Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W ogóle to nie śledzę za bardzo tenisa, ale czy Iga przypadkiem nie miała być w jakiejś słabej formie i nie miała być ogólnie skończona?
7
Kto by przypuszczał, że będzie cieszyć mnie wielkie PSG
0
Jak teraz żyć, jak nie ma strumyka?
4
Mam nadzieję, że już nie będziemy nigdy walczyć o tego Nico, dwa lata nas tak wystawia
0
Skorża wydaje się ciekawym kandydatem na selekcjonera, ale skoro Kulesza tak samo uważa, to chyba coś musi być z nim jednak nie tak
0
@FcPortoFan1999 za granicą mu nie wyszło, więc czemu nie powalczyć o LM w klubie, którego jest wychowankiem?
0
Robert Gumny bez klubu podobno, transfer do Lecha?
0
@mekston To o tym nie wiedziałem, bez sensu zasada
0
Ja wiem, że na te klubowe mistrzostwa miały jechać najlepsze zespoły z kontynentu. ale w czym tak właściwie lepsze jest Porto czy Salzburg od Barcy, Liverpoolu czy Arsenalu?
0
Nie oglądam meczu młodzieżówki i patrzę w statystyki, my 8 strzałow, oni 5 i 5 celnych i 4 gole z tego.
Nasza gra tak okropnie wygląda, czy bardzo dużo szczęścia Portugalii?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@osa91 Nie wiem, na X sporo widziałem komentarzy, że dobrze robią itp.
0
Ktoś mi wyjaśni jakim cudem Izrael atakując Iran uznawany jest za ofiarę?
0
Podobno Kulesza mimo braku kandydata może nie zdobyć poparcia, ciekawe co się wtedy dzieje?
0
@AlphaNumeric Po Alvareza, Gyokeresa tak, po Samu nie
0
Ćwiąkała z listem do Kuleszy, jak to nie zadziała, to ja już nie wiem
0
Skoro można zrobić wotum zaufania dla jakiegoś tam premiera Polski to dlaczego nie możemy zrobić takiego wotum dla najważniejszej osoby w Polsce prezesa PZPN?
0
Dobranoc i życzę wszystkim pobudki rano i informacji o zwolnieniu Probierza
0
@Pedri16Future Ale on tam tylko siedzi, przecież nic nie robi, może nikt nie zauważy?
2
Czy jeśli mecz zostanie dokończony w innym terminie, to czy musi być dokończony pod Probierzem, czy może 20 minut trenerem być ktoś inny?
4
Nie wiem jak wy, ale zostałem fanem fińskich kibiców
0
Co za gol, wspaniałe uderzenie !!!!!!!
0
czy ten Kallman to nie wygląda troche jak oldboy z nadwagą niewielką?
1
Dopiero włączyłem po przerwie i nadal jest 1:0? Finlandia, co z tobą?
3
Borek to też już chyba po Finlandii jakiejś jest
0
@JordiAlbion Czyli mamy wybitnych piłkarzy i od kilku miesięcy grają na zwolnienie trenera, ale nikt nie zauważył xD
4
Nie no, oni graja na zwolnienie Probierza, nie widzę innego wyjaśnienia
0
@Szmulek On tylko stwierdził, że to dla dobra reprezentacji, nic nie mówił chyba o grze
2
Jak tak patrzę na ich grę to mam wrażenie, że Finlandia już z nimi dzisiaj wygrała
3
Trudno robić kontrę, jak trzeba kilku sekund na przyjęcie piłki