0

Co zrobił Coldplay, bo chyba przegapiłem?

1

@ranger3120 21:37, ale to już chyba trzeci ostateczny termin, więc może się to jeszcze zmienić

0

@Prorokk wpłacili w piątek 300, ale wtedy chyba nikt nie myślał, że to się tak rozwinie

4

W ogóle ostatnie 12 godzin streama to 140 mln wpłacone, każdego dnia jest coraz grubiej

0

Chyba Łatwo nie chce kończyć tego streama, przedłużony z 16 na 20, 20:21 i nadal jest

5

210 milionów zebrane, a jeszcze przecież tyle licytacji ma być, tu może być blisko do wyniku WOŚP

0

Jeszcze dzień tego streama i byłoby więcej kasy niż WOŚP zebrał ostatnio, chore rzeczy się wydarzyły

0

Legia Warszawa chyba nie zostanie w tym sezonie mistrzem Polski

1

Tak zajrzałem sobie na ten stream i 30 mln zebrali przez ostatnie 2 godziny

14

Najlepsze że przez ostatnie pół godziny nie ma już żadnych celebrytów, celi itp, a i tak wpadło 5 mln złotych

0

Czy Łatwogang jest już większym Polakiem od Roberta Lewandowskiego?

4

Było miło, ale czas wrócić do prawdziwego życia. Real Madryt to najgorszy klub w Hiszpanii.

3

@JordiAlbion Z drugiej strony to idealnie że skończyło się w jego mieszkaniu, można robić takie rzeczy z małego kawalerki na Pradze

4

1,648 mln było w pewnym momencie ludzi na streamie

0

I Budimex jeszcze przebił Tymbarka

26

Przecież Hanka w kartonach to idealne zakończenie tego streama xDD

2

może być ciężko z tym Peja i Tede

7

@Kapitan hawk podobno Dua Lipa jest w Warszawie, ona jakby się tu pojawila xDD

0

szkoda, że sie nie spoznili 10 minut z tą koszulką

3

@Sulimo Ja to się zastanawiam co to za komputer ze 9 dni streama przeżył

7

Ale takie rzeczy to tylko w Polsce, nie wyobrażam sobie żeby coś takiego się wydarzyło w innym kraju

3

@clyde Dajmy już mu spokój, on tak od 9 dni żyje xDD

0

Pół godziny jeszcze, tutaj jakieś 175 mln będzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JordiAlbion Do 16:00 jest, chyba już mówił że nie będzie przedłużać

0

Ale szkoda, że nie wyszło z tym zakończeniem live na Błoniach

12

Wojtek szczęśliwy, może zrobić sobie tiktoka z Yamalem, a nie będzie musiał rzucać palenia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To co się stanie na streamie to jedno, a jak La Rambla zareaguje jeśli Yamal odmówi Tiktoka?

8

Na koniec streama Łatwo mówi ze to własciwie był prank, bierze pieniadze i wyjezdza z kraju

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?