Pistolero
Dołączył/a: listopad 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a co zrobili bo musielem isc ? ;/
0
kazdy kto ma canal + dostal juz te kanaly z eleven bo ja jeszcze nie ? ;(
0
spokojnie damy rade :D
0
bedziemy miec w tym sezonie jak real w tamtym
0
i innej opcji nie ma i nie bedzie ?
0
i jak narazie mozna bedzie ogladac tylko na komputerze ? a jest jeszcze szansa ze w telewizorze beda transmitowac tak jak dawniej na canal + ?
0
ale to tylko na komputerze jak to dziala :D ?
0
wiecie moze kiedy bedzie mozna w koncu lige hiszpanska w tv ogladac ? ;)
0
ale wolny neymara mistrzostwo :) powinien dostawiac ich wiecej pamietacie jak bylo z sevilla :)
5
Moim zdaniem neymar powinien miec wiecej wolnych ;)
0
Komentarz usunięty
0
wiadomo kiedy bedzie mozna ogladac lige hiszpanska w tv ?
0
wiadomo teraz jest przerwa to LE musi wymyslec cos ciekawego zeby wywiesc 3 pkt z bardzo ciezkiego terenu i pokazac ze barcelona jest w stanie wygrac kolejne puchary :)
0
sam patrzylem chwile bo mam to szczescie ze mecze mam w tv ale nie z polskim komentarzem to jest szansa ze barca wywizecie 3 pkt :)
0
ogladal ktos moze seville z atletico ? :)
0
czyli ze do konca sezonu trzeba bedzie ogladac mecze na komputerze ?
0
wy jak ogladaliscie mecz wczoraj na internecie to polski komentator byl ,bo ja mialem w tv ale hiszpanskiego ;/ .I jest wgl szansa zeby w najblizszym czasie byly transmisje w tv dla wszystkich ? :)
0
czlowieku ma sie te sposoby :D
0
ja mam w tv :D
1
a jesli nie to jak to bedzie ?
1
jest szansa ze malage zobaczymy juz w tv, czy to jeszcze wszystko musi sie wyjasnic ? ;)
0
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
1
To ja juz nie wiem :D to bedzie w tv mozna ogladac ?
0
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
0
obronil bramkarz
0
wy dzisiaj na meczyk gdzie patrzycie ? :)
0
ok to dzieki za info :)
0
a myslisz ze jest szansa ogladniecia w tym sezonie ligi hiszpanskiej w tv ?