0

@Lewy952468xx zdecydowanie nie chciałbym PSG, Dembele w świetnej formie, a na nas zagra jeszcze lepiej

1

@reloaded mimo wszystko kontuzje Fatiego i Gaviego to zupełnie inne przypadki, a Ansu też leży mentalnie, Fati miał dużo gorsze przygody z kontuzjami

0

@norbi77 no ale jeśli byłby cienki i nic nie dawał drużynie, to jak wytłumaczysz to, że Flick stawia go nad Peną? On miał pół roku przerwy od gry i około 2 miesiące od treningów, to też nie jest tak, że od razu wejdzie i będzie świetny, na pewno potrzebuje ogrania. Flick się zna lepiej od nas, widzi dużo więcej od nas, więc uważam, że powinniśmy mu zaufać, pomimo błędów Szczęsnego na razie nie tracimy punktów, więc możemy dać mu czas

1

@Criss18Barca nie rozumiem jak ktoś może kończyć komukolwiek karierę przez internet, albo wyzywać od "szczocha" itp. to jest żałosne

2

@norbi77 nie wiem, czym ale za samo nazwisko nie gra, bo gdyby tak było, to wszedłby od razu na tą Sevillę po przyjściu. Może treningami, doświadczeniem, charakterem, czymkolwiek, my możemy oceniać tylko na podstawie spotkań, a Flick widzi wszystko, więc chyba warto mu zaufać

2

@norbi77 że ci się chce... Nas może nie przekonywać, a jakoś Flicka przekonał

1

@Cule2013 w piątek

0

@ROBSSSON teraz to ty nie ogarniasz

2

@norbi77 losowanie jeszcze będzie

0

@clyde dziękujemy

0

@szkudi7 oj nie wiem czy dużo łatwiejsi

0

@Herato wystarczy, że wygrają

0

@Kinginiesta to jakiś troll, kolejny Alex

0

@4Fabregas4 dyskusja z tobą nie ma sensu, skoro właśnie porównałeś umiejętności Lewego do Luuka de Jonga

0

@MesQueUnClub_87 na boisku może, ale tylko z ławki, jeśli miałby wejść na jakieś 20 minut i dać z siebie wszystko, skoro bazujemy na pressingu to po co nam na dłuższą metę ktoś kto nie biega? Już pomijając konflikt z Laportą, finansowo nam się też to nie opłaca, chyba że Leo przyszedłby grać za darmo, co się nie wydarzy

1

@speed1 nie rozumiem po co Messi miałby do nas wracać i dla kogo to byłoby opłacalne, nie ma dla niego miejsca w naszej drużynie. Jak on miałby tutaj wracać po tym co zrobił z nim Laporta?

0

@4Fabregas4 ale my nie mamy nikogo takiego. Ten sam niepotrzebny Lewy zaraz wskakuje do top 20 strzelców Barcelony w historii. Luuk De Jong po pierwsze, nie miał podobnej roli, bo zwykle wchodził z ławki na końcówki, a po drugie ja go nie wyśmiewałem, prawdopodobnie robiły to te same osoby, które teraz jadą po Lewym.

0

@4Fabregas4 ale to prosta matematyka. Celtic przegrał z BVB 7:1, a my z Borrusią wygraliśmy 3:2

2

@MesQueUnClub96 zależy co chcesz robić przez ten rok. Jak chcesz rok przerwy bez jakiegoś celu to według mnie bez sensu

0

@4Fabregas4 czyli kto według ciebie powinien grać zamiast napastnika, który ma 29 goli w 30 meczach?

0

@4Fabregas4 czyli same placki. Bayern ograliśmy 4:1, Real 9:2 w dwumeczu, Juve tylko remisować potrafi, a Celtic to farmerzy ;)

0

@4Fabregas4 powiedz, że to bait xD

0

@Gaz to już nie te lata, na ławkę raczej nie przyjdzie, a nie mamy dla niego miejsca na boisku. Dajcie sobie już spokój z tym Messim

11

Z jakiegoś powodu Flick nie wierzy w Forta

0

@D10SLEO obecnie jako napastnik na pewno nie

2

@FCB24 akt zgonu powinien wystarczyć, chyba że pracodawca cię nie lubi, to będziesz musiał mu przynieść jakieś inne dokumenty, żeby udowodnić pokrewieństwo

13

Jak ktoś w takim wieku idzie do Kataru, czy innej Arabii, to nie ma sensu za nim tęsknić

0

@FCBparasiempre znowu ci usuną :P

0

@Criss18Barca może już nigdy, ale jak po tygodniu nie wrócił z wakacji, to obawiam się, że data powrotu może być bliższa MŚ w Trondheim

4

@Katalończyk 99 ale to nie zmienia faktu, że Cubarsi często jest spóźniony tak jak np. przy pierwszym golu Benfiki. Jak na swój wiek to jest top, ale nadal popełnia błędy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?