0

@Eto'o9 R10 Przed usunięciem jeszcze film z przeprosinami dla użytkownika Eto'o9 R10

0

Brakuje Raphinhy, nawet Lewego. A najbardziej Gaviego, chociaż on to już chyba by miał kilka żółtych kartek w takim meczu

0

"Szczęsny ręcznik" Szczęsny kilka kluczowych goli, "Fermin do zmiany" Fermin z golem, jak tak dalej pójdzie to Torres z hat trickiem dzisiaj :D

0

przypominam "Fermin do zmiany"

0

@Nicki Nicole powiedz proszę Yamalowi, że z nim zerwiesz jak przegramy

0

@alianta2 Tu się zgadzam, nie podoba mi się Yamal jako osoba, ale tu niektórzy płaczą jakby on powinien co tydzień kilka goli strzelać

2

Ja chciałbym tylko przypomnieć że Yamal ma 18 lat, nie będzie grał genialnego meczu co tydzień

0

Przypominam, że Barcelona Flicka uwielbia tracić gola jako pierwsza i potem robić comeback

1

A może tak wszyscy postawimy zakłady na wygraną Realu, wtedy chyba nam się uda ten mecz wygrać?

0

Proszę Brighton strzelcie jeszcze jednego w 97 minucie xDD

3

rozpoczynamy comeback Brighton :D

0

United 0,67xG i 3 gole, ciekawe

1

@blakkudium To się nie stanie

1

Jak to możliwe że Lech przegrywa, co tam się dzieje?

0

Wydajesz tyle milionów na transfery, a potem mecz Ci wygrywa jakiś Augustyniak xDD

4

ten Piekutowski to też wygląda na spory talent

0

Jaga wygrywa ze Strasburgiem, Strasburg remisuje z PSG, my przegrywamy z PSG. Wniosek? Jagiellonia Białystok > FC Barcelona

1

@kejdzi Mbappe musi, bez niego Real nie istnieje

0

Na 18 meczy 6 z minimum 6 golami, co to się wydarzyło w tej kolejce

0

@Seledynowy Czytałem takie komentarze przed każdym klasykiem w poprzednim sezonie xDD

2

Tylko 26 goli w 9 meczach dzisiaj, ale nudna ta LM

1

Nicola Zalewski, prośba o 2 gole, najlepiej do obydwu bramek

0

33 gole w 9 meczach LM, a to pewnie jeszcze nie koniec. Całkiem przyjemny wtorek z Ligą Mistrzów

3

Barcelona fajnie, ale dlaczego ten Kairat nie może nic strzelić?

0

przegapiłem pierwsze 15 minut drugiej połowy, czerwona dla Olympiacosu zasłużona?

0

@Nazio_87 I to tego w poprzednim sezonie

1

@adamek20151
To tylko dodatek, chyba jednak skoro trener nie dał mu wyjść na 2 połowę to raczej nie gra fenomenalnego meczu

0

Faberski miał być wielkim talentem, a tu schodzi po 1 połowie z oceną 5,9 na Sofie

3

@Gall Nieźle to sobie twórcy obmyślili, teraz jest często za darmo, jak ludzie się uzależnią to się nagle pojawi 50 USD za miesiąc i ludzie będą płacić

1

Poddałem się i kupiłem dubajską czekoladę na spróbowanie i muszę przyznać, że to olbrzymi scam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?