1

Te United to chyba pozbywa się udziału w pucharach żeby o ligę powalczyć

1

Na ten moment w LM zespoły z Kazachstanu (daleki wschód), Bodo (koło podbiegunowe) i z Cypru, ciekawe wyjazdy się mogą trafić

0

Właśnie czytam, że Pogoń podobno za 4 mln kupuje Sama Greenwooda, kwota niezła

1

Ciekawe czy Piast strzeli jeszcze kiedyś gola

1

@bart_azz Wygrywają z bardzo przeciętnym West Hamem, narazie nie ma z czego przewidywać

2

tak sobie patrzę i Widzew-Pogoń 1:1 i gol Huja, przecież ten gość jak będzie w formie to ze 20 tytułów piłkarza kolejki od kibiców dostanie

1

Chyba Legia najmniej pewna była, teraz już prawie napewno 4 zespoły w Europie na jesień

2

genialny jest ten Fiabema

8

Coś niedobrego dzieje się z Lechem, to już ponad 7 minut bez straty bramki...

2

Jest 1:4, a Genk miał 2 słupki i 1 zmarnowany karny. I to wszystko w pierwszej połowie.

0

Mrozek broni, Lech zaczyna wierzyć, wygrywają 4:3, tak było, nie zmyślam

0

@bezalkoholowy Ja dałem +2,5 gola i już z głowy :)

0

gdzie oglądacie Jagę? Na strumyku mi studio Legii zamiast meczu pokazuje...

0

A co jeśli w następnym sezonie będą 3 zespoły z Krakowa w Ekstraklasie?

1

W ogóle Real gra we wtorek dopiero, dziwne, że żaden Madryciarz nie zwrócił uwagi jaka to dyskryminacja, że mają więcej czasu

0

@D10SLEO Mi się od razu Ted Lasso przypomniało i 3 czerwone w jakimś meczu xD

2

@Karol Nawrocki, czekamy na odebranie obywatelstwa Angielskiemu

0

@Starrk I jest, niszczyciel dobrej zabawy

0

Jaga lekko wygrywa, Raków wygrywa i gra przeciwko 10, Legia 2:0, chyba robimy te 4/4 w LKE :D

0

@Destroyer_of_Worlds Chciałem napisać, że wygrywają przecież Puchar Polski, a w następnym sezonie Ligę Europy, ale przecież odpadli w pierwszej rundzie xDD

0

Wszystko jasne czemu Lech nie strzela, przecież mi gola do wygranego kuponu brakuje :)

1

Teraz gol i robi się ciekawie

2

Fiabema z hat-trickiem i awans Lecha, czy naprawdę prosimy o tak wiele?

0

@Destroyer_of_Worlds Alfonso Sousa się nazywał

0

A gdyby tak jakieś czerwo na początek, byłoby miło

0

może to nie najlepsze miejsce na takie pytanie, ale czy działa Wam Youtube?

0

@Fantastyczny Chłopiec No ok, chciałem się tylko dowiedzieć, czy coś więcej się nie stało bo nie śledziłem, nie ma co się denerwować fantastyczny chłopczyku :D

0

o co chodzi z Roberto? Coś się wyjątkowego stało, czy tylko kwestia tego, że grał u nas tyle lat?

0

@FcPortoFan1999 Ishak i Nsame 32 lata, śmiało mógłby przyjść i zrobić jakiegoś króla strzelców

0

Legenda Barcy Paco Alcacer bez klubu z tego co widzę...

31 letni Hiszpan, dlaczego jeszcze żaden polski klub go nie zatrudnił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?