0

Aduriz nie za stary na PO przydal by sie ktos ale trzeba dac szanse daglasowi :)

0

przydal by sie dosc dobry gosc do ataku co sie zgodzi na lawke bo sanches sie nie zgodzil i teraz robi swoje w arsenalu :D vietto by byl dobry ale on sie nie zgodzi

0

A o alexie vidalu co myslicie ?

0

mam takie pytanie jakbys my nie mieli teraz zakazu to kogo byscie widzieli nowego w barcy :) ?

0

nie nie ja mam caly canal + wszystkie te tvp sporty tylko dawno puchar krola byl a wlasnie patrzylem po canal + i widzialem ze nie puszczaja meczu i myslalem ze nie mam jakiegos programu :D

1

dzieki dzieki :)

0

Mam pytanie jak transmituja mecz barcelony na tvp1 to na canal + nie bedzie ?

0

Podesłal by ktos link to dej fety co byla ?

0

zegnaja go jakby umarl :D

0

ale jaja niech Martin szykuje forme :D Wsumie Douglas tez

1

nie wolno byc takim pewnym siebie :D oby bylo jak najlepiej

0

bardzo malo :D

0

chyba kazdy ogladal

0

0

no i przegrywal walke z srodkowym obronca niezly :D nie no teraz liczyc na juve i bedzie wszystko ok :D

1

Komentarz usunięty

0

pogba by go zniszczyl psychicznie i fizycznie i wgl pod kazdym wzgledem :)

0

mialem to samo wysylac tak nawet pisza w komentarzach na str realu juz sie pogodzili z tym ;)

0

a macie jakies dokladne informacje czy wkoncu bedzie strajk ?

0

Barcaaaaaa

0

co mial innego powiedziec jak sie wydupcyl

0

0

ja cos czuje to oni tylko strasza i wszystko bedzie ok przynajmniej mam nadzieje

0

to zostanmy przy Orłowskim :D

0

ja tam na niego nie narzekam znasz jakiegos lepszego :D nie mow tylko o szpakowskim co 70 na karku i gada bez sensu :D

0

najlepsi sa Piotr Laboga i Leszek Orłowski

0

Ej z tym strajkiem to tak serio jest czy nie?

12

Kibice hiszpanscy barcy sa dobrzy jeden napisal


Messi uszczesliwiasz mnie bardziej niz moja zona :D

0

poczytajcie co tam pisza w komentarzach u nich jak chcecie sie na wieczor posmiac :D

0

no ok ale jak takie glupoty mozna pisac :D ja rozumiem ze zazdroszcza albo nie wiem ale praktycznie 3 najmocniejsze kluby + psg wyeliminowalo chelsea kibice realu nimozliwi sa :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?