Pistolero
Dołączył/a: listopad 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aduriz nie za stary na PO przydal by sie ktos ale trzeba dac szanse daglasowi :)
0
przydal by sie dosc dobry gosc do ataku co sie zgodzi na lawke bo sanches sie nie zgodzil i teraz robi swoje w arsenalu :D vietto by byl dobry ale on sie nie zgodzi
0
A o alexie vidalu co myslicie ?
0
mam takie pytanie jakbys my nie mieli teraz zakazu to kogo byscie widzieli nowego w barcy :) ?
0
nie nie ja mam caly canal + wszystkie te tvp sporty tylko dawno puchar krola byl a wlasnie patrzylem po canal + i widzialem ze nie puszczaja meczu i myslalem ze nie mam jakiegos programu :D
1
dzieki dzieki :)
0
Mam pytanie jak transmituja mecz barcelony na tvp1 to na canal + nie bedzie ?
0
Podesłal by ktos link to dej fety co byla ?
0
zegnaja go jakby umarl :D
0
ale jaja niech Martin szykuje forme :D Wsumie Douglas tez
1
nie wolno byc takim pewnym siebie :D oby bylo jak najlepiej
0
bardzo malo :D
0
chyba kazdy ogladal
0
0
no i przegrywal walke z srodkowym obronca niezly :D nie no teraz liczyc na juve i bedzie wszystko ok :D
1
Komentarz usunięty
0
pogba by go zniszczyl psychicznie i fizycznie i wgl pod kazdym wzgledem :)
0
mialem to samo wysylac tak nawet pisza w komentarzach na str realu juz sie pogodzili z tym ;)
0
a macie jakies dokladne informacje czy wkoncu bedzie strajk ?
0
Barcaaaaaa
0
co mial innego powiedziec jak sie wydupcyl
0
0
ja cos czuje to oni tylko strasza i wszystko bedzie ok przynajmniej mam nadzieje
0
to zostanmy przy Orłowskim :D
0
ja tam na niego nie narzekam znasz jakiegos lepszego :D nie mow tylko o szpakowskim co 70 na karku i gada bez sensu :D
0
najlepsi sa Piotr Laboga i Leszek Orłowski
0
Ej z tym strajkiem to tak serio jest czy nie?
12
Kibice hiszpanscy barcy sa dobrzy jeden napisal
Messi uszczesliwiasz mnie bardziej niz moja zona :D
0
poczytajcie co tam pisza w komentarzach u nich jak chcecie sie na wieczor posmiac :D
0
no ok ale jak takie glupoty mozna pisac :D ja rozumiem ze zazdroszcza albo nie wiem ale praktycznie 3 najmocniejsze kluby + psg wyeliminowalo chelsea kibice realu nimozliwi sa :d