Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak nie będzie minimum 9 goli to jestem zawiedziony
2
Prawdziwy mecz był wczoraj, no ale zobaczmy też co tutaj się wydarzy
3
Wszyscy się śmieją od kilku tygodni czy nawet z miesięcy, a oni zaraz na złość wygrają ligę i LM :)
1
Ten mecz powinien się skonczyć 0:0 i karne, zasługujemy na taki futbol, a nie jakieś 5:4
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ShawnC Teoretycznie możliwe, ale moim zdaniem szanse na to to jakieś 5%
0
Espanyol dzisiaj wygrywa i daje mistrzostwo Barcelonie, Real wygrywa, to zdobywamy mistrzostwo po wygranym El Clasico na własnym sezonie, żadnych minusów :)
0
Wpiszcie sobie Real Madryt-Borussia Dortmund 5:2 w Google, usunęli Viniciusa xdd
0
@Virusk3 Napewno na strumyku
9
@marcin62 Przez 20 lat dostajemy ogromne pieniądze od Unii na wszystko, ale jak nadszedł czas, że trzeba też dać coś od siebie, to już Unia zła xDD
1
Myślę, że obecnie mamy szanse na mistrzostwo, niewielkie, ale jednak
0
Jak wczoraj grał Lewandowski? Nie oglądałem całego meczu
0
@Playez Będzie, a z małżeństwa coś będzie?
4
Orłowski się podgłośnił, a Labogę przyciszył :D
0
Bernals na ławce
2
@BulaKG Pławda
0
Dobrze, że mecz na Canal+, można posłuchać doskonałego Orłowskiego, nie trzeba się męczyć ze Święcickim
0
Czyli co, jeden półfinał to piękna, otwarta gra i mnóstwo goli, a drugi to gole tylko z rzutów karnych?
0
Oglądamy właśnie zwycięzców Ligi Mistrzów
2
A teraz sobie wyobraźcie, ze Atletico/Arsenal wygrywa LM jakimś cudem
0
@MOLESTA w Bayernie ważne kontuzje, dzisiaj brakowało ławki
1
Warto też wspomnieć jak dobrą decyzją była zmiana formatu LM. To ze Real sobie w nowym formacie nie radzi to jedno, ale takich szalonych meczy jest wydaje mi się więcej niż kiedyś
3
@Filipem Różnica jest taka, że my byśmy już grali w 10 po jakimś wylewie i czerwonej dla obrońcy
2
Hakimi i Marquinhos z żółtymi, a po drugiej stronie Diaz, tu się jeszcze będzie działo
2
@mikooowariacie_ Nie zwracaj uwagi na wynik, nudny mecz
1
Jeszcze tylko 3 gole do wyrównania rekordowego 8:4 Borussi z Legią
0
obie drużyny mi obojętne, więc niech teraz jeszcze wygra Bayern xDD
0
nasz dwumecz z Interem już chyba przebity
0
@Giwera 4 Barcelonie też strzelili ostatnio
0
@Lionel_Messi10 Chyba po prostu przegrał rywalizację