1

@RoberDzik przede wszystkim trzeba przedłużać kontrakty

1

@SelloutCrowd ale to ma być wypożyczenie na pół roku, więc jak kasa w błoto, tak jak z Olmo?

0

@ArcziArtt tak, jest błąd

0

@Ziemny no ale on raczej nie przepisuje wyników z Flashscore

1

Ale tiki taka :D

1

@FabianekMrozek jakiej sytuacji De Jonga?

0

@Azazel_Pazuzu aż taki grzeczniutnki to on nie jest

1

@Stinger_ dobrali się we dwóch, a jak widać często przynosi to efekty dla Mallorci

1

@escarabajo "trust the process" :P on sam w wywiadach jasno mówi, że chce prowokować Viniciusa, to już ekspert

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@JimMorrisonFCB w niedzielę o 20

1

@escarabajo to od zawsze był pajac, ale zwykle wiązało się to z podgrzaniem Viniego, więc w pewnym sensie dawał mu popalić. Dzisiaj prawdopodobnie będzie tak samo

0

@BobSwagger o kogo ci chodzi?

2

@Stinger_ myślę, że tutaj nie ma większego znaczenia czy jest jeden konkurs indywidualny, czy dwa. Ci, którzy są w dobrej formie to i tak raczej przyjadą, a ci którzy skaczą poniżej oczekiwań, jak np. Ryoyu przy dwóch indywidualnych i tak by odpuścili, no bo co im zmienia te około 50 pkt, skoro zaraz MŚ

3

@emeu dzięki za poświęcony czas!

1

@emeu też się cieszę

2

@emeu zgłoszone za prowokacje, pozdrawiam i co ty masz do Fiorentiny. Przynajmniej były emocje i kupony weszły

0

@Prorokk ale to czekanie było korzystne dla Krafta w tamtym momencie. I tak nie mogliby go puścić, ponieważ wiatr nie mieścił się w korytarzu. Oni sobie nie wybierają kogo kiedy puszczają, jeśli wiatr się mieści w korytarzu to nie mają wyboru

1

@Stinger_ też tak czasem mam, też sobie popisałem z ludźmi, nie tylko na LR, ale no na prawdę już nie mam siły na to, to jest gadanie do ściany :D co z tego, że podajesz wszystkie logiczne argumenty, skoro ktoś odpisze, że to wałek, manipulacja i koniec...

1

@Stinger_ szacun, że ci się chciało to aż tak bardzo tłumaczyć xD

0

@Prorokk manipulacja - świadome, nieuczciwe sterowanie poglądami lub działaniami ludzi, którzy realizują cele wcześniej im obce i niepotrzebne, jednak zgodne z wolą manipulanta”

No może jestem głupi, ale według mnie ta definicja nie ma nic wspólnego z tym, że wiatr się zmienił, bo nikt nie ma wpływu na jego prędkość i kierunek

1

@Faro według mnie bardzo możliwe. Bez Olmo nie ma trochę kto grać, bo Ferran i Yamal kontuzjowani i raczej nie wrócą od razu do pierwszego składu

0

@Criss18Barca nie lubię go, ale jakoś przykro mi się zrobiło jak był taki smutny

0

@Prorokk tak, i zielona linia na 148 metrze, gdzie rekord wynosi 145, powodzenia Kraft, nie zabij się

2

@Criss18Barca nie sądziłem, że ludzie aż tak nie potrafią logicznie myśleć

1

@Prorokk jakimi? Czekaniem na takie warunki, aby miał jakiekolwiek szanse powalczyć o orła?

4

@Barclonismo człowieku, po pierwsze nie mogli, bo wiatr nie mieścił się w korytarzu, więc to nie zgodne z przepisami, po drugie nie powinni, bo Raz bezpieczeństwo, Dwa, Kraft w takich warunkach miałby skoczyć pod 150 metrów (rekord tutaj to 145) wtedy można byłoby mówić o jakimś wałku, jakby go puścili w takich warunkach

3

@Barclonismo nie mogli i nie powinni. zamykam

1

@Sysia11 a co mieli zrobić? Raz, że nie mogli go puścić, bo wiatr nie był w korytarzu, dwa, jakby go puścili z wiatrem pod narty to musiałby skoczyć pod rekord skoczni

1

@KicktheBall kto go zrobił w konia? Zwykły pech, że się wiatr zmienił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?