3

Mecz bez straconego gola meczem straconym

0

"Ale po co ten Torres w pierwszym składzie na Espanyol? Ten gość nie powinien w ogóle wstawać z ławki"

1

dlaczego właściwie nie Lewandowski? Pewnie autobus zrobi Atletico, Lewy na główki by się przydał

1

dzisiaj 3:0 po hat-tricku Araujo

2

Mogliby już dać ten wtorek, po co komu te poniedziałki

4

Swoją drogą jak Flick niedługo odejdzie, to taki Fabregas byłbym ciekawą opcja do nas

0

@Chimera Thuram większość tego sezonu nic nie gra

2

Ale Inter to ma te wahadła, trzeba to przyznać

3

@Messibestplayerintheworld Z tym City trochę żartuje, ale czuje że Arsenal się wyłoży jeszcze :D

Nie skreślałbym Lens, gdybym tak wygrali w bezpośrednim meczu, plus PSG grało nadal w LM to kto wie

0

Ale już nudy w ligach TOP 5, Barcelona, Inter, Bayern i Man City prawie napewno z mistrzostwem, tylko we Francji coś się dzieje

1

Wszyscy narzekają cały czas na naszą obronę, a my mamy drugą najlepszą defensywę ligi, nawet Atletico straciło więcej goli

0

Cieszy wynik, ale Atletico dzisiaj wychodzi młodzieżówką, we wtorek będzie ciężko

13

"You'll never drink alone" xDD I to jest hasło, Liverpool ze swoim się chowa

0

Co Frenkie zrobił :D

3

@regatta52 Flick do zwolnienia, Regatta52 na trenera i to na już!!!

0

Rekin dzisiaj z hat-trickiem, a później znowu jakieś 2 miesiące bez gola :D

1

Nie wiem jaki będzie wynik, ale Gavi napewno w takim meczu zobaczy żółtą kartkę

1

Ten Arsenal znowu nie zdobędzie tego mistrzostwa xDD

0

Zaraz mnie pewnie wyjaśnią, ale ja mam dziwne przeczucie że jeszcze ten mecz wygramy :D

0

@norbi77 Może bardziej nie ryzykowanie z kartka

2

Atletico w przewadze i my dominujemy xDD

4

Gaviego na druga połowę, niech poddymi, może Atletico też jakieś czerwo złapie :D

0

Z plusów szanse Realu Madryt na jakiekolwiek trofeum w tym sezonie jeszcze bardziej maleją

3

@FLYP Ja Szczęsnego

3

Wszystkich wyrzucić i wymienić na La Ramblę, byłoby już 5:0 w meczu

1

Ale jak to przerwa reklamowa nie w trakcie hymnu? Zawiodłem się Canal+

0

Przeczuwam jakąś kontuzję i wejście Araujo na samym początku, byłoby za nudno gdyby się tak nie stało

2

Ten jeden komentator na Canal+ chyba już z dziesiąty raz pomylił Real z Bayernem...

0

Zaczyna się, będzie karny dla Realu dzisiaj

0

@Cryptolis Oczywiście że byłby znacznym wzmocnieniem, co to za dyskusja xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?