Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RoberDzik przede wszystkim trzeba przedłużać kontrakty
1
@SelloutCrowd ale to ma być wypożyczenie na pół roku, więc jak kasa w błoto, tak jak z Olmo?
0
@ArcziArtt tak, jest błąd
0
@Ziemny no ale on raczej nie przepisuje wyników z Flashscore
1
Ale tiki taka :D
1
@FabianekMrozek jakiej sytuacji De Jonga?
0
@Azazel_Pazuzu aż taki grzeczniutnki to on nie jest
1
@Stinger_ dobrali się we dwóch, a jak widać często przynosi to efekty dla Mallorci
1
@escarabajo "trust the process" :P on sam w wywiadach jasno mówi, że chce prowokować Viniciusa, to już ekspert
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@JimMorrisonFCB w niedzielę o 20
1
@escarabajo to od zawsze był pajac, ale zwykle wiązało się to z podgrzaniem Viniego, więc w pewnym sensie dawał mu popalić. Dzisiaj prawdopodobnie będzie tak samo
0
@BobSwagger o kogo ci chodzi?
2
@Stinger_ myślę, że tutaj nie ma większego znaczenia czy jest jeden konkurs indywidualny, czy dwa. Ci, którzy są w dobrej formie to i tak raczej przyjadą, a ci którzy skaczą poniżej oczekiwań, jak np. Ryoyu przy dwóch indywidualnych i tak by odpuścili, no bo co im zmienia te około 50 pkt, skoro zaraz MŚ
3
@emeu dzięki za poświęcony czas!
1
@emeu też się cieszę
2
@emeu zgłoszone za prowokacje, pozdrawiam i co ty masz do Fiorentiny. Przynajmniej były emocje i kupony weszły
0
@Prorokk ale to czekanie było korzystne dla Krafta w tamtym momencie. I tak nie mogliby go puścić, ponieważ wiatr nie mieścił się w korytarzu. Oni sobie nie wybierają kogo kiedy puszczają, jeśli wiatr się mieści w korytarzu to nie mają wyboru
1
@Stinger_ też tak czasem mam, też sobie popisałem z ludźmi, nie tylko na LR, ale no na prawdę już nie mam siły na to, to jest gadanie do ściany :D co z tego, że podajesz wszystkie logiczne argumenty, skoro ktoś odpisze, że to wałek, manipulacja i koniec...
1
@Stinger_ szacun, że ci się chciało to aż tak bardzo tłumaczyć xD
0
@Prorokk manipulacja - świadome, nieuczciwe sterowanie poglądami lub działaniami ludzi, którzy realizują cele wcześniej im obce i niepotrzebne, jednak zgodne z wolą manipulanta”
No może jestem głupi, ale według mnie ta definicja nie ma nic wspólnego z tym, że wiatr się zmienił, bo nikt nie ma wpływu na jego prędkość i kierunek
1
@Faro według mnie bardzo możliwe. Bez Olmo nie ma trochę kto grać, bo Ferran i Yamal kontuzjowani i raczej nie wrócą od razu do pierwszego składu
0
@Criss18Barca nie lubię go, ale jakoś przykro mi się zrobiło jak był taki smutny
0
@Prorokk tak, i zielona linia na 148 metrze, gdzie rekord wynosi 145, powodzenia Kraft, nie zabij się
2
@Criss18Barca nie sądziłem, że ludzie aż tak nie potrafią logicznie myśleć
1
@Prorokk jakimi? Czekaniem na takie warunki, aby miał jakiekolwiek szanse powalczyć o orła?
4
@Barclonismo człowieku, po pierwsze nie mogli, bo wiatr nie mieścił się w korytarzu, więc to nie zgodne z przepisami, po drugie nie powinni, bo Raz bezpieczeństwo, Dwa, Kraft w takich warunkach miałby skoczyć pod 150 metrów (rekord tutaj to 145) wtedy można byłoby mówić o jakimś wałku, jakby go puścili w takich warunkach
3
@Barclonismo nie mogli i nie powinni. zamykam
1
@Sysia11 a co mieli zrobić? Raz, że nie mogli go puścić, bo wiatr nie był w korytarzu, dwa, jakby go puścili z wiatrem pod narty to musiałby skoczyć pod rekord skoczni
1
@KicktheBall kto go zrobił w konia? Zwykły pech, że się wiatr zmienił