3

@michal26 sporo goli tracimy właśnie przez Cubarsiego po kontuzji Inigo, wiadomo jest młody, więc to logiczne, ale nie jest w jakiejś wybitnej formie

3

@FCB24 szacunek, że się nie murowali jak Getafe

2

@ali3gator my możemy oceniać tylko na podstawie meczów, które u Szczęsnego nie są najlepsze. Sztab widzi ich na treningach, więc mają lepsze porównanie. Szczęsny to jest zupełnie inny mental, on straci gola, ale dalej widać tą pewność, Pena straci gola i już jest zagotowany

36

Gavi świetne zachowanie. Skoro Flick stawia na Szczęsnego mimo wszystkich wpadek, to znaczy, że Wojtek musi mu imponować też czymś innym niż swoimi umiejętnościami. Hansi mówił, że ceni go, bo po błędzie potrafi się od razu podnieść, ale to nie może być jedyny powód, przez który Szczęsny obecnie gra. Wojtek ma większy potencjał, obecnie lepszy jest Pena, Polak musi wejść w rytm meczowy, a teraz to jest ostatni moment do tego. Mając Szczęsnego w bramce pomimo jego głupich baboli wygrywamy każdy mecz, co też jest wymowne

0

@Johnnie_Walker oni zawsze grają na 200% z Realem, taki plus

12

@kejdzi Lewandowski

0

@Johnnie_Walker Valencia niech zostanie

0

@arsenallondyn0 a, ok. bo nie tak dawno była dyskusja jaki kraj wybierze

1

@BulaKG wszyscy najlepsi. De Jong top

0

@arsenallondyn0 wybrał Hiszpanię

3

@KmN unikamy Liverpoolu aż do finału

1

Valencia płaci rachunek

1

@Encore szkoda, że nie zobaczyliśmy traina

0

@VegetaPolska pytanie kiedy wróci do składu

1

@VegetaPolska odklejka trochę

0

@Piotrek1993 postaw na gola Realu

0

Spirit dominacja na nuke'u

0

@Popitek12 ale Eisenbichler to taki Żyła, a Raimund to Raimund

3

@Criss18Barca Wąsek podium reszta mnie nie interesuje :P

0

@Filipem wszyscy tylko nie ruski, wiadomo

1

@budel17 piękne jest Eternal

1

Oj Spirit, coś nie wyszło, ale mi przykro

0

@FcPortoFan1999 w takich warunkach to nawet bardzo dobrze

2

@MessiSuarezNeymar po prostu jest słaby

0

@13th ten post też zaraz zostanie usunięty, spokojnie xD

0

@July_6_BcN mamy młodych ale w wieku juniorskim, a to jak się rozwiną to już inna kwestia. Tomasiak, Łukaszczyk kontuzjowany niestety, Amilkiewicz, Joniak, Byrski. To są spore talenty, ale jeszcze nie gotowe na występy w PŚ, szczególnie teraz, gdy będą się przygotowywać do MŚJ. Może tam uda się wywalczyc jakikolwiek medal indywidualny i będziemy mieć miejsce dla juniora w PŚ, wtedy będą mogli jeździć, ale o medal będzie ciężko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@July_6_BcN Kubacki skacze (a przynajmniej skakał) coraz lepiej. Stoch powinien albo wycofać się na treningi, albo pójść na PK, może tam przy wyższych belkach będzie wyglądał lepiej i złapie pewność siebie

1

@July_6_BcN raczej go nie obejrzymy w Willingen

1

@Encore teraz trochę problemy, ale jak aleksib robi k/d blisko zera to wiedz, że coś się dzieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?