0

@Hosh A jak Jaga gra? Bo patrząc czysto na statystyki to średnio wygląda

0

Lech zremisuje 2:2 według mnie, podobny scenariusz do meczu Jagi ze Strasburgiem

3

Nie no, przegrywają z jakims Lincolnem, żeby potem ograć Rayo xDD

1

a gdyby tak Astiz został trenerem na stałe?

1

Lech ostatnio kompromitacja i porażka z gibraltarskim klubem, więc dzisiaj chyba wygrana z Rayo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Za miesiąc mecz z Frankfurtem, przecież przy poziomie defensywy obu zespołów tu się szykuje dwucyfrowy wynik

1

Ale Real jest beznadziejny, tylko 2 gole nam strzelili xDD

0

Piłkarze po prostu wiedzą że mecz jest w polskiej telewizji i starają się go uatrakcyjnić

0

Szykuje się jakieś 6:4 FT

0

chyba można śmiało stawiać jakieś +9,5 gola w meczu z naszą obroną :D

0

Koniec, Flick do zwolnienia, jak nie wyleci do 15 minuty to jakiś żart!!!!

1

@JanZagloba City-Dortmund dzisiaj, a w TV Barcelona jest? Co te TVP robi xDD

0

Jak bardzo dzisiaj Liverpool się podkłada Realowi?

0

Tak patrzę na jutrzejsze mecze i Eintracht ma w tej chwili 3 mecze po 6 goli, co za zespół

2

Oglądam sobie tego gola Zielińskiego i Hakan to jest genialny, co za podanie

1

Brawa dla Martina jakby coś

0

No to teraz idealnie w przerwie można obejrzeć końcówkę Jaga-Raków

0

W Eredivisie 18 w tabeli Heracles strzela nagle 7 goli, ciekawe :D

3

Z dobrych wieści Matty Cash ze zwycięskim golem dla Aston Villi

1

Mamy dużo gorszy skład od Realu, czy to teraz, czy w zeszłym sezonie, a Real wygrał 1 z 5 spotkań, trochę słabo :D

0

@PatrychoO Nie wygląda na gościa który miałby odwagę wychodzić po przegranym meczu

1

MVP dla Mbappe to jakiś żart

1

96 minuta, rożny dla Barcelony, Wojciech Szczęsny z główki na 2:2, czy naprawdę proszę o tak wiele?

0

Ten mecz jest tak pokręcony, że możemy jeszcze to wygrać przypadkiem

3

Ale tak szczerze to my gramy słabo, ten Real to nie gra jakiegoś wybitnego meczu

0

Na ławce do ataku mamy dwóch 17 latków, Rooniego i Ronalda Araujo, słabo to widzę :D

0

wygrajmy to proszę po golu jakiegoś Toniego czy Dro w 89 minucie

0

Wojtuś broni, Real siada psychicznie i wygrywamy :D

0

Miejmy nadzieję że pani Nicole nakrzyczała w przerwie na Yamala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?