0

jak nie będzie minimum 9 goli to jestem zawiedziony

2

Prawdziwy mecz był wczoraj, no ale zobaczmy też co tutaj się wydarzy

3

Wszyscy się śmieją od kilku tygodni czy nawet z miesięcy, a oni zaraz na złość wygrają ligę i LM :)

1

Ten mecz powinien się skonczyć 0:0 i karne, zasługujemy na taki futbol, a nie jakieś 5:4

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ShawnC Teoretycznie możliwe, ale moim zdaniem szanse na to to jakieś 5%

0

Espanyol dzisiaj wygrywa i daje mistrzostwo Barcelonie, Real wygrywa, to zdobywamy mistrzostwo po wygranym El Clasico na własnym sezonie, żadnych minusów :)

0

Wpiszcie sobie Real Madryt-Borussia Dortmund 5:2 w Google, usunęli Viniciusa xdd

0

@Virusk3 Napewno na strumyku

9

@marcin62 Przez 20 lat dostajemy ogromne pieniądze od Unii na wszystko, ale jak nadszedł czas, że trzeba też dać coś od siebie, to już Unia zła xDD

1

Myślę, że obecnie mamy szanse na mistrzostwo, niewielkie, ale jednak

0

Jak wczoraj grał Lewandowski? Nie oglądałem całego meczu

0

@Playez Będzie, a z małżeństwa coś będzie?

4

Orłowski się podgłośnił, a Labogę przyciszył :D

0

Bernals na ławce

2

@BulaKG Pławda

0

Dobrze, że mecz na Canal+, można posłuchać doskonałego Orłowskiego, nie trzeba się męczyć ze Święcickim

0

Czyli co, jeden półfinał to piękna, otwarta gra i mnóstwo goli, a drugi to gole tylko z rzutów karnych?

0

Oglądamy właśnie zwycięzców Ligi Mistrzów

2

A teraz sobie wyobraźcie, ze Atletico/Arsenal wygrywa LM jakimś cudem

0

@MOLESTA w Bayernie ważne kontuzje, dzisiaj brakowało ławki

1

Warto też wspomnieć jak dobrą decyzją była zmiana formatu LM. To ze Real sobie w nowym formacie nie radzi to jedno, ale takich szalonych meczy jest wydaje mi się więcej niż kiedyś

3

@Filipem Różnica jest taka, że my byśmy już grali w 10 po jakimś wylewie i czerwonej dla obrońcy

2

Hakimi i Marquinhos z żółtymi, a po drugiej stronie Diaz, tu się jeszcze będzie działo

2

@mikooowariacie_ Nie zwracaj uwagi na wynik, nudny mecz

1

Jeszcze tylko 3 gole do wyrównania rekordowego 8:4 Borussi z Legią

0

obie drużyny mi obojętne, więc niech teraz jeszcze wygra Bayern xDD

0

nasz dwumecz z Interem już chyba przebity

0

@Giwera 4 Barcelonie też strzelili ostatnio

0

@Lionel_Messi10 Chyba po prostu przegrał rywalizację

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?