0

a co zrobili bo musielem isc ? ;/

0

kazdy kto ma canal + dostal juz te kanaly z eleven bo ja jeszcze nie ? ;(

0

spokojnie damy rade :D

0

bedziemy miec w tym sezonie jak real w tamtym

0

i innej opcji nie ma i nie bedzie ?

0

i jak narazie mozna bedzie ogladac tylko na komputerze ? a jest jeszcze szansa ze w telewizorze beda transmitowac tak jak dawniej na canal + ?

0

ale to tylko na komputerze jak to dziala :D ?

0

wiecie moze kiedy bedzie mozna w koncu lige hiszpanska w tv ogladac ? ;)

0

ale wolny neymara mistrzostwo :) powinien dostawiac ich wiecej pamietacie jak bylo z sevilla :)

5

Moim zdaniem neymar powinien miec wiecej wolnych ;)

0

Komentarz usunięty

0

wiadomo kiedy bedzie mozna ogladac lige hiszpanska w tv ?

0

wiadomo teraz jest przerwa to LE musi wymyslec cos ciekawego zeby wywiesc 3 pkt z bardzo ciezkiego terenu i pokazac ze barcelona jest w stanie wygrac kolejne puchary :)

0

sam patrzylem chwile bo mam to szczescie ze mecze mam w tv ale nie z polskim komentarzem to jest szansa ze barca wywizecie 3 pkt :)

0

ogladal ktos moze seville z atletico ? :)

0

czyli ze do konca sezonu trzeba bedzie ogladac mecze na komputerze ?

0

wy jak ogladaliscie mecz wczoraj na internecie to polski komentator byl ,bo ja mialem w tv ale hiszpanskiego ;/ .I jest wgl szansa zeby w najblizszym czasie byly transmisje w tv dla wszystkich ? :)

0

czlowieku ma sie te sposoby :D

0

ja mam w tv :D

1

a jesli nie to jak to bedzie ?

1

jest szansa ze malage zobaczymy juz w tv, czy to jeszcze wszystko musi sie wyjasnic ? ;)

0

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

1

To ja juz nie wiem :D to bedzie w tv mozna ogladac ?

0

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

0

obronil bramkarz

0

wy dzisiaj na meczyk gdzie patrzycie ? :)

0

ok to dzieki za info :)

0

a myslisz ze jest szansa ogladniecia w tym sezonie ligi hiszpanskiej w tv ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?