1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 Połączenie Pedriego i Savinho

0

Jako kibice Barcelony dzisiaj kibicujemy panu Arda Turan?

0

Dzisiaj polskie zespoły 2 wygrane w LKE?

3

Liverpool przegrywa z Galatą, Spurs dostają 5 od Atletico, Newcastle remisuje z nami, Arsenal z Bayerem, a teraz City dostaje 3 od Realu w pierwszej połowie. Angielskie zespoły dają radę w tej LM

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dla nas chyba najlepiej jak Real odpadnie z Bayernem, większa szansa na wygranie ligi

0

czemu Donnarumma nie próbował łapać tej piłki, przecież w polu karnym był

1

Real Madryt - Man City 1:0, karny w 88 minucie

0

@partymaker to samo Diomande z Lipska wyciagnięty z Leganes, w lato może pójść za dobre pieniądze

1

Czy strumyk to największy wynalazek w polskiej historii? Nie wiem, ale się domyślam

0

@esem91 Nie.

Ja kiedyś dostałem takiego maila podczas kolacji w wigilię, ktoś z Pakistanu włamał się na moje konto :D

1

Nie ma rożnych, to i z golami Arsenalowi ciężko

3

@MaFCB Bodo - Sporting, jedyny poważny mecz dzisiaj

0

@maroon co to za Yamal, Xavi nie miał już kogo wystawić?

5

Ale cieszy przegrywający Arsenal, należy im się za styl gry :D

Swoją drugą, Leverkusen w 2-3 lata się zmieniło drastycznie, pół składu nie znam

3

@Pedri16Future I Reijnders, nie wiem w jakiej jest formie, ale piłkarz wspaniały

0

Ostatnio Rashford beznadziejny, więc dzisiaj nam wygrywa mecz

0

@yoli Ja nie mówie, że nie może chwalić, ale on przy akcjach Newcastle aż krzyczy

2

A jeden z komentatorów to w drugiej połowie zapomniał, że komentuje i powinien być bezstronny? xDD

2

Ale to jest skandal, przecież Barcelona z Messim wygrywała by już z 10:0, wszyscy do wyrzucenia

1

14.03 Atletico przegrywa z Getafe, pewniaczek

2

15 minuta i 0:0, a tu wszyscy narzekają. Przypominam, że Slavia i Kopenhaga już z nami wygrywała w 15 minucie :D

0

7 minuta, chyba już najwyższy czas.... Beznadziejny ten Lewandowski, co on w ogóle robi w tym klubie, oby odszedł!!!

1

@Cvzx A po co ma być spokojnie? Jak chcesz pospać to idź oglądać Arsenal

1

Pierwsza połowa może być ciężka, nasi nie przyzwyczajeni do żywych kibiców na stadionie

0

Tylko mi tak przerywa Canal?

0

Lewy dziś z golem, albo bez. Nic pomiędzy

1

@Kukiz FCB Gratulacje, no chyba, że wyrośnie na fana Realu

2

@partymaker La Liga to samo, w tej chwili większość najlepszych piłkarzy na Premier League

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?