nie będziemy nigdy walczyć o tego Nico, dwa lata nas tak wystawia

0

Skorża wydaje się ciekawym kandydatem na selekcjonera, ale skoro Kulesza tak samo uważa, to chyba coś musi być z nim jednak nie tak

0

@FcPortoFan1999 za granicą mu nie wyszło, więc czemu nie powalczyć o LM w klubie, którego jest wychowankiem?

0

Robert Gumny bez klubu podobno, transfer do Lecha?

0

@mekston To o tym nie wiedziałem, bez sensu zasada

0

Ja wiem, że na te klubowe mistrzostwa miały jechać najlepsze zespoły z kontynentu. ale w czym tak właściwie lepsze jest Porto czy Salzburg od Barcy, Liverpoolu czy Arsenalu?

0

Nie oglądam meczu młodzieżówki i patrzę w statystyki, my 8 strzałow, oni 5 i 5 celnych i 4 gole z tego.

Nasza gra tak okropnie wygląda, czy bardzo dużo szczęścia Portugalii?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@osa91 Nie wiem, na X sporo widziałem komentarzy, że dobrze robią itp.

0

Ktoś mi wyjaśni jakim cudem Izrael atakując Iran uznawany jest za ofiarę?

0

Podobno Kulesza mimo braku kandydata może nie zdobyć poparcia, ciekawe co się wtedy dzieje?

0

@AlphaNumeric Po Alvareza, Gyokeresa tak, po Samu nie

0

Ćwiąkała z listem do Kuleszy, jak to nie zadziała, to ja już nie wiem

0

Skoro można zrobić wotum zaufania dla jakiegoś tam premiera Polski to dlaczego nie możemy zrobić takiego wotum dla najważniejszej osoby w Polsce prezesa PZPN?

0

Dobranoc i życzę wszystkim pobudki rano i informacji o zwolnieniu Probierza

0

@Pedri16Future Ale on tam tylko siedzi, przecież nic nie robi, może nikt nie zauważy?

2

Czy jeśli mecz zostanie dokończony w innym terminie, to czy musi być dokończony pod Probierzem, czy może 20 minut trenerem być ktoś inny?

4

Nie wiem jak wy, ale zostałem fanem fińskich kibiców

0

Co za gol, wspaniałe uderzenie !!!!!!!

0

czy ten Kallman to nie wygląda troche jak oldboy z nadwagą niewielką?

1

Dopiero włączyłem po przerwie i nadal jest 1:0? Finlandia, co z tobą?

3

Borek to też już chyba po Finlandii jakiejś jest

0

@JordiAlbion Czyli mamy wybitnych piłkarzy i od kilku miesięcy grają na zwolnienie trenera, ale nikt nie zauważył xD

4

Nie no, oni graja na zwolnienie Probierza, nie widzę innego wyjaśnienia

0

@Szmulek On tylko stwierdził, że to dla dobra reprezentacji, nic nie mówił chyba o grze

2

Jak tak patrzę na ich grę to mam wrażenie, że Finlandia już z nimi dzisiaj wygrała

3

Trudno robić kontrę, jak trzeba kilku sekund na przyjęcie piłki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?