Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 Połączenie Pedriego i Savinho
0
Jako kibice Barcelony dzisiaj kibicujemy panu Arda Turan?
0
Dzisiaj polskie zespoły 2 wygrane w LKE?
3
Liverpool przegrywa z Galatą, Spurs dostają 5 od Atletico, Newcastle remisuje z nami, Arsenal z Bayerem, a teraz City dostaje 3 od Realu w pierwszej połowie. Angielskie zespoły dają radę w tej LM
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dla nas chyba najlepiej jak Real odpadnie z Bayernem, większa szansa na wygranie ligi
0
czemu Donnarumma nie próbował łapać tej piłki, przecież w polu karnym był
1
Real Madryt - Man City 1:0, karny w 88 minucie
0
@partymaker to samo Diomande z Lipska wyciagnięty z Leganes, w lato może pójść za dobre pieniądze
1
Czy strumyk to największy wynalazek w polskiej historii? Nie wiem, ale się domyślam
0
@esem91 Nie.
Ja kiedyś dostałem takiego maila podczas kolacji w wigilię, ktoś z Pakistanu włamał się na moje konto :D
1
Nie ma rożnych, to i z golami Arsenalowi ciężko
3
@MaFCB Bodo - Sporting, jedyny poważny mecz dzisiaj
0
@maroon co to za Yamal, Xavi nie miał już kogo wystawić?
5
Ale cieszy przegrywający Arsenal, należy im się za styl gry :D
Swoją drugą, Leverkusen w 2-3 lata się zmieniło drastycznie, pół składu nie znam
3
@Pedri16Future I Reijnders, nie wiem w jakiej jest formie, ale piłkarz wspaniały
0
Ostatnio Rashford beznadziejny, więc dzisiaj nam wygrywa mecz
0
@yoli Ja nie mówie, że nie może chwalić, ale on przy akcjach Newcastle aż krzyczy
2
A jeden z komentatorów to w drugiej połowie zapomniał, że komentuje i powinien być bezstronny? xDD
2
Ale to jest skandal, przecież Barcelona z Messim wygrywała by już z 10:0, wszyscy do wyrzucenia
1
14.03 Atletico przegrywa z Getafe, pewniaczek
2
15 minuta i 0:0, a tu wszyscy narzekają. Przypominam, że Slavia i Kopenhaga już z nami wygrywała w 15 minucie :D
0
7 minuta, chyba już najwyższy czas.... Beznadziejny ten Lewandowski, co on w ogóle robi w tym klubie, oby odszedł!!!
1
@Cvzx A po co ma być spokojnie? Jak chcesz pospać to idź oglądać Arsenal
1
Pierwsza połowa może być ciężka, nasi nie przyzwyczajeni do żywych kibiców na stadionie
0
Tylko mi tak przerywa Canal?
0
Lewy dziś z golem, albo bez. Nic pomiędzy
1
@Kukiz FCB Gratulacje, no chyba, że wyrośnie na fana Realu
2
@partymaker La Liga to samo, w tej chwili większość najlepszych piłkarzy na Premier League