Pistolero
Dołączył/a: listopad 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
po co mieli sie meczyc jak mieli pewny awans
0
Komentarz usunięty
0
przeciez z levante trafil :)
0
przypomne wynik levante malaga :) 4-1
0
Wszystko jest ok tylko kogo zastapimy za LE :)
0
Jeszcze zostal trener
0
taka szansa juz moze sie nie zdarzyc -,- real przegrywa a my nie mozemy sb dac rady z sociedadem
0
dziekuje bardzo suarez -,-
0
Takiej sytuacli real przegrywa a oni graja jak szkoda slow
0
Nie wiem czy powinien pamietam jego w formie teraz niestety nikt z srodka nie blyszczy a my nie mozemy nic zrobic bo mamy jeszcze zakaz
0
Nie pamietasz jak mowil "Cheslea predzej sie potne niz tam pojde " :) czy jakos tak no to gratulacje dla niego
1
Zdrajca -,- a mowil ze nigdy nie pojdzie do Chelsea a teraz mowi o nas :) doczekamy chwili kiedy sie spotkamy w polfinale ;p
0
valcencja im napewno nie odpusci tak latwo to jest pewnie ja tu licze na strate realu chodzi o to zebysmy sie wkoncu podniesli i weszli na droge zwyciestw bo pasowalo by cos w tym sezonie przytulic :D
0
No czas najwyzszy otworzyc oczy jeszcze to tylko 4 pkt do realu oni maja teraz ciezkie macze ale pamietejcie ze dobra passa nie trwa wiecznie oni sie potchna wkoncu i my musimy zaatakowac i wygrac to :D
1
No moze nam sie poprawi wkoncu forma to tego czasu
1
Modlmy sie zeby real wtopil na valencji zeby nie bylo 4 tylko 1 ale z taka gra jak prezentujemy to ...
1
Dobrze ze mialem msze w kosciele bo bym tego kompa rozpie...
1
Ale ja nie rozumiem gramy taka pile z psg a nie mozemy dac rady z Getafe -,-
1
Swiete slowa reszte zawodnikow da rade :D
0
Panowie wy sie modlcie zeby nam odblokowali transfery bo cos czarno to wszystko widze :D taki Reus by sie przydal i ktos na PO wsumie to Pogba tez by byl dobry ;P
0
i tak nic nie zrobimy jak nie nam nie pozwola kupowac nasza obrona prosze tu brakuje gosci moim zdaniem Mathieu mozna bylo innego sciagnac a do srodka pogba jest ok Reus :D jeszcze PO tu Cuardado jak by sie dalo :D
0
No trzeba wierzyc moze wkoncu zlapia forme i pojdzie juz z gorki :D
2
OJ Casillas :D moze otworzy oczy jak uniesiemy w tym sezionie 3krotka korone ;)
0
OO wlasnie o niego :D
0
A to ty mowisz o innym guardado mi chodzi o tego z fiorentiny ;p
0
Spokojnie bo cos mi sie zdaje ze moga nas inne kluby wyprzedzic zanim my sciagniemy kogos :D Aguero teraz wsumie nie potrzebny bo jest suari ;p ale vidal ok koke to taz niezly ale potrzeba nam dobrego PO
0
no no i jeszcze thiago cionek :D
0
jaki swoje 26 :D
0