Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Te United to chyba pozbywa się udziału w pucharach żeby o ligę powalczyć
1
Na ten moment w LM zespoły z Kazachstanu (daleki wschód), Bodo (koło podbiegunowe) i z Cypru, ciekawe wyjazdy się mogą trafić
0
Właśnie czytam, że Pogoń podobno za 4 mln kupuje Sama Greenwooda, kwota niezła
1
Ciekawe czy Piast strzeli jeszcze kiedyś gola
1
@bart_azz Wygrywają z bardzo przeciętnym West Hamem, narazie nie ma z czego przewidywać
2
tak sobie patrzę i Widzew-Pogoń 1:1 i gol Huja, przecież ten gość jak będzie w formie to ze 20 tytułów piłkarza kolejki od kibiców dostanie
1
Chyba Legia najmniej pewna była, teraz już prawie napewno 4 zespoły w Europie na jesień
2
genialny jest ten Fiabema
8
Coś niedobrego dzieje się z Lechem, to już ponad 7 minut bez straty bramki...
2
Jest 1:4, a Genk miał 2 słupki i 1 zmarnowany karny. I to wszystko w pierwszej połowie.
0
Mrozek broni, Lech zaczyna wierzyć, wygrywają 4:3, tak było, nie zmyślam
0
@bezalkoholowy Ja dałem +2,5 gola i już z głowy :)
0
gdzie oglądacie Jagę? Na strumyku mi studio Legii zamiast meczu pokazuje...
0
A co jeśli w następnym sezonie będą 3 zespoły z Krakowa w Ekstraklasie?
1
W ogóle Real gra we wtorek dopiero, dziwne, że żaden Madryciarz nie zwrócił uwagi jaka to dyskryminacja, że mają więcej czasu
0
@D10SLEO Mi się od razu Ted Lasso przypomniało i 3 czerwone w jakimś meczu xD
2
@Karol Nawrocki, czekamy na odebranie obywatelstwa Angielskiemu
0
@Starrk I jest, niszczyciel dobrej zabawy
0
Jaga lekko wygrywa, Raków wygrywa i gra przeciwko 10, Legia 2:0, chyba robimy te 4/4 w LKE :D
0
@Destroyer_of_Worlds Chciałem napisać, że wygrywają przecież Puchar Polski, a w następnym sezonie Ligę Europy, ale przecież odpadli w pierwszej rundzie xDD
0
Wszystko jasne czemu Lech nie strzela, przecież mi gola do wygranego kuponu brakuje :)
1
Teraz gol i robi się ciekawie
2
Fiabema z hat-trickiem i awans Lecha, czy naprawdę prosimy o tak wiele?
0
@Destroyer_of_Worlds Alfonso Sousa się nazywał
0
A gdyby tak jakieś czerwo na początek, byłoby miło
0
może to nie najlepsze miejsce na takie pytanie, ale czy działa Wam Youtube?
0
@Fantastyczny Chłopiec No ok, chciałem się tylko dowiedzieć, czy coś więcej się nie stało bo nie śledziłem, nie ma co się denerwować fantastyczny chłopczyku :D
0
o co chodzi z Roberto? Coś się wyjątkowego stało, czy tylko kwestia tego, że grał u nas tyle lat?
0
@FcPortoFan1999 Ishak i Nsame 32 lata, śmiało mógłby przyjść i zrobić jakiegoś króla strzelców
0
Legenda Barcy Paco Alcacer bez klubu z tego co widzę...
31 letni Hiszpan, dlaczego jeszcze żaden polski klub go nie zatrudnił?