Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze tylko jakieś 90 minut i mamy czyste konto, idzie nieźle
2
Gyokeres podobno ma nową dziewczynę i dlatego wraca do formy, taki odwrócony Yamal
0
Arsenal Inter dwie najlepsze defensywnie drużyny w LM, oczywiste bylo, że będą dwa gole w 20 minut xDDD
0
Sociedad mogloby wlasciwie zdjąc bramkarza, dzisiaj nie jest potrzebny
0
W poprzednim sezonie przy takim wyniku robimy zwycięstwo, zobaczymy teraz
0
Lewego nie ma sensu wpuszczać, za dużą ma stopę na taki mecz
0
Ale fajnie te "The Poznan" pooglądać
3
Dziękujemy Negreira za anulowanie 3 goli dzisiaj, przelewy się na coś przydaly
0
@Messiah10 Nic dziwnego, w poprzednich sezonie gral wszystko
3
Widać, ze do San Sebastian przyjechal szanowany zespól, nie jakiś tam Real Madryt
0
United wygrywa, Real remisuje, dobry dzień dla słabych drużyn
0
A tak wlasciwie to czemu Szczęsny nie gra?
0
Macie ten mecz na Eleven?
1
@Kubsoleon Neymar z siostrą, czy bez?
6
Xabi Alonso zawsze wydawał się być inteligentnym piłkarzem i człowiekiem, nic dziwnego, że nie wytrzymał długo w Realu
1
@VegetaPolska A co ten Mourinho osiągnął w ostatnich latach?
0
Araujo gol 96', czy proszę o tak wiele?
2
Czerwo zasłuzone, ale jeśli Frenkie dostał to Asencio już dawno poza boiskiem powinien być
0
Komentatorzy cały czas o czasie ekstra i karnych, jakbyśmy nie wygrywali obecnie
0
Teraz trzeba na nich siąść i strzeli jeszcze jednego
0
Siły brakuje w tych podaniach...
0
De Jong żółta, przecież Vini prawie umarł
1
pamiętajmy że Olmo został nielegalnie zarejestrowany i to on powinien strzelić zwycięskiego gola
1
to jest Superpuchar w Arabii, przecież to było oczywiste że będzie dużo goli
1
Przydałby się jeszcze jeden przed przerwą, mentalnie byłoby po Realu
0
czy wróciła wielka Barcelona pana Flicka?
0
@takisobiektos Ale na mundial to chyba dwóch jedzie, więc mamy Raye, Garcie i Simona
1
I to się nazywa drużyna, na bramce bezpośredni rywal Garcii do wyjazdu na mundial, więc pakują 4 gole w pierwszej xDD
0
Nie śledzę bardzo Man Utd, o co chodzi z tym zwolnieniem? Przecież 6 miejsce w lidze to olbrzymi progres dla tego klubu
15
Hansi Flick nie wygrał żadnego meczu w tym roku, do zwolnienia