Pistolero
Dołączył/a: listopad 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko bylo wczoraj dobrze tylko za malo strzalow z daleka i nie podobal mi sie wgl alves glupie straty i slaba gra
0
Alvesa nie widze ale jak on sb krzyknal 318tys za tydzien to no sami sobie odpowiedzcie :D
1
Bravo dobry mecz tak jak mowisz malo strzalow ale musza to poprawic no i co kibicowac i liczyc ze liga , LM end puchar krola nasze beda pozdrawiam :D
0
cieszmy sie z 3pkt no i czekamy na espanyol i liczymy na strate realu z celta ;p
0
ale to nie bylo to co z sevilla 5-1 teraz 1;0 licza sie 3 pkt i tak trzymac do konca pozdrawiam
0
Wielkie brawa dla Bravo i dla pique ktory nas tez uratowal :D
0
Szkoda tylko ze za duzo klepy jest pod bramka a za malo strzalow z daleka no i alves to lepiej nie mowic
2
Wszystko ok tylko nie alves ;)
0
oliwa sprawiedliwa :D
0
Tom30 Swiete slowa :)
1
jezuss takkkkkk jest jest jest
0
jestttttttttttttttttttttttttttttttttt
0
alves dzis ma mecz zycia -,-
0
ale powinno byc 1;0 tylko sendzia jest idealny -,-
0
no i real ucieka a my nie mozemy nic zrobic -,-
0
podsuniecie jakas dobra transmisje ? :)
0
aa to dzieki :D
1
Ja nie patrze na takie cos jak zlote pilki mnie interesuje tylko LM senon oraz puchar hiszpani tak wiec barca musi trzymac forme!
0
To wkoncu barca bedzie miala zawieszone okienko czy nie ? :)
0
macie jakas dobra polska transmisje ?
0
Zobaczymy jak z tą formą barcy :) liczę na wysoki wynik