0

A ja uważam że jesteśmy w stanie odrobić, bardziej boję się o jakiś błąd w obronie

0

I to wszystko wina Barcelony, gdyby się nie obudził w meczu z nami to by tego gola nie było

2

teraz się będą tylko bronić

1

Cash strzela we własną rękę, ewidentnie nie ma formy po kontuzji

1

@ZuczekFCB1899 Kontuzjowany

0

Obawiam się, że z Albanią też graliśmy na początku dobrze, do 10 minuty...

1

@PatrychoO dla Ciebie Pan Borek

0

Czyli Urban chciał grać na 4 obrońców i od tego czasu chyba ani razu tak nie grał?

1

Czy tylko ja jesteś spokojny przed dzisiejszym meczem? Może się okazać, że bardzo się mylę, ale ta Szwecja zagrała jeden dobry mecz, nie ma Isaka, Kulusevskiego czy Hiena, a Gyokeres nie jest jakoś bardzo regularny z tym strzelaniem. Jedyny zagrożenie jakie widzę to ich przewaga boiska

0

Co myślicie o przyszłości polskiej piłki? Patrząc na ilość talentów to mogą nas czekać lepsze czasy czy raczej nie ma co się nakręcać?

0

Pietuszewski zagrał w reprezentacji Polski, a Yamal nawet nie został do niej powołany, chyba oczywiste kto jest lepszy

0

Może to brzmi dziwnie, ale ze Szwecja moim zdaniem będzie łatwiejszy mecz jednak

6

Lewandowski to jedno, ale jakby Dzeko jeszcze Bośnię na mundial wprowadził, to dopiero byłaby historia

0

dlaczego my musimy się bronic w meczu z Albanią...

3

Ja to właściwie widzę pewne podobieństwa do Barcy Flicka

3

Mam tylko nadzieję że nadal będą prowadzić i walczyć o 2 gola, a nie siądą znowu

1

Ale to jest jakiś fenomen, Bednarek, Zieliński grają świetny sezon, przyjeżdzają na reprezentacje i nagle nic nie potrafią

0

Teraz Albania murowanie bramki i przy naszej ofensywie nic nie strzelimy, tak się ten mecz skończy

4

Najlepszy obrońca ligi portugalskiej, przyjeżdza na reprezentacje i nagle nie potrafi grać xDD

2

@Kapitan hawk W sensie że Barca Flicka już by straciła gola?

0

Teraz to już jestem spokojny o zwycięstwo, przecież jeszcze bardziej się już nie da skompromitować

0

@Mario96w Nawrockiego zobaczyli

0

Sylvinho 5 lat w Barcelonie, chyba dzisiaj jemu kibicujemy?

6

@PatrykBarca A dlaczego to dziennikarze mają decydować o wyjściowej 11, a nie selekcjoner reprezentacji?

8

Jeśli dzisiaj przegramy to Urban out i Pietuszewski na selekcjonera, chyba oczywiste?

0

@VamoSBarca88 I to z Pietruszewskim nie wstającym z ławki

0

@FcPortoFan1999 Ale w kogo miejsce miałby być?

3

@Omoziu Otóż to, ostatnio z Holandią tez beznadziejnie graliśmy, gdyby nie wejście Pietuszewskiego nie byłoby remisu

0

Wszyscy atakują Urbana, że nie daje szans młodym i że powinien Pietuszewski grać, więc on wystawia młodego Rózgę

0

Myślicie że Dua Lipa będzie dziś oglądać popisy polskiej reprezentacji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?