Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gibbon_FCB Z drugiej strony co oznaczają lokaty? Czy to nie jest tak, że te pieniądze pójdą na dzieci w przyszłości, może na ten moment nie ma takiego zapotrzebowania? Po drugie nigdy nie mieli takiej kasy, może kasa na pensję i administrację się utrzyma, a nie pójdzie w górę
2
@July_6_BcN Ja myśle, że taki Mata ma tu konto
0
Tak się zastanawiam, kogo na tym streamie tak właściwie jeszcze nie było?
2
@Criss18Barca pojawiło się kilka celebrytów i jakoś to dalej poszło. Podobno Doda rozpromowała, ale tego to nie wiem dokładnie
0
@JordiAlbion Ale algorytm YouTube o tym nie wie, mogą zablokować streama
1
@Pedri16Future 823 tysiące były jak wbijali 100 milionów, myślę, ze milion o 16 to formalność
2
Wyobraźcie sobie być sąsiadem Łatwoganga
9
@Sulimo Ale co to ma do rzeczy?
Mi tu chodzi tylko o to, że to robi wrażenie, że jakis gosc z youtube nagle coś tak duzego zrobil. Ja tu nic nie mowie ze jedno jest gorsze od drugiego czy cos
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
WOŚP zebrał 263 miliony, tutaj do 16 myślę że może być 160-170 mln, plus pewnie kilka milionów z licytacji dojdzie
9
@Filipem Młody jest, jeszcze zmądrzeje
0
@Danny Gaucho Ktoś na X prześwietlił ta fundacje i podobno tylko około 20 gr na 1 zł trafia bezpośrednio do dzieci
0
@Kapitan hawk 81% za szpalerem na stronie poświęcionej Realowi :D
2
@Kgorecki2500 Raczej nie, ale to jednak historyczna sprawa, a ludzie lubią być częścią takich historii
0
@Filipem Ale był też Borek
3
Ten Yamal to właściwie nie jest taki niemożliwy, na koniec będzie największa oglądalność i pewnie niektóre firmy zaczną wtedy wpłacać więcej
3
Luźne 800 tysiecy ludzi na streamie xDD
0
A ten ŁatwoGang to w ogóle śpi? Ja tam zaglądam na tego streama co jakiś czas i on ciągle tam jest
1
@IAmLegend Oni zaraz będą w Lidze Mistrzów grać, a nie w drugiej lidze xDD
0
@luna666moon Bo Roony jest dzisiaj widoczny, a Yamal nawet nie dotknął piłki?
1
@michal26 Choćby 3:5 z Realem Betis w grudniu
8
Yamal niewidoczny, chyba czas go sprzedać
0
@Gibbon_FCB Najlepsze że mogą to jeszcze wygrać i nikt nie będzie zdziwiony xDD
0
Ale gdzie jest Pan Orłowski, najlepszy komentator?
0
@JordiAlbion A to ok, temat wyjaśniony, nie śledzę tego tak dokładnie
1
Czy tylko ja mam wrażenie, że na tym live pojawi się jeszcze Nawrocki xDD
To dla niego idealna okazja, "Tusk nie dba o chore dzieci, a ja jestem i zbieram pieniądze"
1
Ciekawe na ile buziak Borka i Wieniawy
0
Ja wiem, że ten cały live to dla wszystkich ruch marketingowy, ale ilość osób z kompletnie róznych srodowisk robi wrazenie
2
na tym streamie to chyba dobija do 50 mln do konca
0
Betis coś zaczął grać, pora na karnego dla białych