Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale meczycho Navi - Spirit
0
@Criss18Barca czyli ekstraklasa jest aż tak mocna, że jej kluby są na poziomie klubów La Liga
0
@Encore Spirit raczej zgarnia tego Blasta, jeżeli pokonają Navi to ciężko mi uwierzyć w to, że przegrają w finale z Eternal
1
@Encore G2 już tak ma... Teraz niech Eternal Fire przynajmniej wygra całego Blasta, ale łatwo nie będzie
0
@messi33 Mbappe
1
@Encore na nuke'u zabrakło trochę malbsa niestety
0
@Nicko no niestety...
0
@Nicko finał pewnie ze Spirit nie będzie łatwy, ale najpierw trzeba się tam znaleźć, akurat G2 lubi grać na Spirit, więc wszystko będzie możliwe
0
Piękny force G2, kluczowa runda, bo byłoby 9-11 dla EF i G2 na eco
0
@Encore ugrali :D ładnie Snax w tej rundzie
0
@Encore no to wygrali pistola...
1
@ranger3120 albo z zawałem serca po drodze, albo wcale
0
Jak to jest, że G2 wygrywa z 5 rund z rzędu tylko po to, żeby zaraz przegrać 5? Kolejny raz dzisiaj
3
Brawo G2 mamy to, Nuke będzie bardzo ciekawy
1
@July_6_BcN ten konkurs jest bezjajeczny
1
@Encore jak znowu wypuszczą to ja nie wiem
1
@Encore tylko ciekawe gdzie miałby pójść, pewnie tylko Falcons, ale też pytanie czy po doświadczeniach Niko dalej mimo wszystko będzie chciał tam iść. Niko pewnie spodziewał się dużo lepszego składu, niż dostał, choć tutaj raczej i tak pieniądze zadecydowały
1
@Eklerek solidarnie
0
@Herato raczej nie wymyśliłbym
0
@Encore to raczej pewne, Monesy ma gorsze spotkania, ale nadal to jest topka
0
@adamek20151 wątpię, że wywalą Snaxa teraz, musieliby strasznie zawalić w Katowicach, teraz raczej dadzą mu jeszcze szanse
0
@Herato kto to był?
0
@adamek20151 siuhy za snaxa ;) początek mieli świetny, bardzo dużo rund, które sami oddali tak na prawdę
0
@Encore dusta raczej powinni zgarnąć
0
G2 trochę na własne życzenie
1
@July_6_BcN szkoda tej kontuzji w okresie przygotowawczym, może do igrzysk da radę się jeszcze dobrze przygotować, bo to będzie ostatni sezon
1
@IronMan43 jak mu to sprawia radość to niech skacze, i tak nie ma nikogo lepszego
@July_6_BcN szkoda bo wydawało się, że tutaj na lotach może trochę zyskać, chyba te kwalifikacje go trochę pogubiły, bo treningi wczoraj miał dobre
0
@VegetaPolska na progu to nie jest to, nie ma tej energii i leci strasznie nisko
0
@Encore i tak mają farta, że grają z Eternal, szczerze spodziewałem się, że EF picknie Navi, ale może chcieli się już wczoraj przygotowywać na G2
0
@Herato Tomasz Frankowski?