0

0

po co mieli sie meczyc jak mieli pewny awans

0

Komentarz usunięty

0

przeciez z levante trafil :)

0

przypomne wynik levante malaga :) 4-1

0

Wszystko jest ok tylko kogo zastapimy za LE :)

0

Jeszcze zostal trener

0

taka szansa juz moze sie nie zdarzyc -,- real przegrywa a my nie mozemy sb dac rady z sociedadem

0

dziekuje bardzo suarez -,-

0

Takiej sytuacli real przegrywa a oni graja jak szkoda slow

0

Nie wiem czy powinien pamietam jego w formie teraz niestety nikt z srodka nie blyszczy a my nie mozemy nic zrobic bo mamy jeszcze zakaz

0

Nie pamietasz jak mowil "Cheslea predzej sie potne niz tam pojde " :) czy jakos tak no to gratulacje dla niego

1

Zdrajca -,- a mowil ze nigdy nie pojdzie do Chelsea a teraz mowi o nas :) doczekamy chwili kiedy sie spotkamy w polfinale ;p

0

valcencja im napewno nie odpusci tak latwo to jest pewnie ja tu licze na strate realu chodzi o to zebysmy sie wkoncu podniesli i weszli na droge zwyciestw bo pasowalo by cos w tym sezonie przytulic :D

0

No czas najwyzszy otworzyc oczy jeszcze to tylko 4 pkt do realu oni maja teraz ciezkie macze ale pamietejcie ze dobra passa nie trwa wiecznie oni sie potchna wkoncu i my musimy zaatakowac i wygrac to :D

1

No moze nam sie poprawi wkoncu forma to tego czasu

1

Modlmy sie zeby real wtopil na valencji zeby nie bylo 4 tylko 1 ale z taka gra jak prezentujemy to ...

1

Dobrze ze mialem msze w kosciele bo bym tego kompa rozpie...

1

Ale ja nie rozumiem gramy taka pile z psg a nie mozemy dac rady z Getafe -,-

1

Swiete slowa reszte zawodnikow da rade :D

0

Panowie wy sie modlcie zeby nam odblokowali transfery bo cos czarno to wszystko widze :D taki Reus by sie przydal i ktos na PO wsumie to Pogba tez by byl dobry ;P

0

i tak nic nie zrobimy jak nie nam nie pozwola kupowac nasza obrona prosze tu brakuje gosci moim zdaniem Mathieu mozna bylo innego sciagnac a do srodka pogba jest ok Reus :D jeszcze PO tu Cuardado jak by sie dalo :D

0

No trzeba wierzyc moze wkoncu zlapia forme i pojdzie juz z gorki :D

2

OJ Casillas :D moze otworzy oczy jak uniesiemy w tym sezionie 3krotka korone ;)

0

OO wlasnie o niego :D

0

A to ty mowisz o innym guardado mi chodzi o tego z fiorentiny ;p

0

Spokojnie bo cos mi sie zdaje ze moga nas inne kluby wyprzedzic zanim my sciagniemy kogos :D Aguero teraz wsumie nie potrzebny bo jest suari ;p ale vidal ok koke to taz niezly ale potrzeba nam dobrego PO

0

no no i jeszcze thiago cionek :D

0

jaki swoje 26 :D

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?