0

Jeszcze tylko jakieś 90 minut i mamy czyste konto, idzie nieźle

2

Gyokeres podobno ma nową dziewczynę i dlatego wraca do formy, taki odwrócony Yamal

0

Arsenal Inter dwie najlepsze defensywnie drużyny w LM, oczywiste bylo, że będą dwa gole w 20 minut xDDD

0

Sociedad mogloby wlasciwie zdjąc bramkarza, dzisiaj nie jest potrzebny

0

W poprzednim sezonie przy takim wyniku robimy zwycięstwo, zobaczymy teraz

0

Lewego nie ma sensu wpuszczać, za dużą ma stopę na taki mecz

0

Ale fajnie te "The Poznan" pooglądać

3

Dziękujemy Negreira za anulowanie 3 goli dzisiaj, przelewy się na coś przydaly

0

@Messiah10 Nic dziwnego, w poprzednich sezonie gral wszystko

3

Widać, ze do San Sebastian przyjechal szanowany zespól, nie jakiś tam Real Madryt

0

United wygrywa, Real remisuje, dobry dzień dla słabych drużyn

0

A tak wlasciwie to czemu Szczęsny nie gra?

0

Macie ten mecz na Eleven?

1

@Kubsoleon Neymar z siostrą, czy bez?

6

Xabi Alonso zawsze wydawał się być inteligentnym piłkarzem i człowiekiem, nic dziwnego, że nie wytrzymał długo w Realu

1

@VegetaPolska A co ten Mourinho osiągnął w ostatnich latach?

0

Araujo gol 96', czy proszę o tak wiele?

2

Czerwo zasłuzone, ale jeśli Frenkie dostał to Asencio już dawno poza boiskiem powinien być

0

Komentatorzy cały czas o czasie ekstra i karnych, jakbyśmy nie wygrywali obecnie

0

Teraz trzeba na nich siąść i strzeli jeszcze jednego

0

Siły brakuje w tych podaniach...

0

De Jong żółta, przecież Vini prawie umarł

1

pamiętajmy że Olmo został nielegalnie zarejestrowany i to on powinien strzelić zwycięskiego gola

1

to jest Superpuchar w Arabii, przecież to było oczywiste że będzie dużo goli

1

Przydałby się jeszcze jeden przed przerwą, mentalnie byłoby po Realu

0

czy wróciła wielka Barcelona pana Flicka?

0

@takisobiektos Ale na mundial to chyba dwóch jedzie, więc mamy Raye, Garcie i Simona

1

I to się nazywa drużyna, na bramce bezpośredni rywal Garcii do wyjazdu na mundial, więc pakują 4 gole w pierwszej xDD

0

Nie śledzę bardzo Man Utd, o co chodzi z tym zwolnieniem? Przecież 6 miejsce w lidze to olbrzymi progres dla tego klubu

15

Hansi Flick nie wygrał żadnego meczu w tym roku, do zwolnienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?