Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co zrobił Coldplay, bo chyba przegapiłem?
1
@ranger3120 21:37, ale to już chyba trzeci ostateczny termin, więc może się to jeszcze zmienić
0
@Prorokk wpłacili w piątek 300, ale wtedy chyba nikt nie myślał, że to się tak rozwinie
4
W ogóle ostatnie 12 godzin streama to 140 mln wpłacone, każdego dnia jest coraz grubiej
0
Chyba Łatwo nie chce kończyć tego streama, przedłużony z 16 na 20, 20:21 i nadal jest
5
210 milionów zebrane, a jeszcze przecież tyle licytacji ma być, tu może być blisko do wyniku WOŚP
0
Jeszcze dzień tego streama i byłoby więcej kasy niż WOŚP zebrał ostatnio, chore rzeczy się wydarzyły
0
Legia Warszawa chyba nie zostanie w tym sezonie mistrzem Polski
1
Tak zajrzałem sobie na ten stream i 30 mln zebrali przez ostatnie 2 godziny
14
Najlepsze że przez ostatnie pół godziny nie ma już żadnych celebrytów, celi itp, a i tak wpadło 5 mln złotych
0
Czy Łatwogang jest już większym Polakiem od Roberta Lewandowskiego?
4
Było miło, ale czas wrócić do prawdziwego życia. Real Madryt to najgorszy klub w Hiszpanii.
3
@JordiAlbion Z drugiej strony to idealnie że skończyło się w jego mieszkaniu, można robić takie rzeczy z małego kawalerki na Pradze
4
1,648 mln było w pewnym momencie ludzi na streamie
0
I Budimex jeszcze przebił Tymbarka
26
Przecież Hanka w kartonach to idealne zakończenie tego streama xDD
2
może być ciężko z tym Peja i Tede
7
@Kapitan hawk podobno Dua Lipa jest w Warszawie, ona jakby się tu pojawila xDD
0
szkoda, że sie nie spoznili 10 minut z tą koszulką
3
@Sulimo Ja to się zastanawiam co to za komputer ze 9 dni streama przeżył
7
Ale takie rzeczy to tylko w Polsce, nie wyobrażam sobie żeby coś takiego się wydarzyło w innym kraju
3
@clyde Dajmy już mu spokój, on tak od 9 dni żyje xDD
0
Pół godziny jeszcze, tutaj jakieś 175 mln będzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JordiAlbion Do 16:00 jest, chyba już mówił że nie będzie przedłużać
0
Ale szkoda, że nie wyszło z tym zakończeniem live na Błoniach
12
Wojtek szczęśliwy, może zrobić sobie tiktoka z Yamalem, a nie będzie musiał rzucać palenia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To co się stanie na streamie to jedno, a jak La Rambla zareaguje jeśli Yamal odmówi Tiktoka?
8
Na koniec streama Łatwo mówi ze to własciwie był prank, bierze pieniadze i wyjezdza z kraju