Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eto'o9 R10 Przed usunięciem jeszcze film z przeprosinami dla użytkownika Eto'o9 R10
0
Brakuje Raphinhy, nawet Lewego. A najbardziej Gaviego, chociaż on to już chyba by miał kilka żółtych kartek w takim meczu
0
"Szczęsny ręcznik" Szczęsny kilka kluczowych goli, "Fermin do zmiany" Fermin z golem, jak tak dalej pójdzie to Torres z hat trickiem dzisiaj :D
0
przypominam "Fermin do zmiany"
0
@Nicki Nicole powiedz proszę Yamalowi, że z nim zerwiesz jak przegramy
0
@alianta2 Tu się zgadzam, nie podoba mi się Yamal jako osoba, ale tu niektórzy płaczą jakby on powinien co tydzień kilka goli strzelać
2
Ja chciałbym tylko przypomnieć że Yamal ma 18 lat, nie będzie grał genialnego meczu co tydzień
0
Przypominam, że Barcelona Flicka uwielbia tracić gola jako pierwsza i potem robić comeback
1
A może tak wszyscy postawimy zakłady na wygraną Realu, wtedy chyba nam się uda ten mecz wygrać?
0
Proszę Brighton strzelcie jeszcze jednego w 97 minucie xDD
3
rozpoczynamy comeback Brighton :D
0
United 0,67xG i 3 gole, ciekawe
1
@blakkudium To się nie stanie
1
Jak to możliwe że Lech przegrywa, co tam się dzieje?
0
Wydajesz tyle milionów na transfery, a potem mecz Ci wygrywa jakiś Augustyniak xDD
4
ten Piekutowski to też wygląda na spory talent
0
Jaga wygrywa ze Strasburgiem, Strasburg remisuje z PSG, my przegrywamy z PSG. Wniosek? Jagiellonia Białystok > FC Barcelona
1
@kejdzi Mbappe musi, bez niego Real nie istnieje
0
Na 18 meczy 6 z minimum 6 golami, co to się wydarzyło w tej kolejce
0
@Seledynowy Czytałem takie komentarze przed każdym klasykiem w poprzednim sezonie xDD
2
Tylko 26 goli w 9 meczach dzisiaj, ale nudna ta LM
1
Nicola Zalewski, prośba o 2 gole, najlepiej do obydwu bramek
0
33 gole w 9 meczach LM, a to pewnie jeszcze nie koniec. Całkiem przyjemny wtorek z Ligą Mistrzów
3
Barcelona fajnie, ale dlaczego ten Kairat nie może nic strzelić?
0
przegapiłem pierwsze 15 minut drugiej połowy, czerwona dla Olympiacosu zasłużona?
0
@Nazio_87 I to tego w poprzednim sezonie
1
@adamek20151
To tylko dodatek, chyba jednak skoro trener nie dał mu wyjść na 2 połowę to raczej nie gra fenomenalnego meczu
0
Faberski miał być wielkim talentem, a tu schodzi po 1 połowie z oceną 5,9 na Sofie
3
@Gall Nieźle to sobie twórcy obmyślili, teraz jest często za darmo, jak ludzie się uzależnią to się nagle pojawi 50 USD za miesiąc i ludzie będą płacić
1
Poddałem się i kupiłem dubajską czekoladę na spróbowanie i muszę przyznać, że to olbrzymi scam