Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy tylko ja jestem zdania, że dzisiaj nagle wygramy 3:0, idealnie pasuje do sytuacji xD
0
W ogóle po co nam kapitan, nie można grać bez?
7
@Bykunn No właściwie to za Sousy chyba najlepszą piłkę graliśmy od czasów Nawałki
1
Naprawdę wydawało się, że ta reprezentacji pod każdym względem szoruje po dnie i nie może być już gorzej, a oni nawet w takiej sytuacji potrafili zrobić te "gorzej". Niesamowite.
0
Te konferencje zawsze tak wyglądają, że oni nie potrafią nic składnie powiedzieć, czy to tylko dzisiaj?
1
Ale mi się go żal zrobiło aż
0
@Rifek A czemu miałby się nie zgodzić?
0
Czy ja dobrze rozumiem, że Real kupił sobie za jakieś 40-50 milionów kolejny mega talent, który będzie rezerwowym rezerwowego Gulera?
1
@FcPortoFan1999 O okrzykach nic nie wiem chyba
Ogólnie jego Arabia wyglądała chyba całkiem przyjemnie, a jakości nie oszukujmy się tam dużo nie było
2
@marcin62 Może nic, a może coś?
Nie wiem, chyba lepiej spróbować niż kontynuować coś, co ewidentnie nie działa
1
@FcPortoFan1999 Nie wiem kto dokładnie, napewno chciałbym jakieś obcokrajowca, co się dzieje np z gościem od Arabii? Renard się chyba nazywał?
3
Czy tylko ja mam nadzieję, że przegramy z Finlandią i wyrzucą Probierza?
1
@Lanosss I zakaz wstępu dla kibiców Legii
5
Jakim cudem Man City nadal może sobie tak kupować piłkarzy? Zimą Nico, Reis, Khusanow, Marmoush, teraz Cherki, Ait-Nouri, Reijnders. Kilkaset milionów, a nie kojarzę żeby jakoś specjalnie sprzedawali
3
@gumaz ale jak chwalą Messiego to jednak plus
1
@Astad Obawiam się, że tylko jedna rzecz może Kaczyńskiego od polityki odsunąć, ale chyba nie wypada tego życzyć nikomu :)
5
@Astad Z całego serca życzę wszystkim Polakom jak najszybszego odejścia Kaczyńskiego z polityki
0
@YNOSVT Jestem tego samego zdania
0
Jeśli Nawrocki wygra to to będzie olbrzymia porażka PO i mogą znacznie osłabnąć. Z drugiej strony Kaczyński też jest raczej bliżej końca, a nie ma tam lidera i PIS zacznie słabnąć. Chyba naprawdę pojawią się szansa na przerwanie duopolu
0
@YNOSVT oczywiście że szybciej, ale narazie to Nawrocki ma dużą przewagę
5
Wiecie co jest najlepsze? Są w tym kraju ludzie, którzy przez całą noc będą siedzieć i patrzeć jak się wyniki zmieniają xDD
0
Zembaczyński mówi o zmianie na 10 lat, skąd to wymyślił
0
@LucasW123 PKW to robi
2
Pierwsze wyniki w Polsce, Trzaskowski wygrywa w DPS we Włocławku 14:7
0
W ogóle zabawnie będzie jak się okaże, że ci pisowcy w komisjach odmawiający głosowania sprawią że Nawrocki przegrał xDD
0
To może być chyba najbliższy wynik w historii wyborów prezydenckich?
0
Co on Biblię cytuje xDD
2
@FcPortoFan1999 Chyba faworyzujesz jednego z kandydatów?
2
Ta kampania było tak wspaniała, że nie ma wyjścia i musi być remis xDD
0
Czy wiecie, że jesteśmy klubem bez honoru, po pogratulowaliśmy PSG Ligi Mistrzów, ale Real zrobił to w dłuższym poście?