Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mecz bez straconego gola meczem straconym
0
"Ale po co ten Torres w pierwszym składzie na Espanyol? Ten gość nie powinien w ogóle wstawać z ławki"
1
dlaczego właściwie nie Lewandowski? Pewnie autobus zrobi Atletico, Lewy na główki by się przydał
1
dzisiaj 3:0 po hat-tricku Araujo
2
Mogliby już dać ten wtorek, po co komu te poniedziałki
4
Swoją drogą jak Flick niedługo odejdzie, to taki Fabregas byłbym ciekawą opcja do nas
0
@Chimera Thuram większość tego sezonu nic nie gra
2
Ale Inter to ma te wahadła, trzeba to przyznać
3
@Messibestplayerintheworld Z tym City trochę żartuje, ale czuje że Arsenal się wyłoży jeszcze :D
Nie skreślałbym Lens, gdybym tak wygrali w bezpośrednim meczu, plus PSG grało nadal w LM to kto wie
0
Ale już nudy w ligach TOP 5, Barcelona, Inter, Bayern i Man City prawie napewno z mistrzostwem, tylko we Francji coś się dzieje
1
Wszyscy narzekają cały czas na naszą obronę, a my mamy drugą najlepszą defensywę ligi, nawet Atletico straciło więcej goli
0
Cieszy wynik, ale Atletico dzisiaj wychodzi młodzieżówką, we wtorek będzie ciężko
13
"You'll never drink alone" xDD I to jest hasło, Liverpool ze swoim się chowa
0
Co Frenkie zrobił :D
3
@regatta52 Flick do zwolnienia, Regatta52 na trenera i to na już!!!
0
Rekin dzisiaj z hat-trickiem, a później znowu jakieś 2 miesiące bez gola :D
1
Nie wiem jaki będzie wynik, ale Gavi napewno w takim meczu zobaczy żółtą kartkę
1
Ten Arsenal znowu nie zdobędzie tego mistrzostwa xDD
0
Zaraz mnie pewnie wyjaśnią, ale ja mam dziwne przeczucie że jeszcze ten mecz wygramy :D
0
@norbi77 Może bardziej nie ryzykowanie z kartka
2
Atletico w przewadze i my dominujemy xDD
4
Gaviego na druga połowę, niech poddymi, może Atletico też jakieś czerwo złapie :D
0
Z plusów szanse Realu Madryt na jakiekolwiek trofeum w tym sezonie jeszcze bardziej maleją
3
@FLYP Ja Szczęsnego
3
Wszystkich wyrzucić i wymienić na La Ramblę, byłoby już 5:0 w meczu
1
Ale jak to przerwa reklamowa nie w trakcie hymnu? Zawiodłem się Canal+
0
Przeczuwam jakąś kontuzję i wejście Araujo na samym początku, byłoby za nudno gdyby się tak nie stało
2
Ten jeden komentator na Canal+ chyba już z dziesiąty raz pomylił Real z Bayernem...
0
Zaczyna się, będzie karny dla Realu dzisiaj
0
@Cryptolis Oczywiście że byłby znacznym wzmocnieniem, co to za dyskusja xDD