0

@Gibbon_FCB Z drugiej strony co oznaczają lokaty? Czy to nie jest tak, że te pieniądze pójdą na dzieci w przyszłości, może na ten moment nie ma takiego zapotrzebowania? Po drugie nigdy nie mieli takiej kasy, może kasa na pensję i administrację się utrzyma, a nie pójdzie w górę

2

@July_6_BcN Ja myśle, że taki Mata ma tu konto

0

Tak się zastanawiam, kogo na tym streamie tak właściwie jeszcze nie było?

2

@Criss18Barca pojawiło się kilka celebrytów i jakoś to dalej poszło. Podobno Doda rozpromowała, ale tego to nie wiem dokładnie

0

@JordiAlbion Ale algorytm YouTube o tym nie wie, mogą zablokować streama

1

@Pedri16Future 823 tysiące były jak wbijali 100 milionów, myślę, ze milion o 16 to formalność

2

Wyobraźcie sobie być sąsiadem Łatwoganga

9

@Sulimo Ale co to ma do rzeczy?

Mi tu chodzi tylko o to, że to robi wrażenie, że jakis gosc z youtube nagle coś tak duzego zrobil. Ja tu nic nie mowie ze jedno jest gorsze od drugiego czy cos

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

WOŚP zebrał 263 miliony, tutaj do 16 myślę że może być 160-170 mln, plus pewnie kilka milionów z licytacji dojdzie

9

@Filipem Młody jest, jeszcze zmądrzeje

0

@Danny Gaucho Ktoś na X prześwietlił ta fundacje i podobno tylko około 20 gr na 1 zł trafia bezpośrednio do dzieci

0

@Kapitan hawk 81% za szpalerem na stronie poświęcionej Realowi :D

2

@Kgorecki2500 Raczej nie, ale to jednak historyczna sprawa, a ludzie lubią być częścią takich historii

0

@Filipem Ale był też Borek

3

Ten Yamal to właściwie nie jest taki niemożliwy, na koniec będzie największa oglądalność i pewnie niektóre firmy zaczną wtedy wpłacać więcej

3

Luźne 800 tysiecy ludzi na streamie xDD

0

A ten ŁatwoGang to w ogóle śpi? Ja tam zaglądam na tego streama co jakiś czas i on ciągle tam jest

1

@IAmLegend Oni zaraz będą w Lidze Mistrzów grać, a nie w drugiej lidze xDD

0

@luna666moon Bo Roony jest dzisiaj widoczny, a Yamal nawet nie dotknął piłki?

1

@michal26 Choćby 3:5 z Realem Betis w grudniu

8

Yamal niewidoczny, chyba czas go sprzedać

0

@Gibbon_FCB Najlepsze że mogą to jeszcze wygrać i nikt nie będzie zdziwiony xDD

0

Ale gdzie jest Pan Orłowski, najlepszy komentator?

0

@JordiAlbion A to ok, temat wyjaśniony, nie śledzę tego tak dokładnie

1

Czy tylko ja mam wrażenie, że na tym live pojawi się jeszcze Nawrocki xDD

To dla niego idealna okazja, "Tusk nie dba o chore dzieci, a ja jestem i zbieram pieniądze"

1

Ciekawe na ile buziak Borka i Wieniawy

0

Ja wiem, że ten cały live to dla wszystkich ruch marketingowy, ale ilość osób z kompletnie róznych srodowisk robi wrazenie

2

na tym streamie to chyba dobija do 50 mln do konca

0

Betis coś zaczął grać, pora na karnego dla białych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?