0

Czy tylko ja jestem zdania, że dzisiaj nagle wygramy 3:0, idealnie pasuje do sytuacji xD

0

W ogóle po co nam kapitan, nie można grać bez?

7

@Bykunn No właściwie to za Sousy chyba najlepszą piłkę graliśmy od czasów Nawałki

1

Naprawdę wydawało się, że ta reprezentacji pod każdym względem szoruje po dnie i nie może być już gorzej, a oni nawet w takiej sytuacji potrafili zrobić te "gorzej". Niesamowite.

0

Te konferencje zawsze tak wyglądają, że oni nie potrafią nic składnie powiedzieć, czy to tylko dzisiaj?

1

Ale mi się go żal zrobiło aż

0

@Rifek A czemu miałby się nie zgodzić?

0

Czy ja dobrze rozumiem, że Real kupił sobie za jakieś 40-50 milionów kolejny mega talent, który będzie rezerwowym rezerwowego Gulera?

1

@FcPortoFan1999 O okrzykach nic nie wiem chyba

Ogólnie jego Arabia wyglądała chyba całkiem przyjemnie, a jakości nie oszukujmy się tam dużo nie było

2

@marcin62 Może nic, a może coś?

Nie wiem, chyba lepiej spróbować niż kontynuować coś, co ewidentnie nie działa

1

@FcPortoFan1999 Nie wiem kto dokładnie, napewno chciałbym jakieś obcokrajowca, co się dzieje np z gościem od Arabii? Renard się chyba nazywał?

3

Czy tylko ja mam nadzieję, że przegramy z Finlandią i wyrzucą Probierza?

1

@Lanosss I zakaz wstępu dla kibiców Legii

5

Jakim cudem Man City nadal może sobie tak kupować piłkarzy? Zimą Nico, Reis, Khusanow, Marmoush, teraz Cherki, Ait-Nouri, Reijnders. Kilkaset milionów, a nie kojarzę żeby jakoś specjalnie sprzedawali

3

@gumaz ale jak chwalą Messiego to jednak plus

1

@Astad Obawiam się, że tylko jedna rzecz może Kaczyńskiego od polityki odsunąć, ale chyba nie wypada tego życzyć nikomu :)

5

@Astad Z całego serca życzę wszystkim Polakom jak najszybszego odejścia Kaczyńskiego z polityki

0

@YNOSVT Jestem tego samego zdania

0

Jeśli Nawrocki wygra to to będzie olbrzymia porażka PO i mogą znacznie osłabnąć. Z drugiej strony Kaczyński też jest raczej bliżej końca, a nie ma tam lidera i PIS zacznie słabnąć. Chyba naprawdę pojawią się szansa na przerwanie duopolu

0

@YNOSVT oczywiście że szybciej, ale narazie to Nawrocki ma dużą przewagę

5

Wiecie co jest najlepsze? Są w tym kraju ludzie, którzy przez całą noc będą siedzieć i patrzeć jak się wyniki zmieniają xDD

0

Zembaczyński mówi o zmianie na 10 lat, skąd to wymyślił

0

@LucasW123 PKW to robi

2

Pierwsze wyniki w Polsce, Trzaskowski wygrywa w DPS we Włocławku 14:7

0

W ogóle zabawnie będzie jak się okaże, że ci pisowcy w komisjach odmawiający głosowania sprawią że Nawrocki przegrał xDD

0

To może być chyba najbliższy wynik w historii wyborów prezydenckich?

0

Co on Biblię cytuje xDD

2

@FcPortoFan1999 Chyba faworyzujesz jednego z kandydatów?

2

Ta kampania było tak wspaniała, że nie ma wyjścia i musi być remis xDD

0

Czy wiecie, że jesteśmy klubem bez honoru, po pogratulowaliśmy PSG Ligi Mistrzów, ale Real zrobił to w dłuższym poście?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?