Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja uważam że jesteśmy w stanie odrobić, bardziej boję się o jakiś błąd w obronie
0
I to wszystko wina Barcelony, gdyby się nie obudził w meczu z nami to by tego gola nie było
2
teraz się będą tylko bronić
1
Cash strzela we własną rękę, ewidentnie nie ma formy po kontuzji
1
@ZuczekFCB1899 Kontuzjowany
0
Obawiam się, że z Albanią też graliśmy na początku dobrze, do 10 minuty...
1
@PatrychoO dla Ciebie Pan Borek
0
Czyli Urban chciał grać na 4 obrońców i od tego czasu chyba ani razu tak nie grał?
1
Czy tylko ja jesteś spokojny przed dzisiejszym meczem? Może się okazać, że bardzo się mylę, ale ta Szwecja zagrała jeden dobry mecz, nie ma Isaka, Kulusevskiego czy Hiena, a Gyokeres nie jest jakoś bardzo regularny z tym strzelaniem. Jedyny zagrożenie jakie widzę to ich przewaga boiska
0
Co myślicie o przyszłości polskiej piłki? Patrząc na ilość talentów to mogą nas czekać lepsze czasy czy raczej nie ma co się nakręcać?
0
Pietuszewski zagrał w reprezentacji Polski, a Yamal nawet nie został do niej powołany, chyba oczywiste kto jest lepszy
0
Może to brzmi dziwnie, ale ze Szwecja moim zdaniem będzie łatwiejszy mecz jednak
6
Lewandowski to jedno, ale jakby Dzeko jeszcze Bośnię na mundial wprowadził, to dopiero byłaby historia
0
dlaczego my musimy się bronic w meczu z Albanią...
3
Ja to właściwie widzę pewne podobieństwa do Barcy Flicka
3
Mam tylko nadzieję że nadal będą prowadzić i walczyć o 2 gola, a nie siądą znowu
1
Ale to jest jakiś fenomen, Bednarek, Zieliński grają świetny sezon, przyjeżdzają na reprezentacje i nagle nic nie potrafią
0
Teraz Albania murowanie bramki i przy naszej ofensywie nic nie strzelimy, tak się ten mecz skończy
4
Najlepszy obrońca ligi portugalskiej, przyjeżdza na reprezentacje i nagle nie potrafi grać xDD
2
@Kapitan hawk W sensie że Barca Flicka już by straciła gola?
0
Teraz to już jestem spokojny o zwycięstwo, przecież jeszcze bardziej się już nie da skompromitować
0
@Mario96w Nawrockiego zobaczyli
0
Sylvinho 5 lat w Barcelonie, chyba dzisiaj jemu kibicujemy?
6
@PatrykBarca A dlaczego to dziennikarze mają decydować o wyjściowej 11, a nie selekcjoner reprezentacji?
8
Jeśli dzisiaj przegramy to Urban out i Pietuszewski na selekcjonera, chyba oczywiste?
0
@VamoSBarca88 I to z Pietruszewskim nie wstającym z ławki
0
@FcPortoFan1999 Ale w kogo miejsce miałby być?
3
@Omoziu Otóż to, ostatnio z Holandią tez beznadziejnie graliśmy, gdyby nie wejście Pietuszewskiego nie byłoby remisu
0
Wszyscy atakują Urbana, że nie daje szans młodym i że powinien Pietuszewski grać, więc on wystawia młodego Rózgę
0
Myślicie że Dua Lipa będzie dziś oglądać popisy polskiej reprezentacji?