0

Wszystko bylo wczoraj dobrze tylko za malo strzalow z daleka i nie podobal mi sie wgl alves glupie straty i slaba gra

0

Alvesa nie widze ale jak on sb krzyknal 318tys za tydzien to no sami sobie odpowiedzcie :D

1

Bravo dobry mecz tak jak mowisz malo strzalow ale musza to poprawic no i co kibicowac i liczyc ze liga , LM end puchar krola nasze beda pozdrawiam :D

0

cieszmy sie z 3pkt no i czekamy na espanyol i liczymy na strate realu z celta ;p

0

ale to nie bylo to co z sevilla 5-1 teraz 1;0 licza sie 3 pkt i tak trzymac do konca pozdrawiam

0

Wielkie brawa dla Bravo i dla pique ktory nas tez uratowal :D

0

Szkoda tylko ze za duzo klepy jest pod bramka a za malo strzalow z daleka no i alves to lepiej nie mowic

2

Wszystko ok tylko nie alves ;)

0

oliwa sprawiedliwa :D

0

Tom30 Swiete slowa :)

1

jezuss takkkkkk jest jest jest

0

jestttttttttttttttttttttttttttttttttt

0

alves dzis ma mecz zycia -,-

0

ale powinno byc 1;0 tylko sendzia jest idealny -,-

0

no i real ucieka a my nie mozemy nic zrobic -,-

0

podsuniecie jakas dobra transmisje ? :)

0

aa to dzieki :D

1

Ja nie patrze na takie cos jak zlote pilki mnie interesuje tylko LM senon oraz puchar hiszpani tak wiec barca musi trzymac forme!

0

To wkoncu barca bedzie miala zawieszone okienko czy nie ? :)

0

macie jakas dobra polska transmisje ?

0

Zobaczymy jak z tą formą barcy :) liczę na wysoki wynik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?