Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hosh A jak Jaga gra? Bo patrząc czysto na statystyki to średnio wygląda
0
Lech zremisuje 2:2 według mnie, podobny scenariusz do meczu Jagi ze Strasburgiem
3
Nie no, przegrywają z jakims Lincolnem, żeby potem ograć Rayo xDD
1
a gdyby tak Astiz został trenerem na stałe?
1
Lech ostatnio kompromitacja i porażka z gibraltarskim klubem, więc dzisiaj chyba wygrana z Rayo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Za miesiąc mecz z Frankfurtem, przecież przy poziomie defensywy obu zespołów tu się szykuje dwucyfrowy wynik
1
Ale Real jest beznadziejny, tylko 2 gole nam strzelili xDD
0
Piłkarze po prostu wiedzą że mecz jest w polskiej telewizji i starają się go uatrakcyjnić
0
Szykuje się jakieś 6:4 FT
0
chyba można śmiało stawiać jakieś +9,5 gola w meczu z naszą obroną :D
0
Koniec, Flick do zwolnienia, jak nie wyleci do 15 minuty to jakiś żart!!!!
1
@JanZagloba City-Dortmund dzisiaj, a w TV Barcelona jest? Co te TVP robi xDD
0
Jak bardzo dzisiaj Liverpool się podkłada Realowi?
0
Tak patrzę na jutrzejsze mecze i Eintracht ma w tej chwili 3 mecze po 6 goli, co za zespół
2
Oglądam sobie tego gola Zielińskiego i Hakan to jest genialny, co za podanie
1
Brawa dla Martina jakby coś
0
No to teraz idealnie w przerwie można obejrzeć końcówkę Jaga-Raków
0
W Eredivisie 18 w tabeli Heracles strzela nagle 7 goli, ciekawe :D
3
Z dobrych wieści Matty Cash ze zwycięskim golem dla Aston Villi
1
Mamy dużo gorszy skład od Realu, czy to teraz, czy w zeszłym sezonie, a Real wygrał 1 z 5 spotkań, trochę słabo :D
0
@PatrychoO Nie wygląda na gościa który miałby odwagę wychodzić po przegranym meczu
1
MVP dla Mbappe to jakiś żart
1
96 minuta, rożny dla Barcelony, Wojciech Szczęsny z główki na 2:2, czy naprawdę proszę o tak wiele?
0
Ten mecz jest tak pokręcony, że możemy jeszcze to wygrać przypadkiem
3
Ale tak szczerze to my gramy słabo, ten Real to nie gra jakiegoś wybitnego meczu
0
Na ławce do ataku mamy dwóch 17 latków, Rooniego i Ronalda Araujo, słabo to widzę :D
0
wygrajmy to proszę po golu jakiegoś Toniego czy Dro w 89 minucie
0
Wojtuś broni, Real siada psychicznie i wygrywamy :D
0
Miejmy nadzieję że pani Nicole nakrzyczała w przerwie na Yamala